Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
ahojda holky am, to je jasné, já bych si taky nelikvidovala ruce, to by mě za to nestálo. Jinak ještě žádná sms? Kozi se tu pěkně dlouho neukázala...ty porody nějak prožívám, obzvlášť potom druhém.. lin, zadaří se, určo, já na Patynku čekala přes rok. Už jsem začala uvažovat o adopci, fakt, byla jsem už zoufalá a najednou jsem byla v tom ;-) :-) vyjde to, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti zatím žádná SMS že by?
Odpovědět
Profilova fotka
že by se už Terďa klubala na svět! :-)
Odpovědět
taky včera tu kozi nebyla vůbec.. už aby to měla za sebou, ta výroba je přeci jenom příjemnější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, necháme se překvapit
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem trochu zašpiónila a včera po 22 hod. ještě kozi přispívala do březnovek! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul je náš špion :-) Takže 3.3. se asi taky nesplnilo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,holky!Ni,stále nic.Bude to asi pěkná parádnice,že se tam tak dlouho zdržuje,ale nevím po kom.Jarek si dělá srandu,že si tam kroutí vlásky,aby je měla po mamince,tak běda,jak vyleze bez nich :-D Byla bych radši,kdyby to přišlo samo,jinak budeme mít ve čtvrtek sraz s Lin a uděláme v porodce nějakou pařbu,ať tam prcka vytřepu ;-) Lin:držím pěstičky,ať to vyjde co nejdřív a to samé i Am!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: no hoooj! Tak tfuj tfuj - ať to do toho čtvrtka zvládnete! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko Terinko ty té mamce dáváš tak šup a at už tě drží v náruči. Netrpělivě vyčkávám na SMS a nic :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:pro Tebe by to bylo super i kvůli té práci,co? Jinak nebojte.Určitě bych vám tady písla,že už jedu a pak Am pošlu SMS,hned,jak bude prcek na světě a vy to máte za úkol roztroubit po netu,je vám to jasné?! ;-) Pěkně zabrouzdáte na MK na březnovky a do Frýdku-Místku,ju?! :-)
Odpovědět
asi ne, to by musel být velký fofr :-) ženský, mě se na tu Moravu tak nechce, tedy k tchyni..strašně mě štve, jak mu maminka strká všechno až pod nos, on pak doma po sobě neodnese ani talíř, nezhasne po sobě ani blbí světlo. Co s tím mám dělat? Si připadám jako jeho opatrovnice, než žena. Mu u nás něco řeknu, ať to udělá a jeho maminka hned vyskočí, že to udělá ona, přece Milánek nebude dělat ženské práce. Co s tím mám dělat, mám toho plné zuby ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ju,už aby byla venku...Včera jsem celý den probrečela,nějak to na mě celé dolehlo...Ale dnes už je to lepší. Radůstko,chvilku to vydržíš(i když je to peklo,Jardova rodina je to samé a pak si připadám jak největší semetrika)a pak budete mít svůj baráček a budeš blízko nás! ;-)
Odpovědět
ale ten můj to fakt bere vážně, doma mi nepomáhá vůbec s ničím a je to čím dál horší. Taky to bude tím, že pěkně nakynul a je línej až hrůza. Ach jo. Asi mu přestanu prát a žehlit, dokud nehne zadkem. Točit se kolem dětí a úklidu celý den, to je na bednu. Že ty ženské své synáčky nevedou k samostatnosti, to nechápu, :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no asi bys mu měla dát nějak víc najevo, že tudy cesta nevede...ale chápu tě, že se to blbě "říká" 8-(
Odpovědět
ded, už jsem mu to říkala tolikrát. Už aby byly děti větší a já se dostala mezi lidi. Prostě on si myslí, že když jsem doma, tak on nemusí s ničím pomáhat. Je na to asi zvyklí z domu. Teď je ale Matýsek větší, moc toho přes den už nenaspí, takže je to s děckama už celkem záhul.Myslíte, že to je dobrý nápad s tím, že mu řeknu, když nebude pomáhat on mě alespoň tím, že bude po sobě uklízet, tak mu nebudu prát ani žehlit? Já mu totiž vyžehlím a on si to nahází na postel, kde se mu válí už kupa oblečení, špinavé a čisté dohromady. Jsem z toho tak otrávená, že nemám ani na ten sex nejmenší pomyšlení.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,tak v tomhle fakt neporadím.Jarda je hodně akční,ale ho rodina "rozmazluje"až teď,aby mu dokázali,že oni jsou ti lepší.Předtím na něj kašlali,takže byl zvyklý vše dělat sám.Teď dělá 2 práce,k tomu na baráčku a ještě mi vysaje a pomyje po sobě...Jen ať to nedělám já.
Odpovědět
jé kozi nemá tvůj miláček bratra? ;-) :-) napíšu tchyni, ať si po něm přijede uklidit, jinak to nevidím...
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko a to byl takový vždy nebo až teď? Nemá,jen ségru a ta je jeho pravý opak. S tou tchýní to není špatný nápad a neboj,jakmile bude po něm neustále uklízet a za synáčka neustále něco dělat,až tam budete bydlet,brzy ji to přestane bavit.
Odpovědět
já myslím, že to bude dělat furt.Tak nějak si ho udržuje co se oženil na své straně. Já bych řekla, že čím je on tlustší, tím je línější. Ale teď nějak vyplavaly ty jeho hnusný zlozvyky a k tomu má podporu své matky.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no spíš by to chtělo si promluvit na to téma, že ti hold musí chtě-nechtě pomáhat!!! a s tchýní taky hodit řeč, aby mu vše nepodstrkovala až pod nos!
Odpovědět
ded, zkusím to ještě jednou, když to nepomůže, tak mu to naházím na hromadu do postele a zavolám jeho mamince, že by potřeboval synáček uklidit, že jeho služebná mu podala výpověď. A hotovo, se s tím už nebudu párat, mám toho takhle víc, než dost. Díky holky, povzbudily jste mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:a co takhle rýpnout si do něj kvůli tomu,že přibral,nebo mu to nevadí?
Odpovědět
Profilova fotka
radost: tak držím pěsti, ať se manža chytne za chlavu... a uvědomí si, že takto to fakt nejde! 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kozi, ja ani nevim, ze ve ctvrtek dorazis. Tak to se priprav na davy. Byva tam u nas ve ctvrtek hodne lidi. Ale neboj, udelame nejake rosambo a mala bude venku hned. A ve ctvrtek jdes k nam jen na kontrolu nebo na vyvolavani porodu ??
Odpovědět
vadí mu, že přibral, ale je tak línej, že s tím nehodlá nic dělat. Celý den se vozí akorát v autě. Dělá jednatele ve své firmě, toď vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Tfuj,takový úklep,to bylo pro Tebe RADŮSTKO!
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:nepsala jsem Ti to,protože jsem si myslela,že prcek do neděle bude venku.Ve čtvrtek ráno jdu ke svému lékaři(jestli teda do té doby neporodím) a ten mi napíše doporučení o hospitalizaci a pak mě k vám Jarek doveze...
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko a co ho tak vytáhnout na pár výletů s dětmi,že tak pěkně zhubne a zároveň mu pak naznačit,že Ti musí pomoct s úklidem,abyste mohli jet co nejdřív...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se tesim!! Pak az budes mit po tak za tebou prijdu poklabosit a okoukat Terezku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?