Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
holky, díky, za rok už budu baba, ale říká se, že život začíná po třicítce, tak jsem zvědavá ;-) :-)
Odpovědět
Ahojda :-D. Tak já opožděně taky přeju všecičko nejlepšejší a ať se toho co nejdřív zbavíš :-|
Odpovědět
dnes už je to lepší, akorát mě šíleně bolí hlava a klouby :-|
Odpovědět
no tak to neni ale vůůůůůůůůůůbec nic příjemného :-( .
Odpovědět
holky, jak připravujete nebo budete vánočního kapra?Přijede mi na Vánoce tchyně, tak chci něco dobrého :-)
Odpovědět
nooo, tak s kaprem ti bohužel já osobně neporadím... dělám jen řízky :-D
Odpovědět
aha, tak zkusím něco vymyslet ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,odkud toho kapra budeš mít?Od rybáře,nebo normálně z obchodu?Chceš ho klasicky v obalu?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, jsem až teď přijela, jsem byla zase služebně pryč! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: kdybys radši nekecala a řekla rovnou-byla jsem služebním autem na soukromých nákupech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nééé to néééé! Náhodou jsem dneska musela jet zamcům koupit pití a při té příležitosti jsem si jen zašla na poštu, pak ještě něco zanesla sestře, kolega si zajel pro cosi do stavebnin, ale jinak jsem byla fááákt služebně!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo,tak já Ti teda budu veřit,no...;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-N to jsi hodná, že mi věříš! :-D
Odpovědět
jasný, zanesla sestře, poslala si balíček na poště, zatím, co kolegu jsem vyhodila u stavebnin, zajela jsem si nakoupit.... je nám to naprosto jasný :-D :-D
Odpovědět
a já se vyjadřuju jak masabob :-D
Odpovědět
kozi, normálně z obchodu naporcovanýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, kolega vozil mě, kde jsem si řekla.... :-N
Odpovědět
dedul to máš dobře zařízené ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že jo! :-D
Odpovědět
jste se zase všechny vypařily :-.
Odpovědět
Profilova fotka
né já jsem tu, ale jím u toho, tak nejsem tak pružná! :-D
Odpovědět
já tu taky jsem a čekám, co z vás vypadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zaperli s něčím ty! :-D
Odpovědět
nevím, jestli je to perla, ale plánovaly jsme s kámoškama pomaturitní ples (pro naší třídu), všecko bylo zařízený, vyjednaný, měly jsme vymyšlenej super program i to, jak já tam půjdu za vílu Amálku (měl to být takovej pohádkovej ples) a všichni se na nás vyprdli... takže bysme nemohly zaplatit sál, kapelu a to co to obnáší... Takže se to mělo konat teďka v sobotu a včera jsem to musela všecko rušit!! Príma. Všem vřele doporučuju ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo - tak to je na odstřel! :-S Já bych je všecky asi pozabíjela... ]-( A pak má člověk mít chuť něco zařizovat! :-(
Odpovědět
Přesně! Myslely jsme si, jak budou rádi, že pořádáme něco tak velkýho a že si to všichni užijem (učitelé to taky přislíbili) a jenom jsme narazily na výmluvy, proč nemůžou a proč tamto. Ztratily jsme veškerou radost a nadšení. Ale nejvíc mě mrzelo to, že jsem zařídila malý holčičky, který měly cvičit aerobik. Jenom kvůli téhle akci nacvičovaly novou sestavu a těšily se (i jejich rodiče) a dneska jsem jim musela říct, že bohužel :-( :-( Prostě si málokdo uvědomí, co to obnáší
Odpovědět
Profilova fotka
Promiňte,pečem cukroví,tak mám pauzy a za chvíli fičím k holiči.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ty holčičky musely být děsně zklamané :-( no ty lidi jsou děsní, tak proč něco slibují, když ví, že tam stejně nepůjdou! :-S kozi: nechceš něco napéct i mě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zas tady na to pěkně prdíte... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neprdíme...Jsem zrovna dojela k holičce a ta má otevřeno až od 13.hod.,tak musím čekat v autě.Safra!Doufám,že nebudu nemocná.Rozpálená od trouby a teď sedět v promrzlém autě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?