Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
9.9., ale příjde mi, jak kdybych ho měla každou chvilku, už teď se nemůžu hýbat a funím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
REz: omdlela?? šmarjá - doufám, že se ti nic nestalo? =-) no baráček ... zatím jen samé zařizování...už aby se fakt začalo...mám stále pocit, že se nic neděje... 8-(
Odpovědět
Teď je takové hluché období co? Ale do března máte času...to už bude pěkně a začne se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hluché období - jak se to vezme...te´d je to takové naprd - ještě se shánějí nějaké věci, zařizuje se elktrika, teď jsme byli u geodeta, dnes jdeme do banky pro hypotéku...no je toho až moc, ale jsou to takové věci, že nevidíš, že se něco děje...až se bude stavět - tak to člověk alespoŃ uvidí, jak to roste... x-)
Odpovědět
No právě, jenže zatím nevidíš výsledky, ale počkej, za chvilku to poroste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale už to trví nějak moc dlouho... :-D
Odpovědět
Terez, věř, že přes léto bude hůř :-x já jsem sebou sekla v obchodě, prodavačka začala ječet a zdrhla, asi si myslela, že jsem sjetá nebo nevím co, ještě to na mě nebylo vidět, ale je to fakt nepříjemný...
Odpovědět
Nebój :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: to jako fakt??? =-) to snad není ani možné?! 8-(
Odpovědět
Radůstko, no, já jsem právě ještě stihla dojít z obchodu domů, aby mě nesbírali v tom obchodě, ale bylo to krušný |-|. Jdu něco ukuchtit, kolem jedné příjde švagříček a pak manža, jde jim to od ruky, tak ať nemají hlad. (Děláme omítky v předsíni.).
Odpovědět
ale pomohla mi prodavačka z vedlejšího obchodu, měly propojenou chodbu, tak mi nadala napít a otírala mi čelo. Ta byla moc hodná ;-) doufám Terez, že tě ten lékař už nechal doma.
Odpovědět
ahojte, kam jste se rozprchly ženský? :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky - zdravím vás po víkendu!!! jak bylo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vas zdravim. Ja uz se tak tesim, az bude vsechno v byte hotove a budu tady moct byt s vama pravidelne, uz mi to strasne moc chybi. Uz jenom mesic a bude to vsechno hotove !
Odpovědět
Profilova fotka
Uz se nemuzu dockat ! Tak se mejte krasne , holky moje !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: hojky!! Tak to je super! Tak ať zdárně dokončíte...a budeme se tu na tebe těšít! x-)
Odpovědět
ahojte holky ;-) jak se vede? Kozi, jsi ještě 2 v 1? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko:ju,stále 2v1.Ale Terďa už by taky byla raději v prostorné postýlce,než v těsném břušku mamušky ;-) Jestli chcete,kukněte do albíčka na koňovi "další výbavička pro Terezičku"Jsou tam nové fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Veru: kukla jsem na tvůj břůšek!!! x-) Už se ti to krátí holka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík hojky :-) Tak se jdu taky na vás podívat. Pořád čekám, že mi kozi napíše z porodnice abych byla nucena za vámi přijít, ale pořád žádná zpráva. V posledních dnech je mi nějak mizerně. Tlak mi klesl snad na minimum, běhám na injekce rehabilitace a včera jsem byla ve Varech na neurologii. Nějak nevím co dřív. A co nového u vás?
Odpovědět
ahojte, am, u mě nic nového, pořát mám ty bolesti hlavy, sice to už není tak šílené , ale bolí to furt. Kozi, teď už opravdu můžeš počítat dny na prstech, už je Terezka skoro tu ;-) :-D
Odpovědět
Ahojte :-D návrat ztracené cérečky 8-) máme tu teď v práci fofr... děláme volby, takže scháním voliče a pak objíždím firmy :-S Koukám, že jste tu hodně marodily a nevolnily :-(. No, Verun, už se ti to pěkně krátí co.. už se těším na fotečky Terezky :-) Dedul, neboj všecko se zařídí a pak to poroste jak houby po dešti... holt je to takovýto nutný zlo ty papíry a oběhávání.. Am: až na neurologii jo? No tak snad to bude všecičko v klidu a srovná se to.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,nebojte se,zatím jsem stále 2v1,ale už to nějak nedávám.Dneska se u známých narodil ráno Adámek a kamarádům Barunka.Já už to chci mít taky za sebou!!! ;-(
Odpovědět
kozi, budeš a brzo ;-) co ti řekl lékař na kontrole, jak to posoudil?
Odpovědět
Profilova fotka
No teda Kozi, ale hups hups, uz se tady nemuzu dockat az tu tvoji malou u nas uvidim. A samozrejme i tebe !!! Kdy mas ten termin presne?? Ted mi tady budou rodit dalsi dve me kamaradky. Jedna 20. dubna a druha 9. 3. Tak je tady taky ocekavam :-) A ja porad nic. No tak budeme zkouset dale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko:naposledy mi řekl,že mám čípek už na polovičce a hlavička naléhá.Dneska tam jdu zase,tak sem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:no já to té malé prďolce říkám furt,ať už vyleze a ona nic :-D Každý večer už pěkně trpím-záda,žebra,kyčle a žáha a ráno zas nic.Včera se u vás narodil sousedce malý Adámek(kolem 4.hod.ráno),smluvený ženich Terezky,tak jsem jí říkala,že už může jít a zase nic :-D Termín mám 28.2.,tak doufám,že přenášet nebudu. Drž se Lin,to příjde!Tfuj tfuj tfuj!Ještě Ti rychle posílám těhubacily ¤¤¤
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic :-( Jsem zpět z poradny-na porod to nevypadá,takže v termínu asi nic ;-( V den termínu mám další kontrolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
já-já-já! 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?