Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, takly se přidávám a přeji vše neeej k narozeninám ;-) Jsem to ale ostuda,přeji jako poslední ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ambret: taky moc díky! ;-) A jak se jinak máte holky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!Tak dnes asi zklamem i Terezku.Dneska to zatím na porod nevypadá...I když do půlnoci času dost ;-)
Odpovědět
Dedy: s láskou Béda Hudeček:o) I od našeho tria letí přání k narůzeninkám. Včera sem měla na mále...ne že bych poztrácela korále. Ale byla jsem v práci, na pedikúře...pořádně sem se nezastavila a večer bylo ouvej...tak mě manža nahnal do postele a bylo zažehnáno.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli:ty holka naše zlobivá!Koukej pěkně odpočívat,darebačko! ;-) Ju a to mi připomíná TEREZKO NAŠE,PŘEJI TI VŠE NEJ K TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM!!!Hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky,ať máš příjemné těhulkování,ať jste s prckem zdraví a ať vám to s manžou pěkně klape ;-)
Odpovědět
zdravím, já taky všem oslavenkyním přeji vše nej, hlavně zdraví vám a celé rodině, to ostatní už záleží na vás ;-) jak se dnes máte? Tady je krásně slunečno, takže vyrážím s dětmi na malý výlet :-)
Odpovědět
no tak já jsem ostuda :-| Dodatečně přeju všecičko nejlepšejší Petruši :-D, hlavně ať se domeček bez problémů a přímo po másle postaví a samozřejmě hodně zdraví a i nějakou tu korunu navíc ;-) A Terezko, tobě přeju k dnešním narozeninám také hodně moc zdravíčka i pro mrňouska ;-) , štěstíčka a hlavně lásky a rozmazlování od manžílka x-) Jinak u nás je taky pěkně a radši bych byla někde venku než tady u kancelářskýho stolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!! moooc děkuji za další přáníčka... x-) a helisku - ty nezlob a odpočívej!!!! nebo dostaneš na zadek! :-N sun: jj, doufám, že to půjde jak po másle... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Taky se přidávám a přeji naší Terezce vše nejlepší a at jí mrnous moc nezlobí ;-) Heli mamčo, šetři se trochu sakriš ;-) :-D
Odpovědět
Děkuju holky moje moc x-) A Verunko, Terezka má ještě do půlnoci čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,zrovna jsem ji dochystala postýlku a komplet kvůli tomu přeházela a uklidila ložnici.Už se může narodit.Jen si odpočinu a půjdu ještě žehlit.Musím jí ještě vyžehlit jedno povlečení a spací pytel...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic,teto Terezko...Jak vidíš,už máme 28.a ta malá potvůrka Terezka si stále spokojeně chrupká u maminky v bříšku...Ale jsem i docela ráda.Včera to na mě vše docela dolehlo a asi bych porod nedala...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Kozi ty jsi noční můra :-D
Odpovědět
Teda Teri, co to té tetě děláš :-D, tka mám ještě jeden typ, narodí se zítra a bude přestupná :-D
Odpovědět
ahojte, kozi, prvního má moje mamka šedesátiny, tak třeba budeme slavit společně ;-) a jak se jinak cítíte nastávající maminy? A co ty am, jak jsi na tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:to víš,když mě v noci nezlobí prďolka,zlobí mě teď alergie.To bude porod!Budu mezi tlačením ještě smrkat :-D Teri,už to na to vypadá,ale to už bych raději toho 1.března-je to krásné datum a budem slavit s mamčou od naší Radůstky ;-)
Odpovědět
kozi, u nás v rodině jsou tři narozené 1. března, ale je to hezké datum ;-) :-) nebo pak 3.3., ale to je fuk, hlavně, ať to jde hladce a bez smrkání.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost, zatím nijak, čakám jetli se 7.3 dostaví MRCHA
Odpovědět
am, tak to budu držet pěsti, ať to dopadne a nezapomeň dát vědět ;-)
Odpovědět
zdravím, tak kozi, jsi ještě doma? :-)
Odpovědět
Ahoj holký. Kde máme kozi?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!!! Veruuuuuuu =-) :-D
Odpovědět
Ahojte :-) třeba ještě chrní a nebo... neříkala že jde na kontrolu? a nebo :-D :-D
Odpovědět
sun, slečna, která se mnou byla na pokoji v porodnici taky jela jen na kontrolu, prý ji nesedly oříšky, který večer před kontrolou snědla a cítí se divně. No a ona rodila :-D to je porod, úplná procházka růžovou zahradou. Je fakt, že po termínu bude asi chodit Kozi k lékáři dvakrát týdně :-x
Odpovědět
am, jsi na telefonu? ;-) kdyby náhodou psala kozi
Odpovědět
Kozi, už rodíš? :-o =-)
Odpovědět
a není tu ani am, aby nám dala informace :-x
Odpovědět
Tak Kozi ještě nerodí ;-) viz:kozimura • 41tt • Dnes ve 12:11 Nazdar holky,jdu jen nakouknout.Je něco nového?Rodí někdo?Nechce se mi dočítat.Jen jsem četla,že Dibla zatím nic... Furt mi tvrdne břicho a pravé žebro mě bolí,jako by mě někdo zkopal Na dnešek to ještě nevypadá,tak se snad přes toho 29.přeneseme.Včera mi sestra řekla,že v rádiu hlásili,že je v tento den narozeno 7tis.Čechů...
Odpovědět
Pokud teda nejela hned jak to dopsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Peto samozřejmě jsem na mobilu ve dne i v noci, já ho nikdy nevypínám. Taky pořád čekám že přijde SMS ale zatím vás musím zklamat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?