Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už vážně páááá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,my zas kapříka máčíme den předem do mléka.Pak ho jen dáme okapat,pokapem citrónem a posolíme.Kupovaný z obchodu nebo z kádě u obchoďáku je lepší stáhnout z kůže.Taťulda je rybář,tak jsem dokonale poučena.Salát klasicky,brambory vařené ve šlupce,mrkev,celer,petržel,hrášek,okurek(zavařený),majonézu,hořtici,sůl,pepř,vařené vejce.Všo zamíchat a papat!
Odpovědět
Takže naporcovaného namočím do mléka, pokapu citrónem a nad ruhý den je obalím,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,tak.A smažit pomalu!Bude pak na povrchu takový křupavoučký...
Odpovědět
Super, děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za nic :-D Budeš tady ještě do Vánoc?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu včil do hajan.Musím dospat to ponocování...
Odpovědět
Určitě, mám dovču ;-) a net doma.
Odpovědět
Jak se daří Terince? Jó, tak to běž, papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ju,tak ještě pokecáme.Terinka je malá zlobivka ukopaná.Nejvíc aktivní je právě v noci.Ale jinak nám je dobře.Teď jsem kilečko zhubla.Mám stáhlý žaludek,asi na něj Terezka tlačí,tak jen něco sním,je mi zle...Zatím čusík!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas !!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdár,Linduško! :-D Jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ale jo jde to, jen je sileny naval v praci. Gynekologove zavreli ordinace pres vanoce a vschni chodi k nam.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:bobišu.Já jsem ráda,že nemusím do práce.Ani bych tam asi nedopajdala...Mně teď stačí pár kroků navíc a píchá mě v břiše...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo ty uz jenom odpocivej !! Ty uz nikam ani nevylizej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slibuji,že už nebudu ;-) Jen jsme dnes ještě byli koupit poslední dárek,vybrat a zamluvit kočárek a už budu doma.Lidi jsou v obchoďáku bezohlední...Nakupují,jako by měl přijít hladomor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam taky takovy pocit, je to silene, co se to letos deje.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to se říká "Vánoce,svátky klidu"...Myslím,že jsou to čím dál víc svátky nervů,sprostých lidí a velkých nákupů...
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak. Ja si musim jit lehnou hrozne me boli zada. Tak se mej a urcite se jeste ukazu do Vanoc. Papa holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lin,pěkně odpočívej a já tu budu do Vánoc taky,tak ještě pokecáme.PA!
Odpovědět
Ahojky holky. :-D. Tak já už taky balím v práci a uvidíme se nejspíš až příští rok, jelikož nevím, jestli budu na netu :-). Takže všem moc přeju krásné a klidné svátky a hodně moc štěstíčka a zdravíčka v tom roce novém :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,přeji vám šťastné prožití Vánoc s tím,koho milujete,bohatého Ježíška,klidné svátky a bouřlivého Silvestra.V Novém roce spoustu štěstíčka,zdravíčka a lásky a splnění všech vašich přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje zlate, přeji Vám vsem klidne a pohodove vanoce, pod stromeckem at najdete jen to co si prejete a hlavne vam preji vsem at je rok 2008 jeste mnohem krasnejsi nez rok predesly !! Krásné vanoce prejeme za nas oba . Linda a Ondra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Linduško,tak jsem Tě nestihla.Alespoň jsem poslala SMS :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji ti moc, ja budu mit odesilaci den az zitra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem to tak chtěla udělat a nevím,co všichni začli blbnout a posílají dneska.Tak jsem to vzala jedním vrzem všo..Teď je tu tchán,tak je příjemnější posílat SMS :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky cholkí!Tak co Vánoce,dárky?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj děvčata - moc vás zdravím - jsem tu jen na skok!!! Zkusím vás pak dočíst, ale ted jsem na návštěvě, tak je to blbé - musím se jim věnovat . tak pááá - ale vidím, že jsou tu změny - nová stránka modrástrecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo je tu někdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?