Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: neboj oni budou mít stejně nové kolekce tak začátkem prosince, takže je času dost :o) Já si budu šatičky asi nechávat šít, tak proto chodím už teďka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: teda to tě obdivuju a kde si je necháváš šít? Já jsem si říkala, že bych to zkusila, ale pořád doufám, že ještě dostanu těch 5 kilo po těhotenství dolů, takže je možné, že příšít rok budu mít jinou velikost, tak si raději vyberu v salonu. maximálně bych si je koupila, ale to jen v případě, že bych za ně dala stejně jako za půjčení. zatím jsem si na netu našla pár salonu kam se chci jít podívat. Tak uvidíme. Všude píšou že se má člověk objednat, ale jak dlouho je potřeba na zkoušku šatů v jednom salonu? ráda bych za den prošla aspon dva, třeba tři, jelikož se mnou bude chodit kamarádka, tak si uděláme výletní den za šatama :)
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: to ještě nevím, zatím přemýšlím v tom salonu mireli, tam šijou šaty na míru. No podle toho kolik si budeš zkoušet šatů, můžeš tam bejt 10 min. nebo taky hodinu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: od ledna budeme.-) nechám osudu, jestli budeme čekat hned nebo třeba po půl roce, ale když jsem dnes byla v těch šatech, tak ve mě zahryzala sobeckost trochu to posunout a užít si je:-) Kolik prosím tě v tom andělskym studiu stály? V adině 8500,-Kč to mi přijde taky hodně, ty těhotenské 5500,-Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: tak to Vám držim palečky, my by jsme mimčo taky chtěli, ale já si tu svatbu a ty krásný šaty chci pořádně užít :o)) Ale žádnou sobeckost bych v tom neviděla, když si jí může užít přítel tak proč ne já :o)) Ty šaty co se mi líbily stály asi 14 000,- je to loňská kolekce, takže výprodej, ale pro mě je to strašně moc, takže bohužel musim juknout na jiný. A v tý adině to bylo půjčovné nebo odkup?
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: jak jsem už psala já se vdávala těhotná a tentokrát jsem to odmítla. Když jsem si s přítelem naplánovali mimčo, za tři měsíce jsem byla těhotná. Ptal se, zda se hned vezmem a já že ne, že až po porodu, že si chci užít svatbu a šaty. Poprvé jsem nemohla pít, byla jsem jak balon a unavená. Ale jsem toho názoru, že je to každého věc, ale rozhodně bych v tom sobeckost neviděla. Já bych se u šatů ráda vešla do 8 tis.max, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Ja jsem mela saty taky z Adiny v Holesovicich... Pujcovne za 8500,coz je jeste dobra cena!! A jinak jsem taky zvladla 3 salony za den,naprosto v pohode... A tak cca pul hodky stacilo ;) urcite doporucuji se predem objednat,jinak vas muzou i odmitnout nebo se nacekate na nejakou skulinku ve zkouseni... Jeeeee,ja bych si to zopakla,to byl tak bajecny den :))))
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaalesek: dík za tip :) Já bych právě ráda zvládla aspon ty dva, kamarádka mi všechno nafotí a pak si to v klidu nechám projít hlavou a vyberu si :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přesně doporučuju, objednat. Chtěla jsem jít včera do andělského stuidia a na rovinu mi řekli, že mají na zkoušení plno, proto jdu příští úterý. Adina byla fajn 8 500,- Kč půjčení, je to úplně nová kolekce, ještě byly s cedulkou, právě jim dorazily. Už jsem v albíčku, tak můžete juknout. Je to taková moje cenová hranice. Mám spadeno v andělském studiu na tyhle. http://www.andelske-svatebni-studio.c... Správně terezko píšeš, že půjdu ještě na zkoušení, horší je, že kamarádka byla ve třetím měsíci a když šla na zkoušku před svatbou, zjistila, že její zamluvené jsou ji malé a jediné volné slušné si musela prostě vzít, protože rezervace se nevrací. Po novém roce budou určitě také šaty, ale jak jsem psala, paní v anděléském studiu mi sama říkala, že mají na příští jaro a léto plno šatů pryč. nevím asi příští rok bude vdávací boom. Já otálete nebudu, raději je zarezervuju a pak když tak přehodím v únoru podle těhotenství rezervaci na ty těhotenské. Jo a já byla v samolu hodinu a měla asi 5 šatů, čas tam hrozně utíká.-)le dva, tři se stihnout dají. Hlavně nezapomente na botky(i když je tam půjčují) a fotit a fotit.-)
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: super, dík za tip:) do adiny i do andělského studia se taky chystám. Ale říkám si, že v lednu bude nová kolkce, tak ta stará by mohla být levnější. Moje představa je asi tato: http://www.svatbyahostiny.cz/obrazky/... Ale uvidíme, jak budou vypadat na mě:) Docela se na tžo zkoušení těším, i když to bude záhul obejít všechyn salony a zkoušet a zkoušet. Se obávám, že u pátých šatů už budu totálně zmatená. A nebo mi nebudou žádný hezký a budu mít opačný problém...Uvidíme. Možná nakonec neodolám a půjdu si zkoušet už teď:)
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano ty jsou taky krásný, hezky obepnou postavu a ta sukně je širší, ale zase ne moc, že se v tom dá vydržet.moc hezké. schavluju. jak jsem psala v adině mají novou kolekci už ted a v andělským studiu ještě ne, mrknu a uvidím. V andělovi mají akci 6 900,- jakékov lišaty když je rezervujete do konce roku. Dokonce se dá rezervace přehodit potom na novou kolekci. No nic holky, dneska jdu se svým pejskem na operaci a bojím se. Tak se mějte hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super akce na ty šaty, to se teda do andělského studia do konce roku mrknu :) To dík, žes to napsala. A spejskem držím palce, určitě to dobře dopadne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, dneska mi přítel řekl, že našel stránku, kde šijou svatební šaty na míru a všechny jsou za 5499,- tak o tom docela přemýšlím. Jen jsme se zatím neshodli které. Ty co se líbí mě se zase nelíbí jemu a jedny jediné, které mi zatím ukázal se zase nelíbí mě. Tak mi prý předvybere coi se mu líbí a já uvidím, zda bych si z nich vybrala. Ta cena je fakt moc lákavá... http://www.nejensperky.cz/eshop/svate...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je hezké, něco podobného je na www.paulastyle.cz hodně tady o těchto strákách už šla diskuze, holky jsou s nimi strašně spokojení. Paní je sice trošku z ruky, ale hodně příjemná. Šaty se šijí v bangkoku a můžeš si vybrat i barvu, materiál... já jsem dneska byla v mělníku a moc se mi tam líbily šatky, které mám v albu dnes přidané. Už se nepůjčují, ale prodávají za 6000,- Kč, tak mě napadlo, kdybych je potom třeba za 3000,- Kč prodala, bylo by to skvělé. Co na ně říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
jak na sebe koukám,líbí se mi více z adiny, takže nejspíš neušetřím.
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: tak jsem koukala na ty tvoje štaičky. Mě se upřímně víc líbí ty první. Moc se mi líbí ten zdobený pás, ty z Adiny jsou taky hezký, ale přijdou mi moc obyčejný. Já mám ráda, když jsou na nich nějaké výšivky...ale je to každého věc. At si vybereš jakýkoliv, bude to dobrý výběr. Ty jsi hezky hubená a sluší ti oboje :)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc, pořád přemýšlím jen se ze mě hulí. Ty první se musí zítra koupit nebo je dají na sbazar. a děkuju za poklonu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: Tak jak jsi se rozhodla se šatama? Včera jsem se začala dívat po fotografovi na svatbu. Napsala jsem jedné paní a ta mi hned odepsala, že už je zadaná. To mě vyděsilo, tak jsem začala hledat dál a napsala jiné fotografce. Tak jsem zvědavá, se obávám, že plno jich už bude mít objednávky. Jak jste na tom vy s fotografem? My máme akorát místo na hostinu a hudbu, jinak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :o) sisa001: mě se taky líběj spíš ty první , jsou takový zajímavější a moc ti slušej. tereza82: nám to bude snad fotit kamarádka, ale je těhotná a má termín v březnu, takže doufám že jí prcek pustí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky děkuju moc za hodnocení, dneska jsem se byla podívat ještě do Venesis, protože mě včera Andělské studio totálně zklamalo. Ve venesis se mi líbí viz album. co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: tak teda ty nový šatky jsou naprosto úchvatný, fakt super a moc ti sluší. Ty já stavím na místo 1!!! Do těch bych šla bez rozmýšlení. Kolik za ně chtějí? Já se na šaty půjdu podívat až koncem listopadu. kamarádka, která mi bude pomáhat a zároven mi jde za svědka, letí zítra na 3 týdny mimo republiku s manželem na dovču. Tak až se vrátí, vrhnem se do toho. Do tý doby si zatím zajistím věco kolem. Ted jsem si volala s kamarádkou, kterou jsem 5 let neviděla. Je to kadeřnice (dělá to už 15 let a dokonce česala i jednu nevěstu tady) a poslední roky dělá hodně svatby. Takže mě učeše a doporučí mi všechny ostatní-vizážistku, fotografa, květinářku...tak jsem moc moc moc ráda. Ve středu za ní jedu na kafe, tak to proberem a já se do toho vrhnu. Ještě musíme na matriku vypsat papíry a zapltatit 1000 poplatek za obřad mimo radnici. Jak jste na tom s prstýnkama? Už máte představu ohledně vzhledu, materiálu atd? Já jen vím, že nechci žlutý zlato, nosím jen bílé. Docela zvažujeme chirurgickou ocel, ty ceny jsou naprosto super oproti býlímu zlatu...včera jsem jen na skok zaskočila do jednoho zlatnictví a dívala se. Tak líbily se mi jedny 7500 za jeden...to je síla.
Odpovědět
Profilova fotka
sisa001: Ty jsou fakt úžasný!!! Ty bych taky brala hnedka :o) tereza82: Já taky nosím jen bíle zlato a stříbro, takže jsme chtěli prstýnky z bílého zlata, ale ty ceny jsou fakt děsný. Takže jsme se rozhodli pro chirurgickou ocel, máme dva favority jedny jsou se stříbrem a druhé mají navrchu vyryté nápisy se jmény. Oboje vycházejí do 5000 i s briliantíkem :o)) Což je docela v pohodě. Jen je blbý, že se nedají upravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sháním fotografa až se ze mě kouří...všichni dobří už mají plno, tak jsem teď napsala dvěma na který jsem dostala kontakt od mé kamarádky, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moc děkuju za hodnocení šatů z venesis, jsou opravdu krásné a jsem už domluvena se salonem, že je v pondělí zarezervuju. Hned po mě tam totiž byla slečna a taky si je zkoušela, jsou fakt krásné, takže nebudu čekat. Stojí 8 900,- ale do konce roku mají na půjčovné 1000,- Kč slevu. takže 7 900,- Kč dobrá cena, rezervacev pondělí 2 000,-Kč. Na prstýnky mám stejný pohled, určitě ne žluté zlato, bílé nebo chirurgická ocel s prstýnkem není špatná. něco takového pro mě http://www.sperky.cz/snubni-prsteny-k... pro přítele bez kamínku. Tak uvidíme,ale prstýnky najdeme i v březnu na to je čas. V pátek jsem zarezervovala závazně fotografku Lenku Seničovou, její fotky vypadají super, i tady je hodně kladných recenzí, takže jsem ráda. Taky jsem se pustila do jmenovek, snad s tím zítra hnu, tak byh sem dala ukázku na inspiraci.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska projíždím net a dívám se po prstýnkách, zatím se mi zalíbily tyhle: http://www.snubniprsteny-goldex.cz/ti... ten okrajový lem by se mi líbil v červeném zlatě. Do té prodejny se pojedeme podívat, mají v nabídce super prstýnky a přizpůsobí je jak chcete. A ty ceny jsou taky fajn. Kralupy jsou kousek od nás, tak si uděláme výlet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem ještě narazila na tyhle, ty se mi taky moc líbí: http://www.snubniprsteny-goldex.cz/sn... jsem moc zvědavá, až je uvidím naživo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nám se líbily tyhle http://www.snubniprsteny-goldex.cz/oc... a tyhle http://www.snubniprsteny-goldex.cz/sn.... Ale asi vyhrajou ty druhý :o)
Odpovědět
Profilova fotka
spartykaty: mají super výběr i ceny, co? já jsem unešená. Ty co sis vybrala, tak jsou moc hezký oboje, neuměla bych se rozhodnout :) Ale asi bych si vybrala ty první, mám ráda když se šperky třpytí. Oboje jsou ale krásný. Už se těším, až tam zajedeme a vyzkoušíme si je. Se obávám že tam si už vůbec nebudu umět vybrat.
Odpovědět
ahojky holky, my si radši nechali prstýnky udělat už ted, všude nám říkali, že cena zlata půjde dost nahoru. A to už i teď jsou ty prstýnky drahý jak blázen. Užívejte příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj mají skvělé ceny, taky se moc těším, až se tam podíváme :o) Ale taky se trošku bojim, že si nebudu umět vybrat :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?