Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Rez! ;-) kozi: a ten domeček máte někde dál od rodičů???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Já jsem tak nakrknutá, že to musím někde vykřičet nebo mi už za chvíli ze všeho hrábne. Normálně jsem byla na sociálce, že v pondělí nastupuji a že tedy Eliška bude ve škoce na celý den.(Podotýkám že už je to jen 5 dní do konce měsíce) a paní mi potěšila tím, že jak jí tam na těch pět dní dám, že mi seberou celou mateřskou za listopad. To je paráda, já si v práci za pět dní vydělám pár korun a v prosinci mi nepřijde mateřká, takže budu brát jen rodináky což máme nějaké 2 000Kč + výplatu za 5 dní. Teda my budem na vánoce bohatý ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff to se mi ulevilo, když to nedusím v sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ni.My jsme nestavěli.Přestavovali jsme dům od našich.Je to baráček dostavěný v 89,takže v celku nový.Nemám sourozence a naši by ho sami finančně neutáhli,takže jsme to takto vyřešili.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: takže jako budete dál bydlet v jedno baráčku s vašima, ale v jiném patře nebo tak? nějak jsem se do toho teď zamotala.... am: tak to je fakt na prd... ]-(
Odpovědět
Ambretko ahoj!
Odpovědět
Profilova fotka
Naši jsme přestavěli tech.přízemí.Garáž(tak na 2 auta)na obývák s kuchyní,halu na ložnici a kotelnu na kotelničku s koupelnou a záchodem.Máme zvlášť vchody a my máme nahoře ohromné 4+1.
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá, tak to joooo ;-)
Odpovědět
No jo, vy stavitelky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co ty koníkářko!!! :-D
Odpovědět
Už mě to tam neba asi, vy jste vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
není možné...že by návrat ztracené dcery.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No jo no. Protože ony mě pořád říkají, jak nejsem těhotná a přitom to je blbost. Jen jsem nedostala MS :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam cosi četla...a dělala sis test? ;-)
Odpovědět
Ty si špion. Ale dělala, ale je hrozně slabej a ukazuje se to pozdě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tož to víš, musím tam sem tam kuknout, ať vím co je nového - tady se neukážeš ,co je rok dlouhý!!! :-N tak se na test na chvíli vyprdni a zkus to za týden! ;-)
Odpovědět
Vždyť jo, proto se jdu odreagovat sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasááán ;-) a co - už jsi stahovala ten Útěk z vězení?
Odpovědět
Jo Peti, ale k jednomu dílu patří dvě ty části, že? Tak jednu už mám stáhlou. A jsou teda k tomu poteba ty titulky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, musíš vždy stáhnout oboje!!! a titulky už jsou v tom! ;-)
Odpovědět
Paráda ;-) Ale stahuje se to děsně dlouho:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus si to stáhnout než jde do práce! ;-) Mně se to odpoledne stahovalo tak 1,5 hod a ráno jsem to zvládla za 5 minut!!!! :-D
Odpovědět
Jakto? Já ráno PC nezapínám, víš, ale zkusím to tak udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, jak máte připojení vy, ale my máme přes wifi-takže, když je odpoledne na netu připojených víc lidí, tak nám to jde pomalu, za to ráno to fičí, jak blesk!!!
Odpovědět
My máme kabel. wi-fi ani nevím co je:-) Ty a u tchánů budete mít net? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
wifi-bez drátový!!!! ;-) mám anténu a na tu chytáme signál! ;-) u tchánů bude to samé - už to máme domluvené, jen nám vymění anténu za jinou! Ale jinak to bude to stejné! ;-)
Odpovědět
Paráda. A kdy jim to teda řeknete, že se stěhujete? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím - možná jim to už dneska řekl Jarouš... :-N každopádně jestli ne, tak odpoledne tam už povezeme nějaké věci...takže se to brzy dozví! 8-)
Odpovědět
Jééé 8-) Taková hurá akce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo - ti budou nadšeníííííí :-D ovšem já taky! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?