Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sun: žádný takový - nic nedostaneš, ještě bys pak chtěla začít hubnou a zase by sis na aerobicu něco podělala... :-D
Odpovědět
Hernajs, mě nejde spusti 15 díl Prison break ]-( už jsme to mohli mít zkouknutý, ten první díl. Stáhla bych si to, co mám od tebe, ale když tam mi zas nejdou ty titulky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi fakt záhadou, proč ti ty titulky nejdou! 8-( a zkusila sis stáhnout jiný ten prohlížeč?
Odpovědět
dyť my máme asi čtyři a ani v jednomto nejde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty Terez - ještě se jen ujistím - doufám, že nerozklikáváš jen tu část s koncovkou .rar - protože kdyby jsi na to jen 2x klikla, tak ono se ti ukáže to video, ale titulky ti nepojedou - musíš pravým tlačítkem (na to s tou koncovkou .rar) a dát "extract to file...." ono se ti to zkopíruje to jiného adresáře (už tam nebude koncovka rar) a když pak toto rozklikneš, tak tam budeš mít dva soubory - jeden bude video a druhý titulky s koncovkou .srt a klikneš jen na to video a mělo by ti to jít! ;-)
Odpovědět
jo, přesně tak to mám, ale když na to video kliknu, tak všecko jde, ale titulky ne. Honza říkal, že nemáme ten program na titulky.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to je divné, já taky nemám žádný program na titulky...ale v power DVD, media playeru a BS playeru mi to jede! =-)
Odpovědět
To je divný. Ve všech jsem to zkoušela. No stahuju ještě tu 15tku, tak to zkusím.
Odpovědět
Profilova fotka
sákryš - to mě mrzí... :-( mohla jsi to alespoň zkouknout vše najednou! :-|
Odpovědět
Tak si představ, že jsme ještě nezkoukli ten 8. díl :-| manža prej na to nemá chuť.. no co bys na to řekla Se na něj ajc cvajc a zkouknu sama a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jako fakt jo - to já bych nevydržela...se na to mrkni sama a hotovo! :-D
Odpovědět
no tak teď už je to celkem fuk, když stejně musím čekat na ty další :-D Ale jsem nedočkavá, to je jasný 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no právě - to čekání - kéž bys mi dala ty odkazy teprve teď!!! :-N
Odpovědět
ještě to na mě sveď :-D vy jste je po mě chtěly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tys to nabídla - já se na to původně vůůůbec nechtěla dívat...a teď jsem na tom závislá!!! :-D
Odpovědět
neboj, nejsi jediná. Takových případů je :-D (včetně mě) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už aby to zase začali dávat...jen doufám, že ta 3. série bude poslední, nemám ráda, když se dobré a povedené věci moc nadstavují - pak to stojí za starou belu! :-p
Odpovědět
A já budu mít na DVD celou první řadu, už se těším x-) A konečně jsem se dokopala jít ke švadleně s těma šatama z ebay, nemám žádný prsa, toje děs :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: tak já to balím - měj se hezky, zítra čao! 8-)
Odpovědět
no to já taky doufám, že 3. bude poslední. To už by bylo moc natahovaný :-| tož hezký zbytek dne :-) Terez, to jsme na tom stejně ;-) já bych si občas ráda půjčila od máti.... nevím po kom jsem tak nevyvinutá (nejspíš po tátovi) :- D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tož - už vstávejte baby jagy! :-D
Odpovědět
Ahoj Peti, tak jak se nově bydlí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Terez! jo bydlí se v pohodě - s Jardou jsme se shodli na tom, že se nám to bohovsky spí - je tam boží klid! x-) a s tchánama jsem se viděla jen když jsem přišla a pak jsem je potkala jen když jsem šla přes kuchyň na wecko - takže tak! ;-) a dnes jsem si stopla, jak mi to dlouho na kole trvá do práce - je to 18 min.! ;-)
Odpovědět
Nazdar ženy. Tak jsem včera skoukla ten 8. díl ;-) jen jsem zvědavá, kam ho zasejc šoupnou :-| Jinak do 14.1. maj američani pauzu a pak by měli začít. Peti, máš zatím dobrý počasí na ježdění, ale jsi dobrej rychlík :-D, hlavně ať nejni moc bláta, aby tě v práci poznali... A my jsme ráno vytáhli stromečky a vyzdobili kanceláře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sun - já viděla nějaký ukázky z 9. dílu na youtube a myslím, že ho nikam neodvezli...ale dál ti nechci nic říkat, ať jsi překvapená... ;-) jj, počasí přeje, to je super! Mohlo by tak být pořád! :-D jéžiš - vy už zdobíte kancl jo?! šmarjá, vy jste rychlíci! ;-)
Odpovědět
ahááá, no tak to jsem na to celý zvědavá 8-) Já bych brala, kdyby byla zima jako loni. Nemám ráda zimu :-S Pořád něco na sebe nabalovat, pak to zase rozbalovat... hrozný, takhle by to bylo o.k. rychlíci? Já myslela, že jsi psala, že jsi tam vytáhla taky nějaký ozdoby... nebo to byla Terezka??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tady je odkaz na malou ukázku... tak jestli chceš, tak se mrkni! ;-) http://www.youtube.com/watch?v=M69pIf... nééé, já nezdobím, mně to neba! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achój pracantky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoooj mamino! :-D
Odpovědět
Pššššššššššš, já jsem u první série teprva ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?