Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je mi už dobře.Včera jsem to vypotila :-D Nadopovala jsem se vitamínama a je dobře. Tak to je fajn,že se těší! Třeba jsou rádi,že tam nebudou sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no třeba jo! :-D Uvidíme, jak jim do nadšení dlouho vydrží! :-N To je dobře Veru, že je ti už líp! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je.Měla jsem stach,že se mi to vrátí... Držím pěstičky,ať jim to vydrží hooodně dlouho.Ono je to pomoc i po finanční stránce.Od nového roku všechno půjde nahoru a když se o to podělíte v jedné domácnosti,je to velká pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt, alespoň ty dva roky si všichni fin. pomůžeme...pomoc to bude jistě nezanedbatelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě :-D Taková oboustraná výpomoc a navíc si myslím,že jak bude Jarek dělat na stavbě,nebudeš muset být doma sama.Pokecáte.Nakonec to bude fajn,uvidíš!Dva roky utečou navíc jak voda.
Odpovědět
Ahojky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky Rez - copak jste podnikali o víku? :-) Kozi: já si taky myslím, že to uteče...vždyť na bytě jsme 2,5 roku a přijde mi to, že jsme tu teprve tak půl roku! :-D
Odpovědět
Podnikala jsem na zámku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo vlastně - já úplně zapomněla!!! :-N a zítra jdeš zase do práce? =-)
Odpovědět
Ne, zítra jsem doma. Konečně snad koupíme tu postel. Ještě jsem byla i v kanclu, pář pan ředitel přijel z výstavy ve Florencii a museli jsme rychle napsat email do ČTK :-D , ale dostala jsem velikánskou čokoládu a víno z Itálie ;-) Co jste dělali vy?Stěhovali?
Odpovědět
Profilova fotka
Téda - říďa se vytáhl co!!! Já cu tak kočoládu!!! ]-( :-D JJ, my jsme stěhovali, už tu skoro nic nemáme - jen postel, část sedačky (křeslo už jsme taky odtáhli) a pár věcí na sebe a na vaření! :-D jo a ještě ledničku a pračku! :-N
Odpovědět
Teda, stejně jsi statečná Peťko, fakt ;-) všecko tak dobře neseš...nevím, jeslti bych to dokázala s takovou lehkostí jako ty.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myslíš jo! :-D no však uvidíme, jak budu statečná po jednom měsíci společného soužití s tchánama... :-D
Odpovědět
Ale ty si naprosto nekonflitkní a vyrovnaný typ, to zmákneš a navíc bude tolik starostí, že se ani nenaděješ a budete kolaudovat, ti garantuju ;-), ještě by bylo dobrý do toho novýho domova přinýst i něco v náručí,ne :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš to radši nééé, radši to teprve splodit až v tom novém! :-D jj, nekoflinktní naštěstí jsem, takže myslím, že to zvládneme, jediné co mi trošku vadí, že to budu mít do práce asi o 3km dál...na kole to tak nevadí, to zvládnu, ale když bude sníh nebo námraza, tak budu muset busem...což já tůůůze nerad! :-S Ale stejně budu jezdit busem jen tam, kde bydlím teď a pak si to docupitám těch 20 min. pěšo! ;-) Stejně bych musela přestupovat ještě na autobusáku a to se mi tedy chtít určo nebude! :-D Terezko a co ten další díl Prison break - šlo ti to už?
Odpovědět
Busem?Ale do dáš ;-) Jo, už mi šel...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo - jen si na to budu muset zvyknout! ;-) Jééé, tak to jsem ráda, že už ti to šlo! ;-) Zítra musím na chvíli zdrhnout z práce - mám jít něco vyřídit na úřad, tak si vezmu služ. auto a ještě si zajdu i do Kunovic (naše nové bydliště) na stav. úřad - musím tam zanést nějaký dokument, pak se musím ještě stavit za kámoškou - má pro mě nějakou kosmetiku a pak rychle zpět do práce - a musím to stihnout všechno do hodiny, než se šéf vrátí z porady... :-D
Odpovědět
Jéžiš, ty si dobrá:-) A vidíš, z Kunovic si chytneš éro do Přerova, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasněěě a zajdu na zámek na kafe!!! :-N
Odpovědět
Jo jo, přesně ;-) Otveřu to víno od řídi:-)
Odpovědět
otevřu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů, tak to si nechám líbit! 8-)
Odpovědět
No, že jo?Tě rozmazluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, seš prostě moje hodná Terezka!!! ;-) 8-)
Odpovědět
Tak dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá, tady se to zase fláká!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chachá,nefláká!Já som tu!Od včerejška až doteď mi nešel ani kůň ani beremese.
Odpovědět
Profilova fotka
mně taky ne!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Se jim to tu nějak seká.Asi když to zakládali,nepočítali s tolika ukecanýma lidičkama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?