Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
lulinka: jj posledni...my mame hody v mem novem bydlisti, tak od rana chystam a neco pecu, uklizim, prusti tyden mame svicu, dalsi tyden jsou hody u nas doma ve starem, a pak svatba...urco se teda nudit nebudeme...taky jsem meskala...vychazelo mi to, ze bych to mela mit na svatbu...dostala jsem to predevcirem, takze tim, ze se to posunilo, tak mi to nevychazi na svatbu...parada, taky dobre... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem v kelu. Měsíčky mají už o čtrnáct dní zpoždění, vyrazila mi hrozná kopřivka na rukou a nad prsem jsem si našla malou bouličku, bolavou. Ach jo, jsem nešťastná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: hlavně klid, kup si těhotenstký test, ať víš, na čem jsi. S kopřivkou a bouličkou skoč rychle k doktorovi, ať řekne, co a jak. Nemá cenu otálet, třeba jde o prkotinu, ale ty se nervuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem už slyšela, že si mám koupit test...že prsa takhle bolí. Chjo :-(
Odpovědět
Ahojk holky, tak se hlásím po včerejším náročném, ale nádherném svatebním dni. Svatba mých snů se naplnila do posledního detailu, jsem maximálně šťastná a spokojená. Lidi na svatbě byli úžasní, vše proběhlo na výborkou. Zuzka na focení byla super! Jen náš malej to hodně prospal, protože měl horečku, tak jsme se s ním ani moc nefotili ale doufám, že Zuzka nějakou fotku stačila udělat. Už se moc těším na fotky. Zatím nemáme ani jednu. Až nám někdo něco pošle, tak sem něco šupnu :-) Tak se loučím a přeju dalším slečnám nevěstám, co jsou na řadě, krásnou svatbu ;-)
Odpovědět
Čauky holky, tak sem se dnes jukla na svatební počítadlo a zbývá mi 11 dní do svatby.......už jsem pěkně nervozní.... dnes jsem si koupila popůlnoční šatičky a botičky...stálo mě to 4 500Kč ale mslím že to stálo za to...dám sem fotečku Jinak všem novým manželkám přeji moc moc štěstíčka v manželství....
Odpovědět
dobré pondělní ráno holky, mě už zbývají 4 dny do svatby a protože asi nebudu stíhat, přeju těm, co se vdávají v sobotu (Nnell..) ať to vyjde dle představ a hlavně ať vydrží počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: moc gratuluju ke svatbě, určitě byla nádherná, na fotkly se těším, zvlášť na ty od Zuzky, vlastně civet by už měla mít ochutnávku, ne? ;-) Škoda, že si to s vámi neužuil i malý, ale jsem moc ráda, že vše klaplo na 1. lena80: taky ti přeju ať vše vyjde, určitě buseš mít krásnou svatbu. Mě teď trochu rozčiluje předpověď počasí, ale snad se ještě změní. O víkebdu jsme sdi vyzvedli prstýnky, a jsem moc spokojená ;-) a taky pekelně nervní ;-) lulinka: zbytečně se nenervuj a běž k doktorovi ;-)
Odpovědět
děkuji nnell. Na předpověď jsem se před chvilkou dívala a jen se modlím, aby to vydrželo. určitě i v sobotu bude pěkně. Musí, protože to máme párty pro kamarády na zahradě. Nervy se mnou taky pěkně cvičí ;-) no, snad to se mnou okolí ještě vyddrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy se tak máte, já mám pocit, že se snad nedočkám. Ještě tři týdny a mně se zdá, že to bude ještě tak půl roku! Strašný, jak jsem si myslela, že to hrozně uteče, tak najednou to nějak neletí :-| Už aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hlásím návrat z líbánek:o) Bylo to příjemné, odpočinkové a snad jsme zvládli strávit atmosféru svatby do posledního kousku:o)) Gratuluju všem novým manželkám (z hlavy dám jen kesynaz a ninus) a těším se na vaše fotky!!! nnell: mám zatím prd:o( Každý den vyhlížím maila s ukázkama, ale zatím nic. Zuzku nechci prudit, myslím, že na to minulý týden neměla čas, říkala nám, že jede na 4 dny mimo republiku. Tak snad tento týden... Ale zvědavostí hořím a začínám být trochu nervózní jestli na těch fotkách nevypadám jak blbec:o) Snad ne:o)) a holky, které čeká svatba tento víkend - buďte v klidu, však vidíte, jaký j eposledních 14 dní počasí:o) to se nezkazí, budete mít krásně. A všechno je krásně barevný, já se na líbánkách mohla "uáchat", když jsem viděla ty stromy:o)))
Odpovědět
dobre rano :-) velka gratulace novym novomanzelkam...teda do ted mi prislo ze je svatba az...ted mi prijde, ze je to az moc uz...meli jsme tento vikend u nas hody, tak mi to prislo vsechno daleko, ale najednou...dneska jsem se probudila a uplne jsem se lekla a rekla jsem si, ze tento tyden UZ je svica....masakr...najednou je to strasne blizko a chyta me z toho nervoza...ani nevim proc...ceho se vlastne tak bojim....aaaaaaaaaaaaaa.... :-N a navic, jsem zacala strasne pribirat, vzdycky mi hodne litala vaha...ale ted o vikendu...ani bych nerekla, ze se za jeden vikend da tak strasne moc pribrat a citit blbe a to jsem jako nic nezdraveho a extremniho nejedla :-| chte nechte musim se radikalne vrhnout na cviceni....budu nevesta kulicka a nevlezu se do satu... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já pravě začala teď běhat a cítím se mnohem líp, zkus to taky :-) Jinak jsem se objednala na zítra k doktorce, tak už jsem klidnější :-)
Odpovědět
lulinka: tak at je to vsechno dobre...a co testik? delala sis?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene až zítra ráno :-) Ten by to nemuselo dobře ukázat a navíc půjdu zítra na gyndu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se taky hlásím po náročném, vyčerpávajícím ale nádherném svatebním víkendu. Splnilo to moje očekávání a vše klaplo na 100% jen malej pokašlával a ted mě stuně. Ale užila jsem si to maximálně, foteček mám jen pár od ostatních svatebčanu a čekám až budou od profi fotografky
Odpovědět
Ahojky holky, dneska jsem první den v práci - zpátky v realitě, a není to nic moc :-) snad se to brzo zaběhne. :-) Nás svatební den byl úžasný. Měli jsme krásné počasí, úžasný cimbál, výborné jídlo, nádherný a chutný dort, krásnou atmosféru, dojemné chvilky i supr překvapení. Všichni se, alespoň podle toho, co tvrdí, úžasně bavili a každý nám říkal, že to byla nej svatba, na které zatím byl. Dokonce i manželův tatínek, a to ženil poslední děcko!! :-) Jinak se nám ani nic nepokazilo, jen ráno, když si pro mě ženich přišel, tak jsme zjistili, že nepřišel kameraman. Volal asi ve čtyři odpoledne a hrozně se divil, že ta svatba už byla, a to jsme mu psali a volali dva dnmy předtím a potvrzovali si to...no nic, naštěstí to zachránil přístroj od bratránka, chtali jsme jen natočit obřad a pár chvilek a to máme, žádné vyumělkované videjko holt nebude. A remcala samozřejmě moje švagrová, od které jsem to čekala, ale naštvalo mě, že si to nedokázala odpustit ani nha svatbě, je prostě příšerná a strašně bezohledná. chjo... jinak to bylo krásné, celý den jsem si užívala, ukloidňovala nejbližší, ale nestresovala. Kolena se mi podlomila jen v momentě, kdy přišel ženich, jinak jsem byla veselá a strašně šťastná a Pavel taky. V úterý po svatbě jsme hned odjeli nan pár dní do srubu pod Roháče, dva dny jsme túrovali a po večerech a zbytku svatebního výletu se váleli v termálech, pohodka, nádherně jsem si odpočinula. :-) teď už jen fotečky...profi by snad měly být tento týden. Necháme si dělat ještě svatební fotoknihu. Od brášky fotografa mám nějaké pocitovky a momentky - taky moc hezké, ale je to v blbém formátu, tak zatím nevystavím...hodím to tu až s profi fotkama asi :-) gratuluju ostatním novomanželkám, co už to mají za sebou a hodně štěstíčka ještě nevěstám, říjen je nádherný :-)
Odpovědět
ninus, mathai, kesy, moc Vam holky gratuluju...je to takove pozitivni to cist...je parada, ze to vyslo....me pracuji nervy na plne obratky...jako mira adrenalinu my snad rozstreli srdce...netusim vlastne ani proc...no a o predpovedi pocasi na konci mesice se nebudu ani vyjadrovat....pocitali jsme s tim, ale porad jsem nejak doufala, ze by mohlo byt lip...tak ted si an to jen psychicky zvyknout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus, maithai: taky moc gartuluju ke svatbá a těším se na fotky ;-) a teď už jsem na řadě já a lena, teda spíš lena a já ;-) maithai: vy jste teď slavní, co? I ve Víkendu píšou o vaší svatbě v magický datum ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: kde je maithai slavná??? Já to chci taky vidět:o)) mai: rychle nasyp aspoň nějaký fotky, nemůžu se dočkat:o) Já budu mít ukázku od Zuzky snad zítra...
Odpovědět
katka.k - katko já mám ve stejný termín jako ty svatbu,jen teda nevím o tom počasím,můžeš mě psychicky na to připravit?Když teď vidím to hezké počasí,tak jsem si říkala,že na konci bude hnusně,když se to teď vyčerpá..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
civet: v příloze MF Dnes Víkend bylo o svatbách v magický datum a byly tam tři páry, co se braly na nějaký zvláštní datum, a podle mě byla jedna z nich maithai, ale bylo tam jen datum a krátký vyjádření těch lidí, žádný fotky, nic, takže myslím, že to byli oni, zvlášť když víme, kde maithai pracuje. Ale je to jen můj tip ;-) a na tvoje fotky se taky těším :-) já jdu zítra na finální zkoušku šatů, tak doufám, že mi budou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nedejte na předpověď počasí! Zaprvé teď fakt nemůžou tušit, jak bude na konci října, vždyť je to za 20 dní! a zadruhé, 2.10. slibovali 13 stupňů a déšť.. a jak bylo? Se mrkněte na moje fotky. Celej den svítilo slunce o 106, nespadla ani kapka a kolem obřadu jsem se fotila a běhala venku jen v šatech, bez bolerka, šály nebo něčeho podobnýho.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak schválně, jestli se nám mai přizná:o)) Já se na svoje fotky taky těším, skoro nemůžu dospat.. Ale když se sama sobě dost líbím i na neprofi fotkách, tak to od Zuzky nemůže být snad trága:o) Na zkoušku šatů držím pěsti, ať padnou jak ulité a nemusí se s nima nic dělat ;-) .
Odpovědět
civet - děkuju za podporu,asi máš pravdu.Mě se jen jedná jen o to focení,ale uvidíme,asi nemá cenu to nějak řešit. ;-) Ono se to stejně ještě navíc bude odvíjet od krajů.....
Odpovědět
vy jste teda detektivky holky :-) jj, jsme to my, volala mi kolegyně na svatební výlet do Slovenska, tak jsem na tu anketku vyplýtvala tři sms, první se mi do toho nechtělo, ale pak jsem si řekla, že budu mít zase další památku :-) A drahý mne doma za odpověď pochválil, netušil o tom, taky to našel sám v novinách, bylo to překvápko :-) S těma fotkama je to bída, profi jště nemáme, ale dneska jsem od Pajika dostala na flešce něco od bráchy, tak to vyberu a pár kousků tu vlepím, ať mi můžete psát, jak jem krásná :-D - vtip samozřejmě. :-) krásné ráno všem!!
Odpovědět
dobre rano, holky, to teda byla noc...vubec jsem se nevyspala...celou noc jsem "svatbovala" byl to uplne realny sen, jak se chystam, ze je to o tyden driv, tim padem nejsou dovyrizene veci, ze jsme se nepotkali s fararem, vsechno domlouvame na miste a ucime se teprve slib.kdyz vyjdeme z kostela, tak uz je skoro tma, mame nemozneho fotografa, udela jen par fotek za sera, na kterych neni nic videt a ze uz se dal neda fotit, moje mamka se odmita fotit uplne a kdyz se pak na sebe podivam do zrcadla, tak jsem cela, ale uplne cela od bahna vcetne obliceje... :-D probudila jsem se taaaaak unavena... maihai: uz se tesim na fotky, jak Te budu chvalit ;-) oleandr: presne tak, kdo vi, jak bude, predpoved se da urcit dobre na tyden, spravne na tri dny a jeste se to nekdy zmeni...ale momentalne pry ocekavaji zvysene, nadmerne srazky...tak se pak podivam po gumakach a velkem destniku, vlecku vubec neodepnu...uz na to kaslu....kdy vi, jestli se do satu vlezu. a vcera mi dosly moje puncosky ruzove, puntikate s ruzickama...no, na me vypadaji trosku jinak nez na obrazku, ale obema se nam i tak libi...skoda jen, ze ty ruzicky nejdou tak videt...no jo, modelka je sneda a je bledule s neopalitelnyma nohama, tak to je pak tezko... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, všem vdaným paním mooc gratuluju, zatím vám to všem moc slušelo a z fotek jde vidět, jak jste si to krásně užily. Těším se na fota dalších :-) oleandr - my máme svatbu o dva dny dřív než vy taky na Vsetíně...včera jsem viděla nějakou předpověĎ a tam bylo 28.-31. krásné sluníčko bez mráčku. Tak teď nám nezbývá jen věřin, že to tak opravdu bude ;-)
Odpovědět
katka: taky jsem takové sny mívala a budila jsem se úplně zlitá :-) a samozřejmě unavená, jako bych manuálně makala celou noc :-)) drž se
Odpovědět
Profilova fotka
katko, tyhle sny k tomu patří. Já je měla celkem dlouho před svatbou asi týden a pak asi týden před + jsem spala pokaždé tak dvě hodiny a pak se probudila, hned usnula a za dvě hodiny jsem zase byla vzhůru. Můžu tě ujistit, že žádný z těch snů se nenaplnil:o)) Manželovi se taky prý těsně před svatbou začaly zdát tyhle svatební sny, byl z toho chudák hotovej, protože se mu normálně moc snů nezdá:o) Mai, na a ze svatební cesty jsme jeli přes Malenovice a vždycky jsem si na tebe vzpomněla, žes tam měla svatbu:o) Neškytala jsi minulý týden v úterý a teď v neděli? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?