Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded:tak to jo,to jsem ráda,že se tu ukážeš. Sun:tak to já ještě vymýšlím dárky druhým.Včera mi byli popřát Jardova babi s dědou a hned nám řekli,že se máme přes svátky stavit.Je mi jasné,že pro nás mají dárky,tak jsem jim vymyslela jako dárek keramický hrníček a balení sypaného čaje...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to víš, že stavím Veru...bych jinak měla absťák! :-D já už chci nakoupit jen ještě nějakou maličkost pro Jardu a pro mamču a mám asi hotovo! ;-)
Odpovědět
Jééé no. Ještě vymýšlet dárky pro jiné... v tu chvíli raději ohluchávám :-D . Ba ne já spíš vymyslím snadněji něco pro úplně cizího člověka. U vlastních je to mnohem horší. :-| No, tak doufejme, že se všem všecko bude líbít (i za cenu přetvářky) :-D. Tak já zasejc mastím do pryč. Zítra papa, holky moje zlatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasi se vam ztracena ovecka !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holkýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,Am: achój!Jak se daří?Já jsem dneska pěkně celý den prospinkala a před chvíli jsem konečně doprala oblečky.Tak mám zas na chvíli klid-tedy do té doby,než k tetě pojedem pro dalších 6 pytlů..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kozi ty jedes ve velkem .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: no,už abych to všo měla.Už to není tak ideální-pořád mě bolí žaludek a malá už chvílemi řádí tak,že to pěkně bolí...Když jsem dneska věšela ty miniaturní ponožečky,tak už bych tady i to mimi brala.,
Odpovědět
Profilova fotka
Cholkí,kde jste?!
Odpovědět
ahojte ženy, já už se k vám asi do svátků nedostanu, mám toho mnoho, tak vám chci jen popřát krásné svátky, ať najdete pod stromečkem co si přejete ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky Radůstko,taky Ti přeji bohatého Ježuru,klidné svátky a šťastná dětská očička! :-D
Odpovědět
kozi, jsem to nějako s dárečkama pro ně přehnala, to nevím, kam to všechno naskládám x-) ale dostane to, co si nejvíc přeje, tak se moc těším a jsem i hrozně zvědavá, jak bude reagovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Radůstko,ani nevíš,jak Ti závidím!Vždyť co je krásnějšího,než šťastné dítko u vánočního stromečku.S těma dárkama se Ti nedivím,musí se těžko odolávat malému človíčkovi :-D
Odpovědět
však to sama brzy poznáš ;-) ale já z toho mám takovou radost, že ji můžu koupit to, co si přála. Já teda vždycky hrozně ráda dávala dárečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky! Peti - taky přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku! ;-)
Odpovědět
Čauky :-). Tak já se taky přidávám s přáním krásných Vánoc a abyste každá strávila ten den v pohodě a s lidma, které Vás milují ;-) Pak se tady sejdem a povykládáme o dárečkách a o dětičkách :-) (teda asi jen v případě Peťky s Am :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Achój!Úž jsem tady zase!Byli jsme naočkovat pejsky.To zas bylo rodeo!Beneček nám málem zakousl veterináře! :-D
Odpovědět
Čusky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,nazdar,ty naše nevěrnico!Co furt děláš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tož děvuchy,kde ste?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am,čusík!
Odpovědět
Čusák 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdár - ty tady jen vždycky pozdravíš a jdeš koníkovat coooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky - zítra si už beru dovču a do práce přijdu až 2.1.2008, takže vám všem holky přeji moc krásné Vánoce, bohatého Ježíška, ať se máte s miláčkama stále moc rádi a do nového roku hodně zdraví a štěstí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Peťko!Tak to Ti taky přeji bohatého Ježurku,krásné Vánoce a bouřlivého Silvestra a pořádně si užij volno!
Odpovědět
Profilova fotka
Veruno - díky moc! Tobě taky vše NEJ NEJ NEJ a ať malá nekope maminku do bříška! :-) Silvestr asi bude spíš poklidný, protože asi nikam nejdeme, ale užijeme si ho i tak!!!!!!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Peťko :-D Tak to budeme mít podobný Silvestr.Nanejvýš pozveme známé.Já budu ráda,když se dožiju ohňostroje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm,teď mi psala kozinura,ať se přidám,ale já jsem 5.7.,tak tady asi nemám co pohledávat,to naše datum je mrtvé ;-( ;-(
Odpovědět
Dneska jen nezdravím, ale vy to tu flákáte :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?