Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Ty večerní obřady jsou prostě těžká romantika 😁 jelikož běžně romantická moc nejsem, tak potřebuji něčím přivodit tu správnou atmosféru a tohle nás s partnerem nadchlo. Zimní téma bude určitě nádherné a originální! Tak jsem zvědavá jak to tu nakonec všichni vymyslíme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@roxolanka no těším se :-D já jsem taková, že to potřebuju mít fakt hezký s detailama, ale zas ne uplně moc :-N hrozně to řeším, tak se z toho snad nepo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 🙊prý snad se z toho nepo... 😁 V těch detailech to mám taky podobně a ještě jsem plánovací úchyl, tak snad to nepřeplánuju 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@roxolanka nevím, jestli jsem plánovací úchyl, ale chci to mít podle sebe a pod dohledem a nechce se mi za to platit, takže to asi zbude na mě celý to plánování :-D 8-)
Odpovědět
@roxolanka no teda, tak to je naozaj krasny napad :) teraz normalne lutujem, ze sme si uz zavazne rezervovali termin a priatel trva na letnej svadbe so sedenim vonku :P Kebo bolo ale na mne, mala by som zimnu svadbu niekde v horach, ale vynahradim si to aspon svieckami a svetielkami pri hostine.
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 jé, to jsem moc ráda, že se ti náš nápad líbí, děkuji 😊 ono zase v létě venku to má taky něco do sebe, lidi nemrznou a při hostině ty světýlka a svíčky budou také nádherné. Taky jsme dělali spoustu kompromisů aby se nám to líbilo oběma, tak doufám že to bude stát za to 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Já raději mrznu, než se peču. :-D Miluju zimu! :-) Můj drahej zlatej souhlasí v podstatě se vším, snažím se vybírat, aby se nám to líbilo a vyhovovalo oběma a jemu je to stejně asi celkem fuk... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 ono celkove tem chlapum to je tak nejak fuk😁😁
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem našla chvíli čas se k Vám přidat a napsat pár poznatků z našich příprav :-D . Máme duben 2020, konkrétně 25.4.2020. Je tu nějaká budoucí nevěsta se stejným datem? Byla jsem požádána letos v únoru a náš prvotní plán byl se vzít už letos v září. Nakonec jsme to přehodnotili na příští rok v dubnu a jsem ráda že jsme to nakonec i tak udělali :-D . Jinak k dnešnímu dni máme zajištěno místo hostiny, místo pro obřad (bude jiné než kde bude hostina). Živou hudbu k obřadu, DJ na hostinu a večerní zábavu, kadeřnici a kosmetičku (obě mé kamarádky, takže volba byla jasná :-D ), fotografku a svatební video. Až teď jsem to pořádně začala řešit a vše jde podezřele hladce :D. Vy, které jste měly svatbu nebo plánujete na duben, co si o tom měsíci myslíte? Zatím mám v merku počasí za poslední dva roky a pokaždé bylo ten den hezky, tak já doufám, že do třetice se to vydaří i nám :D. Uvažovali jsme i nad létem, ale jak jsem viděla letošní vedra, hned mě to přešlo :-D . Budu ráda za všechny Vaše poznatky :-) :-) :-)
Odpovědět
@sweetluli ahojky, my máme datum 4.4.2020 take jsem koukala na minule roky a počasi bylo pěkné, me bude bohate stacit když nebude pršet😁🙏 jinak už mám místo, matriku, fotografa, dj, kadeřnici a kosmetičku a ted začinám přemyšlet co dál..
Odpovědět
@nikolka008 máme také 4.4. :-) zatím máme matriku, fotografa, kapelu a místo. tento týden domlouvám kadeřnici a líčení.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 přesně jak říkáš :D hlavně at neprší a nesněží. Nějaký ten mráček mi zase tak nevadí :-) . Hlavně kvůli tomu focení a obřadu...Tak to už toho máte taky dost, a já se bála že jsem popředu. Protože když se zajímám o něco nového, tak přítel na mě kouká proč to řeším, že je ještě čas :D. Málem jsme se ale s tím jeho čekáním vypekli nad fotografem. Mám ráda, když na věci mám čas a vše si dělám postupně. On je zase opak :-D. Kde bude Váš svatební den? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetluli jo to znám, když jsem psala v cervnu na jedno místo tak se mi smál že to řeším moc brzy a oni už meli na cely rok 2020 plno, tak jsme nasli jine. Budem to mít v Plzni v penzionu a Matasů, vše na jednom místě. Mě se totiž svatby na plzeňské radnici nelíbi. A kde vy??
Odpovědět
@mirca_l tak to je super že mate stejný termin😁 jinak holky planujete nejaka fotokoutek??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 Chlapi nemají o takových věcech moc přehled, někdy je třeba to vzít do svých rukou :-D . Jinak máte fajn, že máte vše na jednom místě, taky jsem to tak chtěla. Máme to v hotelu Palfrig ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, ale hotel umožňuje svatby pouze venku, ale mám strach, že když bude pršet nebo nedejbože sněžit, není to moc komfortní. Takže obřad bude 15 minut cesty od hotelu v Piaristických zahradách a v případě špatného počasí v přilehlém piaristickém klášteře :-) . Tak ať se Vám vše vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 Fotokoutek máme v plánu, na Aliexpressu je toho plno, hlavně na pinterestu najdeš plno inspirace. Jinak doporučuji, pokud máte možnost zapůjčení Instaxu. Měla to kamarádka na své svatbě a hosty to pobavilo počas novomanželského focení. A bonus je, že Vám zůstanou vzpomínky ve svatební knize v podobě fotek :-)
Odpovědět
@nikolka008 ano, jak píše slečna nade mnou, plánujeme půjčení instaxu. A udělat svatební knihu, nálepky atd koupím na Ali. myslím, že to bude dobrá zábava v průběhu času, kdy se pojedeme fotit a pak nám zůstane pěkná vzpomínka :-) :-)
Odpovědět
@sweetluli Ahoj, my taky plánujeme buď 25. nebo 24. dubna. Původně jsem chtěla letošní říjen, ale zasnoubení proběhlo na konci července, tak bychom to prý nestihli. No... teď vím, že je to pravda, protože zatím nemáme ani místo :-( Chtěli bychom někde na cestě mezi Prahou a Turnovem (+/-), pro cca 60 lidí. Ideálně i nějaké ubytování v blízkosti a zatím nás prostě nic vyloženě netrklo...
Odpovědět
Jo jo na pinterest uz jsem koukala a už se tesim az zacnu vyrabet😁 jen stále váham zda instax zakoupit nebo pujcit?🤷‍♀️kupovat se mi nechce, ale take nechci aby pujceny nekdo treba rozbil🙈 jinak mam uz domluveno ze kdyz se budem fotit tak se pro hosty pripravy obcerstveni aby si cas zkratili. My mame v planu spolecnou polevku a pripitek a potom raut. Takto jsem to zazila na svatbe u svagrove a bylo to super.
Odpovědět
@sweetluli ahoj, my bychom taky chteli duben, ale uvazujeme i o kvetnu. V lete to nechceme prave skrz ty vedra, jaro nam prijde takove pohodlnejsi pro vsechny. Letos byl duben moc pekny, tak snad to vyjde i pristi rok :) Obrad bychom chteli na zamku ve Slavkove, terminy budou vypisovat az koncem zari, vsechny dodavatele uz mame vybrane a ted se jen modlime, abychom je vsechny sladili s matrikou, nekterym uz se diare pekne plni, tak snad to klapne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už konečně můžu taky přispět do diskuze. Dnes jsme zarezervovali termín a místo obřadu s hostinou. V pátek jedeme na místo složit zálohu, aby bylo opravdu naše a už začínám řešit i ty ostatní důležité věci, jako je DJ, vizážistka, fotograf... ale jsou to příjemné starosti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@machule No někde jsem tu četla, že se svatba povedla naplánovat i za měsíc, ale pokud to chceš se vším všudy a neomezovat se (samozřejmě v rámci fin. možností :)), tak je dobré to posunout. Navíc svatby na jaře bývají moc hezké. Co se týče svatebního místa, ráda bych poradila, ale jsem bohužel z Moravskoslezského kraje a o této lokalitě nemám ani páru =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kriss13 Také jsme uvažovali o květnu, ale kdybych srovnala letošní duben a květen, tak květen byl chladnější a hlavně propršenější než duben :-D každopádně každý rok to může být jinak. Pokud počasí výjde jako letos, budu nejšťastnější na světě. :-D Jinak také máme některé věci zařízené, ovšem matrika nám termín potvrdí až koncem září, tak doufám, že vše klapne. Nedokážu si představit řešit jinou možnost =-) :-D :-D
Odpovědět
Ahojte holky, takže po dlouhé době se vám hlásím. Místo teda máme zarezervováno, svatební koláče už pomalu taky (u nás je to zvyk), na šaty se pojedu podívat, první jsem se rozhodla, že si nechám ušít, ale po té, co jsem si nechala ušít v našem oděvním salónu šaty na svatbu popřípadě na ples, tak jsem chytla docela obavu. Né, že by nebyly pěkné, že by úplně neseděly, ale zdálo se mi to tak mírně neodborné. Sice nevím, jestli v mé velikosti něco seženu, ale tak budu se modlit. A teprve teď začínáme řešit fotografa a kameramana. Holky, je možné, aby kameraman měl výsledný produkt jen 4-6 min video a to je vše? Já si představovala klip a potom alespoň 60 min. video, které je sestříháno z celého dne. A co jsem narazila na nabídky dobrých kameramanů (nepočítám do ně kameramany za 50tis a výše), tak mají buďto jen klip a nebo i "dlouhé" video, ale jen 25 min. Jak to máte vy, jestli už máte kameramana?
Odpovědět
@saji myslim, ze tie kratke videa su prave preto, aby to ludia dopozerali :) a zachytavaju prave to NAJ z celeho dna. Kedysi bolo asi v mode, mat na videu vsetko, vratane nocnej zabavy, ale dnes uz je trend trosku inde. Kazdopadne sa asi potom s kameramanom mozes dohodnut, aby ti tam nechat viac "materialu" a video urobil dlhe, ale to bude uz zrejme na dohode.
Odpovědět
Profilova fotka
@saji My budeme mít jak krátký klip do 5 minut, tak dlouhé video v rozmezí 20-60 minut. A nám by právě bohatě stačil jen ten kratší klip, nedovedu si představit, že bych se víc jak 2x dívala na něco co má hodinu, ale je mi jasné, že ten klip mi tu bude hrát pořád dokola. :-D Ale zas si říkám, že babičky apod. to dlouhé asi docení a dívat se na to budou. :-) Takže si myslím, že mít obojí je ideál. :-)
Odpovědět
@sweetluli já už začínám uvažovat, že si na to někoho najmu.. :-D jsem zvyklá organizovat dětský tábor, takže plánování velké akce už mám několikrát za sebou, ale tohle mi nějak nejde :-D
Odpovědět
@saji O kameramanovi uvažuju, má možnost natáčení celého dne dvěma kameramana, udělá film 30-60min+klip, cena 18300,-nebo natáčení cca 3 hodiny a výstup jen klip,cena 9300,-. Co se šatů týče, záleží kdo a za kolik je šije a taky zvolený materiál a střih. Mě třeba krejčová např. úplně odradila od saténu a dalších hladkých materiálů, protože vzhledem k postavě by to nemuselo dopadnout dobře :D Každopádně mám představu takovou, že jinou volbu než nechat ušít nemám. Holky, máte už představu v jakém stylu výzdobu, barvu a jak to celé pojmout? Zatím mám seznam co rozhodně nechci 🤣 a začínám mít depku. Jediná jistota je smyčcové duo nebo kvartet při obřadu a hymna ligy Mistrů na příchod ženicha 😁
Odpovědět
@sweetluli souhlas, duben byl letos mnohem hezci, puvodne jsem chtela i magicke datum 4.4. ale zvazujeme posunuti na kveten, protoze mi neplanovane otehotnela sestra, kterou na svatbe rozhodne chci, a termin ma na polovinu brezna a vzhledem k tomu ze vsichni u nas v rodine minimalne 14 dni prenaseli, tak se bojim aby tam vubec byla :D No my prave taky cekame na termin od matriky koncem zari,mame vse vybrane, ale nic zamluvene, prave kvuli tomu ze nevime termin, loni treba vypisovali jen dva terminy v mesici a z toho jen jeden v kapli, kde to chceme, takze na vyber asi moc mit nebudeme. Dodavatele jsem uz obepisovala a nekteri uz maji na duben rezervace, tak doufam ze se trefime mezi, jinak me klepne vsechno vybirat znova :D
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah My máme zimní svatbu (doufáme, že bude i sníh :D) a zvolili jsme si k tomu kombinaci královské modré a stříbrné + klasicky bílá, nějaké svoje výtvory v této kombinaci mám už u sebe v albu, tak se můžeš podívat :) Na nástup budeme mít nejspíš úvodní znělku Hry o trůny a teď vybíráme píseň na první společný tanec
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?