Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsme s malou doma. az bude vice casu povykladam co a jak . Ted si na sebe jeste musime doma zvyknout . Jinak vse probehlo v poradku . Mala je zdrava az na male detaily, ale ty my napravime cvicenim. Dekuji vam za gratulace!!! Fotky dodam co nejdrive to pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ahoooj mamino - tak až si uděláš čásek, tak piš piš a piš...my jsme děsně zvědavé baby - všááák víš! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Lin, moc gratuluji, jsem ani nevěděla že už máš mimí doma. To je krásné. Za chvilku půjde Ded a po ní já. Už se tááák těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduš,pěkně si sebe užívejte ;-)
Odpovědět
ahoj, lin, moc se těším na vaše fotečky ;-) ded, am, jak je maminy vám? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ahoj holky, pridala jsem zatim jen par fotecek. Urcite to kazda znate , neni moc casu :-)
Odpovědět
lin, malá je opravdu překrásná, nádherná holčička, ty jsi taky krásná, radost se na vás dívat holky :-) tak se držte, ať tě malá nezlobí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, děkuji. dneska ma svuj den. jeste od rana nespala. Maminka to zase odskace v noci s unavou . je to hrozny nespavec.
Odpovědět
Profilova fotka
linduško - malá je krásná, nádherně vlasatá!!! x-)
Odpovědět
Lindo, Gabrielka je úžasná x-).
Odpovědět
Peti, co vy?Už se malej chystá? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: čéče nefím, nějak se mu zatím nechce! Min. týden ve čt jsem byla na 2 cm otevřená, teď jdu na KO zas ve čtvrtek, tak uvidím, zda se to trochu pohlo... ale už by mohlo, nebaví mě to! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Ded. To vis ze pohlo . Ja taky chodila na 2 cm. A pak se to rozjelo . Neboj jeste budes rada ze byl v brisku :-)
Odpovědět
ahojte, lin, co porod, nebylo to tak hrozné, jak někdo vypráví, že..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Peti . No hrozne jak se to vezme. jak jsi videla na fotkach . Do 7-8 cm. Jsem byla vysmata. Pak uz to bylo na deset a na lemu a porad se to dalo. ale jak mi pichli infuzi tak jsem tloukla hlavou o zed :-) Mala byla spatne narotovana nebo co, takze nesla ven, jeste byla velka. Ja nemela ani epidural, takze silene. ale dalo se to zvladnout . I nastrih i siti . Spise mi pripadalo horsi po porodu to siti jak se hojilo nez samotny porod . ale dalo se to vydrzet vsechno . Za to stetsi doma to stalo . Nebylo to ani moc dlouhe. Od prvnich bolesti o pul druhe rano, ktere se daly jeste v pohode rozdycjat to trvalo chvilicku . do 8: 50. Takze taky v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: tak to je super, že máš na porod relativně dobré vzpomínky!!! Hlavně, že už jste s Gábinkou doma! x-)
Odpovědět
ahojte ženské, kde všechny vězíte =-) už máte nakoupeného Ježíška? Já se na něj chystám tento víkend, tak snad něco seženu. Co vy těhulenky, jak se cítíte?
Odpovědět
Profilova fotka
radost: ahoj ženo 8-) ježíška mám nakoupeného a už i zabaleného!!! x-) takže jsem happy! jinak - v pondělí mám nástup do nemocnice na příjem - už jsem otevřená tak na 4 cm - mudra se bojí, aby mi přes víkend už nerupla plodovka! :-N no a v to pondělí se ještě rozhodne, zda to porodím normálně, nebo císař - ještě si mě chce zkontrolovat primář! ;-) takže příští týden to vypadá, že už budu matka! :-D a co škola Peti? dobré?
Odpovědět
ded, to je super, to bych měla asi taky Ježíška zabaleného, kdybych čekala mimi :-) A budou ti tedy ten porod vyvolávat nebo se bude čekat.. Škola dobrý ded, ale je to záhul, za chvíli bud chodit se sešitem i na wc.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no mudra si myslí, že tam přijedu už o víkendu s odtečenou plodovkou! :-D ale jinak nevím - pokud primář rozhodne, že císař - tak je to jasné - a možná už v to pondělí by mě kuchli, nebo pokud rozhodne, že to zkusíme normálne, tak buď ještě třeba ze dva dny počkají nebo to vyvolají - uvidím! ;-) to oni sami ještě neví! ;-)
Odpovědět
ded, aha, tak to si to tvoje mudra pěkně naplánovala :-D hlavně, ať to je rychlé, asi to musí být nepříjemné, když celou dobu vlastně ani nevíš, jak budeš rodit..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Peti,držím pěstičky,ať jde vše jak po másle! ;-)
Odpovědět
Všem přeju krásného Mikuláše a bohatou nadílku ;-) :-) Patynka je zatím úplně v klidu, když prý za ní přijde čert, tak ho hodí do popelnice, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doufám, že vám dětičky neodnesli čerti ;-) Tady jsem přidala nové fotečky, z dnešního předávání "Mikuláše" http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
Tý jo, Peti, nástup jo?Takže za chvilku čekám SMS, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sms od DEDULKY|: CAP S NASIM CHLAPECKEM MAXIME MPRISTAL DNES 10.29H V HRADISTSKE NEMOCNICI. PRILET BYL BEZPROBLEMOVY, MAXIM VAZI 3300G, MERI 50CM A MA SE CILE K SVETU.
Odpovědět
Teď jsem to chtěla napsat x-). Moc gratuluju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) DED, super zprávička, moc gratuluji :-)
Odpovědět
veliká gratulace Peťce a jejímu maličkýmu :-) am, je to už na tobě ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo taky si říkám že teď už jsem v tom jen já, já už bych taky nejradši porodila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?