Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - takže je to přesně jak píše pet - fakt dobrý 8-( kam sme to dopracovali, jinak pet já ti řeknu jak to skončí - válkou |-| jinak pet to se teda moc nevidíte :-N ale má to určitě i své výhody :-D no chtělo by to dovču, vid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: dík za radu, včera jsem se snažila najít něco aspoň na last minute a všechno špatně, do Tunisu se mu nechce, prej tam jsou arabové a kdesi cosi, a do řecka za ty samý prachy bez jídla nejedu zas já, nehodlám ještě na dovolený vařit jak ta krá*** včera jsme se kvůli tomu zhádali, až jsem mu řekla, že se mi nikam nechce a budu radši třetí léto po sobě sedět doma na prdeli ... :( ani pořádnou svatební cestu jsme neměli ... :(
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to je jak u nas, do egypta, tuniska , turecka nechce. aspon ze na to recko sem ho ukecala, protoze to kvuli stavkam taky odmital. Tak ted cekame a hledame a radi by sme v prvnich dvou tydnech v srpnu nekam odjeli. Ale na dyl nez na 8 dni ho nikam neodstanu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dneska zaplatili dovču :) Bulharsko na týden :) první naše pořádná společná dovolená :) tak snad to bude stát za to :-) letíme 19. srpna :D docela jsme se večer o tom pobavili a dneska ráno oběhli cestovky po Hradci a vybrali a zaplatili a je vyřešeno, teď už se jenom těšit, balit a radovat se :D
Odpovědět
Profilova fotka
pet - no super 8-) tak si to užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: sama tomu nemuzu jeste uverit, ale dneska sme zaplatili dovolenou :-) v sobotu letime na 8 dni do spanelska a uz se silene tesim, nejak to na me posledni dobou vsechno padalo tak konecne relax..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli. taky gratuluju, tak si to moc a moc užijte :) já osobně to ještě beru taky trochu jako svatební cestu, první společná, vysněné moře :) u nás se snad už taky blíží lepší časy :-) nějak si manžílek začal konečně uvědomovat co chce a řeší se mnou teď podstatně víc než předtím :-) asi jsem v jeho očích nějak "dospěla" nebo nevim, co se děje, nicméně je to příjemné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jakpak se mají naše těhulky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se všechny máte? já už pomalu v práci střihám metr, končím 11.8. a do konce srpna mám dovolenou a pak 1.9. nastupu na mateřskou, utíká to jako voda miminko roste jako z vody a mé bříško taky, barbu, tulik s tím přibíráním na váze bych Vám mohla něco povyprávět jinak se máme dobře mějte se tu krásně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jak to jde v tomhle nečase? u nás se chýlí k závěru práce na novém obýváku, pomalu to finišuje a snad do mých narozenin už bude hotovo, aby se mohla pozvat rodinka na oslavu a omrknutí bytečku, kromě rodičů tu totiž ještě nikdo z rodiny nebyl ... Tuli. Jakpak dopadla dovolenka? my už pomalu začínáme balit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: dovolena super i kdyz pocasi nic moc, ale hezky jsem si odpocinula..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: hlavní je, že jste si to užili spolu :-) a že jste si odpočinuli :-) já jsem zvědavá, jak to bude s počasím ... ale většinou jsme měli štastí ... tak snad to bude dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak co vy, dámy, jak si uvědomujete, že už se blíží naše první výročí ... já přesmýšlím, jak překvapit manžílka ... :-) tak kdyby nějaký tip, tak sem s ním :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už nejsme novomanželky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak proběhly oslavy?My jsme byli na večeři v sobotu a ten můj ,,novo,,manžel si zapomněl prstýnek...sem myslela,že mě z něj klepne:o) Ale jinak jsme to moc neprožívali,dostala jsem kytičku a den byl prakticky jako každý jiný.... Jinak u mě nic nového.Mimi zatím nic,ale aspoň kila co jsem měla navíc jsem úspěšně dala dolů..tak že se už těším na vánoce:o)))) PS:my jsme měli v loni krásnější počásko,vzpomínáte:o) tak pa pa mladé rok staré paní....
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že u nás žádné extra oslavy také nebyly, naši nás pozvali na oběd, pomáhala jsem mamce s pečeným čajem a manžel se povaloval, odpoledne pak sami doma, ale jsme poslední dobou nějaký zahlcený prací, že jsme to víceméně přešli ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla u nás oslava 1. výročí proběhla asi tak, že jsme jeli na zámek Chýše a šli tam na večeři, byl to hezký den, ale nějak jsme to nehrotili Jinak už máme holčičku, jmenuje se Tina, a narodila se nám 11.10.2010 tak ani nevím jestli jsem první nebo ne Mějte se krásně, já se sem zase někdy juknu...teď nemám moc času Páček
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, lowe, moc gratuluju :-) Chyše jsou moc pěkný, byli jsme se tam podívat v červenci, byla jsem úplně unešená. Jinak nám se taky zadařilo a jsem v 11tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,holky...moooc a moooc gratuluji!!! Jani,doufám,že sem dáš nějakou fotečku! Tak ať jste zdraví a šťastný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: moc moc gratuluji..
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe a Tkani: moc vám oběma gratuluji u nás nic, zatím se ani nesnažíme, přestoupila jsem na jinou školu, začínám od začátku a pomalu zařizujeme byteček ... jinak se motáme pořád v jednom kole - škola - práce- doma .... však to znáte :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem Vám moc děkuji tkani: gratuluji, a přeji jen štěstí holky udělala jsem tu album s pár fotkama, ale nevím jestli mi adminy nesmáznou když to není k svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:ani nevím co napsat...malá je vážně nádherná!!!!Kdo Vám poradil/dělal ty fotečky?To je luxus!Samozřejmě bez modelky by to nedalo ani 50% ;-) Ještě jednou gratuluji!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem,tak se Vám už mohu také pochlubit:o),jsem v sedmén týdnu!!! Rodičům to řekneme až 24.12.,tak se moc těším. Jsem ťak moc šťastná.Vánoce dostávají úplně jiný smysl a bude to hzčí a hezčí! mějte se krásně a kdybych se sem nedostala,tak krásné svátky!
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: moc a moc gratukuji, ať je všechno v pořádku, hlavně zdravíčko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, spolunevěsty, přeji Vám všem krásné prožití Vánočních svátků, ať je večer plný pohody, radosti z překvapení, která jsme s láskou pro své milé připravily :) a nenechte si krásný večer nikým a ničím pokazit, tak jako jsme si nenechaly pokazit náš den svatební :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pet, moc děkuji! Jinak k vánocům jsem to nestihla, tak alespoň vše dobré v roce 2011 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbu, jak dopadlo překvapení pro rodiče, mělo to úspěch? :)
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: moc gratuluju, a zavidim...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěstinky, jak se máte? na mně začíná lézt solidní zkoušková depkonálada, nic nestíhám a přitom v pátek první zkouška byla za jedna ... :) za to dnešní skore prý nic moc, dost spolužáků odešlo ze zkoušky, bez zkoušky, já jí mám až ve čtvrtek, tak doufám, že budu mít další starost z krku :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?