Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haló!Zase nikdo? Vám teda řeknu,pěkně to tu flákáte!
Odpovědět
Petí, mě to nefakčí:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nefachší to proto,abys nekoukala na bednu a byla tady s náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: a co přesně ti nejde??? ten winrar sis nainstalovala???
Odpovědět
Hojte děvčátka, poupátka :-D Konečně pátek. Při tomhle hnusným deprimujícím počasím je hrozný cokoliv dělat, natož pracovat :-/. Tak Veru, ty jdeš na svatbičku jo? Jééé, bych taky nějakou brala. Možná se příští rok dočkám :-) Mám samé neaktivní kamarádky, co se nechtěj vdávat :-D potvory a já bych si tak ráda zavzpomínala a pobrečela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Sun! tak já byla na svatbě naposledy v mých 13 letech...takže bych si taky nějakou už dala!!! Ale tu mou ještě nééééé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: no,to byla taky taková "neaktivní" kamarádka.Furt nic,nic.Pozvali jsme ji na svatbu a měsíc na to se zasnoubili s tím,že se budou brát příští rok a minulý měsíc najednou telefon a že si to rozmysleli a berou se letos :-D Jsem měla těch kamarádek na svatbu pozvat více ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: já jsem byla na svatbě hned týden po té naší-svému bývalému-zašli jsme si navzájem na svatbu a s jeho manželkou budem rodit v rozmezí 14-ti dnů :-D Kdybychom se domluvili,nedopadne to tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to máte dost dobré!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,akorát se odstehovali do OV,takže se akorát sem tam budem navštěvovat.Moc známých mamušek tu v době,kdy budu mít mimi nebude.,
Odpovědět
Zdravím holky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdár!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Rez - tak co - šlo ti to nakonec pustit?
Odpovědět
Ne, nejde mi to. Já dám to files a ono se to kamsi převede, ale nic to nedělá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no když se jmenuje ten soubor např PB110 - tak klikneš na "extract to file Pb110" - on se ti pak vytvoří nový adresáš s názven Pb110 - pak to normálně otevřeš a budou tam dva soubory - jeden bude to video a druhé jsou titulky - tak otevřeš jen to video a mělo by ti to jít! ;-)
Odpovědět
no a ty soubory tam právě nejsou, složka se vytvořila, ale je prázdná.
Odpovědět
Profilova fotka
myslím jako že klikneš pravým tlačítkem myši na jeden z těch dvou souborů, co jsi stáhla a dáš "extract to file PB110" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to je nějaké divné...a máš stáhnuté obě ty části, (viz ty odkazy, co jsem ti posílala???)
Odpovědět
Jo, obě části, ale vždycky mi to napíše jen nějaký message: file is corrupt a druhej unexpected cosi... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak já mám pocit, že se mi to u jednoho taky stalo a musela jsem to pak stahovat jinde - schválně si zkus stáhnout nějaký další díl!!! ;-)
Odpovědět
jj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo víš co - řekni mi, který díl jsi stahovala - já to teď zkusím v práci - jestli to půjde nebo ne???
Odpovědět
10
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to! ;-)
Odpovědět
oki, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsem si vzpomněla, proč ti to možná nejde - někdy - když byla přetížená síť (a stahovalo se mi to víc jak 2 hodiny), tak se to nestáhlo celé a pak to tak blbo - takže se ještě mrkni, jestli velikost těch souborů je kolem 110 MB a 248 MB!!!! ;-)
Odpovědět
už jsem je smazala a stahuju jiné, ale bylo to nějak tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, no uvidím, už to budu mít za chvíli stáhlé - pak ti řeknu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže Rezetko - já to stáhla úplně v pohodě - takže to vypadá spíš tak, že se ti některá část nestáhla celá!!! Vždy si zkontroluj, jestli to má těch cca 110 a 250 MB ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?