Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@fascialka rytiny jsme zadali při objedání. Objednali jsme u Rýdla a do 2-3 týdnů byly hotové a měli jsme je 2 měsíc před plánovanou svatbou.
Odpovědět
Kupovala jste některá na Aliexpress bílé potahy na židle? Jste spokojené? Případně, podělíte se o odkaz? (chceme jen 2 kusy)
Odpovědět
@zimnirybicka tobe se to uz blizi :-) jak reagovala rodina na vanocni prekvapko? :-)
Odpovědět
@fascialka Vše v klidu a pohodě. Zatím jsou všichni nadšení. I vnuk ani neckl, když jsme mu řekli, že mu koupíme oblek :-). Tak snad vše bude v pohodě :-). Jen máme stávkuje (dostala jako dárek k svatbě peníze na šaty), že oblečení na svatbu už má a na co nové šaty, když je neužije. Naopak, pěkné šaty využije do divadla a tak. Už jsem se domluvila s jejíma kamarádkama, že ji musí přesvědčit a šaty si koupí. :-)
Odpovědět
Dnes jsme vybrali oznámení, muž je u policie, tak bude k tématu 🙂 Foto je půjčené 🙂 co na něj říkáte?
Odpovědět
Holky, mate nakou inspiraci na vyzdobu svatebniho stolu? Hledam vsude mozne a me se proste nic nelibi 😏
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua V jakém stylu a v jakém prostředí? Zkoušelas mrknout na pinterest?
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua já jsem toho hodně našla na pinterestu, taky jsem byla ze zacatku v pasti a vlastne ani nevedela co chci :-D ted uz to nastesti vim, tak mame objednanou prvni varku dekoraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, objednavate nekdo neco na Aliexpressu? Uz mam par věcí objednanych, ale zajímají mě další tipy a jestli mi náhodou něco neuniklo :-D
Odpovědět
@raduushka Objednávala jsem washi pásky na zdobení, boty, šablony do bigshotu (výroba oznámení), vějíře, paraple a chystám se na světýlka a sukni pro ségru.
Odpovědět
Nemate nektera saty pro detske druzicky a za kolik?
Odpovědět
Jsou tu také nevěsty, které mají na kompletní organizování svatby max. půl roku a ještě vůbec netuší, kde se bude konat? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mám konečně šaty :-) Nakonec jsem si vybrala ve svatebním salónu v Blovicích. Mají tam spoustu krásných šatů, ceny o dost nižší než v Plzni, půjčovné mě vyšlo na 7 tisíc. Přikládám pár fotek ze zkoušení, vítězné mezi nimi nejsou, to sem hodím pak fotky až po svatbě. Šaty jsou naživo hezčí, v tom přítmí tolik nevyniknou...
Odpovědět
@evamag Ty jsou krásné, těším se na vítězné 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@evamag krásné jsou všechny, tak to se taky těším na ty které vyhrály :-)
Odpovědět
@evamag Už tyto jsou překrásné, těším se na vítězky. Máš nádhernou postavu, budeš top nevěsta jak z pinterestu :-D
Odpovědět
Děkuju všem za milé komentáře a chválu, jste hodné :) A už se moc těším na vaše šaty ;-)
Odpovědět
my 14.8.2020 :)
Odpovědět
@evamag moc hezke Holky, meli jste nektera podobnou zkusebosz jako ja ze zkouseni? Nemohla jsem mit polovinu satu, protoze me kousala krajka. Ale ja mam z krajkama problem uz od detstvi.
Odpovědět
@fascialka Jo, krajka a ještě k tomu pošitá perličkama byla peklo 🤪 Nechávám si šít ze směsového mírně pružného žakáru.
Odpovědět
Uz se nam to blizi...ja ted svatbu nijak neplanuju, ty ostatni veci uz nehori. Jak jste na tom vy? Zatim jsem na vazkach ohledne zakuzku. Budeme mit dort, kolacky a cokofontanu. Premyslim krome svedskeho stolu jeste o nejakych tycinkach, bramburkach... co budete mit vy za sladke, je nekdo taky bez zakusku?
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka My plánujeme dort, možná jablečný štrúdl. Co vím z vlastní zkušenosti i z doslechu, lidem na svatbách to sladké často leze krkem, spíš všichni čekají na slané. Samozřejmě je možné, že se sejde skupina, kde budou všichni milovat zákusky, čokoládu, šlehačku a podobně. Já si tohle třeba v půlce června nedokážu moc představit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka My budeme mít kromě dortu ještě klasické české buchty s povidly, štrůdl a bábovku a možná ještě drobenkový koláč s ovocem- z každého jen trochu, aby si mohli dát mlsouni, ale nepočítám s tím že by se to snědlo všechno... Nebudeme mít dalších x kilo cukroví a zákusků a makronky, minidortíčky ani cakepops nic takového nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Jo, kousavá krajka na klíční kosti - k nevydržení. Uškrábala bych se. A pak také ta síťka na rukávech (chci bez rukávů, ale pro pokoj duše jsem zoušela i s) :-S Ad jídlo - vysloveně chceme i salty bar - kešu, pistácie, arašidy, tyčinky solené/sýrové, možná dipy...
Odpovědět
@raduushka Jak daleko jsi s háčkováním? :) U nás je teď svatba v pozadí, mám zkouškové období. Co se týče zákusků, nějaké bych chtěla, ale ne, že toho bude 10 kg. To má na starost přítel, vyjednává v práci s mistrovou :) budem brát koláče od učňů, takže by od nich byly i nějaké ty zákusky, dělají i slané cukroví. Určitě budou ještě chipsy a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka my budeme mít ze sladkého jen dort a koláčky :)
Odpovědět
@fascialka My když jsme byli zamlouvat dort a koláčky, tak jsme neodolali a objednali pár trubicek, mini likérové špičky, košíčky, mini věnečky.. ale zákusku jen pár, jelikož předpokládám, že v červnu bude vedro, tak ať se to sní. Žádný úplně candy bar neplánujeme. Zákusky a koláčky budou při příjezdu hostů na stole s ostatním občerstvením a i na svatební tabuli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah No moc dobře ne. Zjistila jsem že stoly na hostinu jsou větší než jsem myslela, takze velké asi nakoupím na ali a menší si uhackuju sama. V prosinci jsem se k tomu nedostala vůbec, teď do konce ledna musíme dodělat pár věcí na baráku a už začínám pomalu sadit semínka a začíná nám jarní kolotoč 🙈 ted jsem vzdala i pernicky místo jmenovek, před vánoci jsem si připomněla jaká je s tím piplačka, aby alespoň nějak vypadaly a už vidím jak se mi bude chtít v létě péct a zdobit 🙈 a ke všemu má syn zdravotni potize, moc v noci nespím a přes den jsem jak vyplivnuta, 3x týdně na cvičení, alespoň 2x denně se s ním musím alespoň protáhnout a jen teď v lednu nás čekají vyšetření u 3 lékařů 🙄 navic nikdy nevim kdy neco chytne a zkoncime na mesic v nemocnici. Rada bych si toho udelala spoustu sveho, ale asi to nepůjde jak bych si představovala.
Odpovědět
@raduushka Jasně, tuším, jak to s Olíčkem máš :( Hlavně, aby ti z ali přišly včas. Taky těžce nestíhám, rozhodla jsem se pokračovat ve škole, teď zkoušky, začít pracovat na bakalářce. Vybrali jsme blbé datum, ale už se nám to nechtělo posouvat🙈 Taky jsem si chtěla dělat perníčky, nakonec jsem nepekla ani na Vánoce 🤣
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Je, tak teď jsi me překvapila 🙈 Už jsem tady o Olim psala a nebo se známe odjinud? 😊
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?