Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
tak mp3 třeba pochopím, ale proč musí mít boty a oblečení pouze značkové? Doufám, že své děti naučím skromnosti, já si na tohle nikdy nepotrpěla, klidně nakoupím pro děcka i v sekáči a u Vietnamců, když je to pěkné a je to z příjemného materiálu. Některé děti chtěli levnější dárky, ale to bylo už zamluvené.
Odpovědět
Profilova fotka
joo, teda ty jsi hodná Sun - kdo by to byl do tebe řekl! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda Sun, deti jsou cim dal tim vice narocnejsi. Ale to i my dospeli :-) Nekdy. Ale z adventniho kalendare budou mit urcite radost !!! Ja z nej mam taky vzdycky radost. mamca mi ho jeste porad kupuje na mikulajdu :-)
Odpovědět
Zrdavím vás holky.
Odpovědět
tím samozřejmě nemyslím, že bych jim nakoupila v sekáči, když jde o dárek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Rez! Zase se flákáš na koňovi cooo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko
Odpovědět
Peti, flákám flákám :-D
Odpovědět
Linu ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
JA bych se taky flakala ale i presto ze jsem marod jsem se pustila do uklidu, neda se na to divat, snad me to moc nezkoli.
Odpovědět
No bacha, ať ti to nesedne na průdušky nebo pak nedej bože angína nebo tak, raděj pomalu a odpočívej.
Odpovědět
No já bych to do sebe asi taky neřekla... asi příkaz z hůry :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja uz anginu mam :-) Uz beru antibiotika.
Odpovědět
Profilova fotka
Kam jste vsechny zmizely?? ;-(
Odpovědět
Asi se bojí, abys je nenakazila angínou :-D jsou to zbabělci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papáme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ja nebudu dychat :-) Ja bych taky papala, manzel sel cvicit a po ceste domu musi neco koupit z ceho se da vytvorit neco k snedku, ale nevim co ho napadne, jsem zvedava. Mam uz ale strasny hlad, jeste jsem nic nejedla.
Odpovědět
Profilova fotka
no mě kolega donesl z nějaké žranice kýtu a různé salámky, tak si tady pochutnávám! :-D
Odpovědět
a jéje, zase ten kolega. To už je další zabíjačka bo co ne? Taky bych už zašla papinkat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, nedelejte mi chute !!
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí! Koukám,že tady je vše při starém-Terďa se nám fláká na koňovi, Ded a její kolega... :-D Copak Lin,dolehla na Tebe změna počasí? To je teď jak stvořené pro bacily,co? Jsem tu zas na skok.Jsem musela jet objednat zákusky pro kolegy do práce,bo budu mít půlkulatiny-ti mě musí mít letos rádi.Prvni se na mě skládali kvůli svatbě,teď kvůli narozkám a pak kvůli mimču :-D Jsem to ale jejich
Odpovědět
Profilova fotka
"drahá"kolegyně,co? ;-) No a odpo zas fičím do rachoty :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verun!! No v ten patek me v praci streplo a bylo vymalovano !! V sobotu rano pro me nasi museli jet autem a vezt me na pohotovost, 40 horecky, slabost ze jsem omdlivala, zvracela jsem no proste strasne. Ted uz je mi o poznani lepe. Uz mam uklizenou i kuchyn obyvak a peru. No jeste mi chybi predvanocne uklidit loznici , ale tam ted susim pradlo tak to odlozim na zitrek. a pak budu mit jednodussi vanocni uklid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: jj, to je "ten" kolega...prostě jsme si jako kolegové sedli!!! ;-) Donesl mi i sedmičku vínka - prý pro mě a Jardu, ať si uděláme na "novém" hezký večer! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ded, kolega se snaz !
Odpovědět
Profilova fotka
snazi jsem chtela napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je fajn! ;-) ale fakt ho beru jen jako dobrého kolegu ;-) - nemusíte mě podezírat z nekalých úmyslů... že Sun!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:bobišu!Vyprdni se na úklid,raději zalehni a nech se manžílkem trošku rozmazlovat!Zdraví máš jen jedno!V ten pátek to byl hnus,jsem ráno nějak ten sníh nedávala.Jsem i uvažovala,že bych do OV nejela,ale to bych Ti přece nemohla udělat. ;-) No,ni?
Odpovědět
Ahoj Verčo. :-) No co co, kdyby nechtěli, tak se nesloží ne? Já a podezírat? Možná tak z toho, že se s náma nechceš podělit o dobroty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pravda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?