Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Tak si písneme, předběžně pátek jo, v sobotu něco mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Dobra, dobra, pisu si :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay Ahojky blue, kdepak se nám touláš, dlouho tu od tebe není žádný příspěvek :(( že by jste pracovali na miminku tak není čas na beremko :D???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky ja se do pristiho pondeli loucim, jedeme na dovcu a bez pocitacu juchuu zadna prace :) Mimisek nam zdarne roste, uz ma 3,6 mm podle dnesni kontroly :)
Odpovědět
Ahooojky , tak po dlouhé době zase tady...ale koukám, že tady je nějak mrtvo :-o Cacenko jak bylo na dovče , odpočinutý? Děvčata budíček, přípravy čekají :-)
Odpovědět
Halóóó.. halóóó, děvčata kde se touláte? :-) Včera nám dorazilo oznámení, konečně se něco pohnulo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ahoój, my jsme byli na dovolené, dnes jsme se vrátili :( Teď už se budu soustředit jen na svatbu :) Konečně jsem sehnala obálky na oznámení a objednám vývazky, přišla mi ukázka :) Jinak už budeme jen dolazovat :)) Jo a objednala jsem se k vizážistce, 19.8 jdu na zkoušku, už se nemůžu dočkat :)) CO vy,kdy máte zkoušky???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, aktuálně znovu řeším ty svatební koláčky, nevím kde je mám vzít, chci zkusit ty Novákovi,pak jak psala Blue ty Kralupy....kdo jste kde nakonec letos koláčky objednal a kolik vyšly ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Ahoj, můžu ti doporučit paní Černou z Velvar (asi 10 km od Kralup a 20 minut od Mělníka). Pocházím z Velvar a sama jsem je měla, je jimi vyhlášená. Cena 240 kč (nebo tak nějak, přesně nevím) za kilo a jsou velké jak desetikoruny. Šest druhů náplní (jablečná, tvarohová, tvaroh s mákem, makové, povidlové a ořechové).
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka1987 Hm, to není špatné :) Děkuji za tip :) Poslala by jsi mi do IP nějaký kontakt :) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Pokusím se ho sehnat...Ona bydlím v naší ulici, tak jsem jí nikdy nevolala...Ale zeptátm se a napíšu ti :-)
Odpovědět
@kikika87 Jo tak ty jsi se dovolenkovala jo :-) Mě to čeká příští týden... nechceš mi ukázat fotečku vývazků co ti přišly? Kiki jinak já ještě zkoušky objednané nemám, pustím se do toho, až po dovče. Kam jdeš k vizážistce? Jinak s koláčkama Ti můžu poradit co mi poradila paní kde budeme mít svatbu, prý je moc dobrá pekárna ve Mšeně a dělají koláčky i na zkoušku od 50ks, což je super. Jinak koláček je nějak kolem 2,60kč a prý jsou to nejlepší co jim kdy svatebčané, co tam měli svatbu donesli. Tak to zkus ještě třeba tam.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ppampeliskaa Hned jak mi vývazky dorazí tak je vyfotím, jsou opravdu krásný:) Já jdu k Nikole Miláčkové :)) Jinak jsem přemýšlela, že ze zkoušky od vizážistky rovnou zajdu do svatebního studia na poslední zkoušku šatů, ať to vidím v celku :)) A koho máš ty? Koláčky už jsem objednala ve Velvarech a myslím, že jsem udělala dobře,slyšela jsem jen samou chválu.
Odpovědět
@kikika87 No tak to si tu zkoušku koukej pořádně užít a držím palce,aby jsi byla spokojená a nemusela to pak už řešit :-) Ještě právě nikoho nemám, nechce se mi do Prahy v den svatby a tady na Mělníku mě nikdo kloudnej nenapadá. Takže zatím jsem bez zkoušky :-( Příští týden mám dovču , tak to po ní vše nějak rozseknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To určitě dopadne dobře, rozhodně nemám v plánu měnit, viděla jsem spoustu fotek jejích prací a vše se mi moc líbí :) To aby jsi opravdu začala,máš nejvyšší čas, ale po pravdě na Mělníku také nikoho neznám,jen v Neratovicích....
Odpovědět
@kikika87 koukala jsem na Nikol a řekla jsem si, že jí zkusím, ale má na ten den co my už tři svatby, takže smůla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Hm, ona toho má hodně, vždyť už já jsem v únoru málem měla smůlu, nakonec se uvolnila :)) Ale představ si, teď jsem to psala, zase mi vypadl hudebník na svatbu!!!! Koho máš nakonec ty, sháním někoho dobrého za rozumné peníze....
Odpovědět
@kikika87 přiznám se, že máme někoho,ale nevím jméno....je to přes známého, který ho měl na svatbě předtím...je to manželský pár. Musela bych zjistit kontakt,ale až za týden, protože ten dotyčný je teď na dovče.
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Není to Largo a jsou z Cítova ? To je manželský pár...včera jsem jim volala, možná nám to vyjde, zatím tam mají něco nepotvrzeného tak v neděli se mám ozvat jestli budou mít volno a pak mám kontakt ještě na kapelu z Kostelce n/L. tak tam budu volat dnes tak uvidíme...jedno z toho musí vyjít, jinak mě už jeb** :)))
Odpovědět
@kikika87 ne ne nejsou z Citova,ale z Neratovic. Jak jsi dopadla, klaplo vám to s tou kapelou?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa FAkt ? Já pocházím z Neratovic a nikoho tu neznám ? Jo nakonec mám kapelu, z Kostelce a jsem ráda, už jsem je slyšela na plese a jsou výborný. Zrovna dneska po práci tam jedu, objednat už kytky a pak právě s kapelou, domluvit podrobnosti a tak ;-) A co přípravy ??? Jak jsi na tom ?
Odpovědět
@kikika87 super, že se daří :-) Já jsem nějak s přípravama na bodu mrazu,ale pořád si tak nějak říkám, že je čas:-D spíš mě stresují ti okolo, že nic nemám atd.. My bychom měli mít nejpozději v pondělí prstýnky, moc se na ně těším, tak snad nebudu zklamaná. Příští týden jdeme definitivně domluvit co chceme k jídlu na hostině a v pondělí jedu ke květinářce, tak pak už bude veseleji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Taky jsem se bála,že budu z prstýnků zklamaná, ale opak byl pravdou, byly krásné :) ! Já byla u květinářky dnes, tak jsem zvědavá na konečnou cifru, slunečnice to nakonec nebudou, nedoporučila mi je tak jsme udělali takový mix a nechám se překvapit co z toho vyleze. Už mám i spodní prádlo,nakonec jsem sehnala v H&M a jsem moc spokojená, tady na Mělníku jsem vůbec nepochodila :( A co zkouška účesu, kdy máš?
Odpovědět
@kikika87 Tak to je fajn, že čekání na ně předčilo představu:-) No uvidíme v pondělí, až pro ně pojedeme,ale vzhledem k tomu, že to byla láska na první pohled a pak už jsem jiné nechtěla, tak musí být ty pravé :-D Kde Ti budou dělat kytku a máš alespoň někde foto nějaké podobné, že by jsi ukázala fotečku? Já se dnes shodou okolností zastavila pro svícny v Líbeznicích v tom zahradnictví a ptala jsem se jen pro zajímavost na kytky a musím říct, že mě překvapilo, jak nízké mi řekla ceny. Akorát tam vázala jedna holka kytku na auto a musím uznat, že krásnou. Na zkoušku mám jít 9.září,ale pořád nevím, zda ještě neudělám někde změnu a nepůjdu to zkusit jinam :-) Co vývazky, už dorazily?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Kytky mám objednané v Kostelci,květinářství Lenka, paní je moc šikovná, čekám až mi pošle kolik mě to bude stát, snad nezkolabuju :)). Jo jo dám tam na fotoblog fotku, ta moje kytka nebude úplně stejná,ale je podobná,mam tam kopretiny,frezie, růže a takové žluté paličky,to nevím jak se jmenuje....To mě taky překvapuje,protože zahradnictví je proslulé drahotou,ale ty řezané nemusí být, taky jsme tam jednou kupovali a nebylo to nijak přemrštěné...a kam tedy jdeš na tu zkoušku? Na vývazky stále čekám a už jsem dost naštvaná,mám je dávno zaplacené, a ted nevím jestli se paní vymlouvá,že byla na zákroku a už dva dny zjišťuje kde vznikl problém nebo jak to vlastně je!!!! A dneska sem se strašně zhádala s mojí svědkyní a musela jsem ji vyměnit, jednou je to moje svatba a já si to mužu měnit jak se mi zachce a ne abych vlatního svědka naháněla a prosila, aby se vůbec o něco zajímal :( Stojí nás to spoustu peněz a já si to chci užít a zatím se furt jenom někdo hádá, nebo mi do toho kecá a já už mam nervy v kýblu :(((
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučení an obřad,, my budeme mít svatbu na zámku Mělník je to tam úžasné, super přístup,,, a hostina lze udělat v okolí všude,,, stačí si zadat na netu, my také hledáme, je tam spoustu míst kde dělají svatby
Odpovědět
@kikika87 Nakonec jsem sehnala slečnu co líčí přes paní co mi dělá nehty, tak to u ní zkusím a když se mi to nebude líbit, budu hledat jinde. Tomu s tou svědkyní naprosto rozumím, chce to človíčka se kterým si rozumíš, protože je to přeci váš velký den a chcete tam mít jen svoje oblíbence a lidičky, kteří o vás stojí, kteří vás mají rádi. takže tím bych se vůbec netrápila a pokud to exsvědkyně nepochopí je to smutné. Ty vývazky ti určo dorazí, uvidíš co ti poví po víkendu a kdyžtak chtěj peníze zpět a nech si je udělat jinde, ještě se to v poho stihne:-) a nervičky z kýbliku vytáhni, ještě budou třeba :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Však taky už tu svědkyni vůbec neřeším, může přijít, ale urči ne jako svědek, to už mám vyřešené. Dneska mi přišli ceny za kytky a zrušila jsem srdce na auto, 1100 mi přijdou jako vyhozené peníze :( Koupim něco tady na beremku...vývazky už jsou na cestě, už aby tady byly :))
Odpovědět
@kikika87 takže dnes se ti daří...vývazky, kytky.....krásná práce:-) Je fakt, že ty dekorace na auto jsou drahé jako mrcha :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To teda jo, sem si tady na bazárku vybrala dvě dekorace na auto co by se mi líbily tak doufám, že aspoň jedna z nich bude ještě volná....Už pomalu čekám na předpověď počasí, jsem fakt zvědavá.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?