Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
denda: já jsem si taky říkala že tu paní s holčičkou odnekud znám jen sem si nemohla vybavit odkud...a když sem šlyšela jak jí pak říkáš vanesko...no docvaklo mi to až v autě...:-))) a s tím autíčkovým košem se jezdí šíleně !!! hlavně klídek budete mít krásný počásko ;-) užijte si to hlavně s partnerem nikam nespěchejte a bude to určitě báječný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: clovece tak uz je to tady, nemuzu uverit jak rychle to leti!!Ted ty, pak Kattynka and hanyz a pak uz ja :-D co dnes delate a pripravujete?Vezete dort do restaurace, zdobite to tam?
Odpovědět
blue: letí to neuvěřitelně rychle...už jen týden, ale dneska kupodivu nejsem nervozní tak jako minulý čtvrtek...no touhle dobou už budu za týden pomalu v šatech. denda: juj, už zítra, skvělý ;-) moc si to užijte, bude to paráda. určitě se najde něco dalšího na co se těšit, ačkoliv svatbou teď žiješ dlouho a je to tak nějak součást života posledních měsíců. Já se třeba budu těšit na dovču...a třeba snad jednou i na mimčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě se svírá žaludek za Vás :-N mě by asi už křísili... příští týden máme dovču, a potom to začne, bude měsíc do svatby a z toho začínám být silně nervozní... hrozně rychle to utíká... dneska jdeme na poštu pro prstýnky, hrozně se těším, ale i bojím, jak jsme trefili velikost... snad to bude OK a zítra snad konečně zkouška líčení...
Odpovědět
Profilova fotka
denda: držím pěsti ať ti vše zítra vyjde podle tvých představ hanyz: my máme stejný termín?
Odpovědět
katty: tak jsem koukala a mám to o den dřív než Ty...8.7.2010 v 11h...už jsi nervozní? Já tak trochu, kvůli tomu, abych si sbalila všechno...odjíždíme zítra a pořád si říkám, co když něco zapomenu. luci: však mě se občas ten žaludek pěkně sevře...uklidní se ale v sobotu, až budeme na místě a zjistím, co jsem zapomněla a co vlastně ani nepotřebuju :-) utíká to až neskutečně rychle...držím palce, aby prstýnky byli úplně přesně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: vůbec, spíš se strašně těším a zrovna jsem teˇˇd psala bráchovi, který mě strašil, že se něco může po.., že je mi to jedno,a že to spíš začínám brát, tak aby se všichni hlavně hezky pobavili.-) jinak jsem teď pročítala diskuzi odmítnutí svatby a docela mě to překvapuje- z mé strany dorazí včetně kamarádů úplně všichni pozvaní, ze strany přítele se kvůli tomu dokonce pár lidí vrací dřív z dovči, takže tomu vůbec nerozumím, že někdo odmítne účast...
Odpovědět
Profilova fotka
katty: to mate idealni situaci, ne kazda rodina je sporadana tak jak by mela :-(
Odpovědět
katty: tak to se máš, že nejsi nervozní...je fakt, že mě to taky asi přejde jen co zítra odjedem prá kilometrů od domova...tak ten den si myslím, že bude v pohodě...taky doufám, že se všichni dobře pobaví a budou spokojení...uvidíme za týden :-) No to mě taky zařáží, že někdo odmítne pozvání...mě se to nestalo, ale my zvali jen pár lidí a spíš remcali ti, co pozvaní nejsou...nechápou, že chcem malou klidnou svatbu...tak nás pomlouvají...ale co, naštěstí je vidím jen tak 2x do roka :-) Sice jsem se trochu bála, že moje kámoška, kterou mám za svědky nakonec nebude moct, ale spíš kvůli práci, ne že by nechtěla, ale vyšlo to a dovču dostala ona i její přítel...tak jsem spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: na mě to taky přišlo až večer před svatbou, do té doby jsem byla v klidu a pohodě. Tak přeji, ať to zítra vše vyjde podle tvých představ, ať je krásné počasí, ať se všichni dobře baví a ať si to vše s manželem užijete, abyste měli na co vzpomínat. Je fakt, že to uteče jak voda a ani se nenaděješ a bude po všem, tak si užij každou minutku, vteřinu svatby, nenech si nikým zkazit náladu, nestojí to za to, už nikdy se to nebude opakovat, tak nemá smysl zabývat se malichernostmi. Držím moc a moc palečky a těším se fotky a tvoje pocity, skoro-vdaná-paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrs: souhlas, přesně tak to má být.-) hanyz: to víš že jo, hlavně si ten den co nejvíc užít.-) blue: tak spořádaný moc nejsme.-) spíš jsem myslela kamarády, že zvu fakt lidi, který mám ráda a neumím si představit, že by odmítli resp. bez vážného důvodu..asi by to zamrzelo
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prstýnky jsou super, jen teď řeším, jestli jsem si neměla vzít lesklý... ale kdybych měla lesklý, tak řeším, jestli neměl bý matný :-D :-D jsou jinak moc hezký, podle toho co jsme chtěli, máme i cerfitikát na briliantíky 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci: tak super :-) prihod pak fotky, at vidime jaky mate ;-) denda: takze je to posledni noc jako svobodna slecna :-) preji vam co nejkrasnejsi den, at si to uzijete do posledni vteriny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blue, dala jsem je do fotoalba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucija: prstýnky jsou krásný!! Mě se víc líbí matný než lesklý (sami je máme taky matný), takže tvoje vybrané jsou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack, jsou super, jen jsem z toho asi trochu rozhozená, není to takový ten "klasický" snubák, aby svítil na dálku, lesknul se... nevím, možná že je to i tím, že už je to doma, prostě snubák, svatba dostává reálnější podobu :-o
Odpovědět
luci: super, že jsi s prstýnkama spokojená a líbí se Ti ;-) A Ty už jsi smázla z alba? Já jen, že je tam nevidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoĺky sos nemáte náhodou některá takový ten pěkný rozpis aut i s autíčky??.-) potřebovala bych ho rychle v práci udělat a zalaminovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak denda se nam dneska vdava!!! :-D Je tam parak co? No hlavne ze neprsi. katty: auta nemam, jeste tak daleko nejsem.. Luci: prstynky jsem vcera videla,jsou krasny! ;-)
Odpovědět
katty: auta taky bohužel nemám...nedělala jsem to...máme 5 aut, tak jsem to nemusela nijak řešit. Dendě vyšlo počasí, ale snad se dneska moc neuvaří...má být pařák, ale je super, že neprší :-) holky, tak jsem poslední den v práci, hurá...mám tak skvělou náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany: to je mas! Posledni den v praci!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my potrebujeme ceske pisnicky na disco, mame plno anglickych,ale nevim odkud na internetu stahnout cesky pisnicky. Poradte prosim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ulozto tečka cz - tam by se mělo dát postahovat skoro cokoli
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já tomu nerozumím, včera jsem je tam dávala a dneska už tam nejsou... už minule se mi ztratily fotky z alba, asi to dělám nějak blbě :-( Dneska je teda parádní počásko, příští týden jedem na dovču na jižní moravu, jen ještě sehnat tričko bez ramínek, mám z toho trauma, aby se mi nevypálily, potom se toho hrozně blbě zbavuje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: dekuju za tip a hlavne za recept!! luci: musis si dat pozor abys na te fotce nemela odkaz na www stranky, a myslim, ze tys tam mela e-prsteny, proto ti to admin smazal ]-( jako reklamu :-|
Odpovědět
luci: to se mi taky stalo, že jsem přidala nějaký fotky a druhý den tam nebyli...tak jsem to tam dala znovu a už to zůstalo...nechápu to taky...přitom vím, že tam tehdy byli. Zkus je nahrát znova a uvidíš ;-)
Odpovědět
katty: mám obrázky autíček jestli chceš poslat... ;-) nebi i celý rozpis ...písni do IP kolik potřebuješ autíček ;-)
Odpovědět
já jsem jednou dávala foto mýho prcka a foto miláčka s prckem a foto prcka mi 2x admin smazal...tak pravěpodobně sem porušovala asi nějaký pravidla... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jee kjaju, mohla bys ty auta poslat i me prosim prosim :-N
Odpovědět
Jasnačka upravila jsem to a je tam asi 14autíček jen dopsat jména ...tak mi písněte do IP mejlíky pošlu to kdo budete chtít ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?