Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Čus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj, tak už mám splněno - doufám, že už si šéfové na mě nic nevymyslí... za chvíli jdu papat, pak sem přifrčím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přijdu já a zas je tu mrtvo!!! :-D se mě asi bojíte nebo co?! :-N
Odpovědět
To víš že jo a JAK? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-D Jak se máš! Zas jdeš o víku do práce? =-)
Odpovědět
jo, v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, byla za mnou v praci Verunka !! Takova pekna maminka z ni je :-)
Odpovědět
Tak povídej, co jste probraly? :-D
Odpovědět
Tak koho jste pomlouvaly? :-D :-D
Odpovědět
SUN ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak Lin s Kozi jsou první, které se už setkaly na živo....já cu takýýýýý x-)
Odpovědět
ahojda holky, povídej lin ;-) :-) tedy ty llidi se tu asi zbláznili, jsou tady dva bankomaty a ani jeden není funkční, to je pěkně v pr...nemůžu totiž nakoupit :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Peti, není funkční?Jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - tak to je blbé...a banku tam někde nemáš, že bys vybrala přímo u přepážky?
Odpovědět
jeden je vypnutý a druhý tam pro jistotu kvůli rekonstrukci ČS není vůbec :-| právě ten druhý byl v bance v přízemí a k přepážce se nedostanu, protože ty jsou ve třetím patře a nemají výtah na kočárky. Chjo, holky, začíná advent v pondělí, ne?
Odpovědět
Tak to u nás fungujou všecky, akorát, když chci vybrat, tak mi to nechce dát peníze :-D :-D (že by tam nic nebylo??) :-D
Odpovědět
advent je v neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýý, pojďme dom!!! :-D
Odpovědět
Asi půjdu, říďa tu nejni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj sice taky né, ale do půl tu musím vydržet!!!! :-N Jo a mluvila jsem teď s paní z ČSOB a říkala mi, že už v lednu (jak budeme mít stav. povolení) můžeme jít zažádat o hypo na dostavbu, i když ještě nebude nic postavené...prý se to zatím schválí - dokud jsou ještě nízké úroky a až to bude vystavené do 1 metru, tak nám hned vyplácí penízky!!! Tož supééér! ;-)
Odpovědět
Tý jo, dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
že jo a taky nám řekli, že nám proplatí zpětně tu fakturu za cihly, což bude super, páč pak nám zbydou prašule pro ty, kteří nám nebudou dělat na fakturu, ale za hotové! ;-)
Odpovědět
to sou věci :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak to víš, snaží se - páč z nás budou mít peněz jak želez!!! :-N
Odpovědět
aha, já myslela, že to je ten den, na který vychází štedrý den ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí!Tak jsem byla s naší Linduško! :-D A je supér!Tak teď šup šup,je řada na dalších,berte si z nás příklad! ;-) Lin:ještě jednou děkuju! :-D
Odpovědět
radůstko ne, je to vždycky neděle, jsou přeci adventní neděle, tzn, poslední adventní je před štědrým dnem ;-) a protože loni to vycházelo tak, že štědrý den byl v neděli, tak jak jsem si stačila všimnout někdo slavil poslední adventní neděli na štědrý den někdo o týden dřív ;-) i na jedničce šli dřív advetní koncerty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: no výše jsem psala, že vy dvě jste se už setkaly, že cu takýýýý!!!! :-D rez: jo vzpomínám si, že tady na to byla min. rok i diskuse! ;-)
Odpovědět
rezet, já právě poprvé slavila advenz minulý rok, u nás doma nikdy nebyl adventní věnec nebo něco podobného, ani jiné vánoční tradice. Začala jsem s tím kvůli svým dětem, protože jsem chtěla, aby ty vánoce měli hezčí, než já, když byla malá ;-) ale došlo mi, že jsem slyšela pouze o adventních nedělích, jen jsem nevěděla, jak je to přesně s tím zapalováním svíček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,řešily jsme to s tím loňským adventem tenkrát i tady. Ded:ju,četla jsem.Ty s Terďou to taky máte k sobě blízko,ni?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?