Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
u bolerka musím upravit délku ještě podle šatů, ale to je na sebe musím navlíknout... :-p a ještě délku rukávů a kolem celého bolerka i rukávů přijde našít ještě nažabičkovanej šifon...ale ten sem ještě nesehnala...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: to bolerko vypada paradne, jsi fakt sikula ;-) denda:ty se mas, snad budeme mit tak krasne pocasi taky :-N
Odpovědět
rejpalové vždy budou...mě už pomluvila část, že jsem je nepozvala a ty, který jsem pozvala snad pomlouvat nebudou :-) denda: tak to je super, že to s počasím vypadá tak skvěle x-) Uvidíme, co nám ostatním, ale tak za týden by se to nemuselo tolik zkazit pro mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany: urcite budete mit taky krasne pocasi ;-)
Odpovědět
blue: já pevně doufám, že nám všem tu vyjde krásný počasí, aby ten náš krásný den byl co nejhezčí ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem byla na matrice se zeptat na to příjmení v mužským tvaru, paní byla strašně příjemná, říkala jsem jí že to ...YOVÁ je hrozný, nejdřív mi teda dávala žádost, kde se musí vyplnit, že je manžel cizinec, změnit národnost, že budu bydlet v cizině, tak jsem jí řekla, že tohle není ani jedno můj připad a ona pak, že AEIOU je bez žádosti s tím Y si není jistá, ale mám se jí připomenout, že se na to zkusí podívat do nějakých dodatků... mám z toho dobrý pocit, že mě hned nevyfakovala, že mám šanci :-D
Odpovědět
my se chystáme na matriku ve středu konečně podepsat tu žádost o snatek... :-N vůbec nebyl čas... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Y je snad taky samohláska, ne? Myslím, že by to mělo platit i pro ni. Ale jestli byla paní příjemná a ochotná, tak se asi nemusíš bát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: taky si myslim ze to budes mit v pohode ;-) my jsme na matrice jednali s pani Miksovskou a je fakt moc prijemna :-) holky tak nakonec objednavam dort od e-dorty :-) komunikace s pani Egertovou dost vazne, zeptam se otazku a odepise za 5-7 dni..Vcera jsem poslala mail do e-dorty a mela jsem detailni odpoved zpet do 30ti min, tak jsem stastna jak blecha :-) Jen jeste potrebuju sehnat tu pani ze Vsestud na ty mini zakusky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já taky doufám, bylo by to super... Nevím, jak se jmenovala, ale opravdu mě příjemně překvapila... právě nevím, jestli Y je taky samohláska, snažila jsem se to včera najít na netu v nějakým zákoně o rodině, ale neúspěšně... dneska jdu na zkoušku líčení, těším se, potom hodím fotky, ať taky rozšířím své album :-D
Odpovědět
S paní Miksovskou jsem jednala zatím jen po telefonu a je to šíleně příjemná a ochotná paní :-) Doufám že až zítra půjdeme na matriku tak tam bude právě ona... :-) Blue: úspěch už je dortík skoro v kapse ;-) lucija : koho máš za kosmetičku? už se těším na fotky :-) a taky myslím že Y je samohláska... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju, ona je to neteř přítele mojí svědkyně :-D navíc je teď těhule, takže je už doma :-D mám foťáček, už se těším
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci: tak to mas super, uz se tesim na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že tu řešíte dortyy. ty ještě taky nemám. Ale zajímalo by mě, odkud máte kytííííííí? V Praze mi to přijde dost drahý a když se řekne svatba, tak o to dražší :-( Nemáte tip některá na květinářství třeba v kralupech a okolí? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky wosk! moje mamca sla do kvetinarstvi na Melniku, na namesti Karla IV a rekla ze chce kytku na promoci :-) z bilych ruzi a vyjde cca na 700kc :-D to vis, jak slysi svatba, tak pridaji na konec nednu nulu! Jinak dort budu mit od e-dorty, pani je super ochotna a je za dobrou cenu 13-15kg za 2400kc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: me prijde 2500 za dort docela pecka :-( napadlo nas, ze to udelame jako pritelovo sestrenka, ktera si objednala 3 dorty od hajka (kazdy jiny) a dala to na ten patrovy stojan a bylo. Najedli se vsichi, zbylo i na ty, co prisli az vecer a nebylo to zas tak drahe, myslim, ze meli nejakou slevu, ale jinak jeden dort stoji tak 400-500 (myslim). to uz me taky napadlo nerikat, ze je to na svatbu, jenze ja jsem se rozhodla, ze chci karafiaty (idealne takove ty bíle s vinovym lemovani - jestli vis co mysli, takove trochu strakate) a co koukam, tak je skoro nikde nemaji... takze bud priznat ucel anebo zmenit barvu ;-) nic jineho mi asi nezbyde...
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: ja vim na zacatku jsem si tez rikala za 2500kc je hodne za dort, ted uz jsem rezignovala, aspon je velkej, bude z nej jiste tak 60 porci :-) vim jake karafiaty myslis, a nemuzou ti je nekde objednat?Ja mam modrou svatbu a chtela jsem modrou kytku,ale nakonec jsem to vzdala a budou bile ruze :-)
Odpovědět
wosk: ty karafiátky nejsou zase tak drahé tak bych klidně přiznala barvu ;-)
Odpovědět
Tady na beremku je nevěsta co měla kombinaci bílých a těch žíhaných karafiátků ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
kjajule: diky za odkaz, neco takoveho by se mi libilo :-) blue: objednat b mi je asi mohli, ja se zatim nikde neptala... verim, ze modra se asi blbe shani :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus kvetinarsti Zamorska Pekar, maji i www stranky, davala jsem je sem
Odpovědět
wosk: na Mělníku květinářství Salač to je za kauflandem myslím že kytičky odtamtud má Kramelka a s komunikací byla spokojená a pak já teda nedám dopustit na školní květinku Zahradnické školy...ale bude to spíš zaujatost...:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky za tipy, kouku na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak líčení se mi přesunulo na pátek :-( takže potom... holky, jsem trochu nešťastná z mojí nehtařky, včera jsem u ní byla, udělala mi francii, ale nehty jsou hrozný bambulky, říkám jí, že chci slabý a tohle je fakt hrůza, nevím, co s tím, už se hrozím, jak to dopadne na svatbu... je to kámoška, ale fakt se bojím, jak jí to říct.. pokaždý jí říkám,, že je chci hubený, ne vždy se to povede, ale tentokrát je to teda asi nejhorší :-( nejradši bych vzala pilník a pilovala :-D
Odpovědět
Holky, to se může stát jenom mě!! Dnes mě píchlo něco do očního víčka a jsem jak opuchlá ropucha... víčko nemám téměř vidět, na oko pomalu nevidim a do svatby zbývá tak málo, snad do pátku splasknu... Chce se mi brečet... ;-( Už mě nic nebaví... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
denda: :-o Jezisi slecno nevesto, to je z te prace na zahrade, je tam vsude plno hmyzu! :-. Kdy te to pichlo?Dneska?Davas si studene obkladky? =-) Neboj do patku to bude pryc, mozna uz i zitra rano! ;-) Ty brdo, budu na tebe myslet, zitra dej vedet jak to vypada! Neboj,nejsi jedina,kdo ma pech, moje svagrova dostala male nestovice 3 dny pred svatbou! Vse se zakrylo make upem ;-) lucija: ono je super, kdyz mas veci zarizene od kamaradek, pokud je vse ok, ale kdyz to neni dle predstav,tak je tezky jim pak neco rict,ze? Nemuzes ji usmernit jeste nez to nalakuje?
Odpovědět
blue: leduju a stále kontroluju jestli je to lepší, ale spíš mi přijde, že je to horší a horší. Píchlo mě to teď k večeru, jak říkáš na zahradě. :-( Tak budu jen doufat, že to splaskne...protože tohle nějak nezamaskuju... leda slunečníma brýlema. 8-)
Odpovědět
dendo : no to je teda pech, ale do pátku to splaskne určo ;-) dneska to už asi lepší nebude , ale třeba až se zítra vzdudíš tak to bude lepší ;-)
Odpovědět
Jsem si říkala kdy něco přijde...furt bylo všechno až podezřele v klidu... Holky, to je počásko, co? Zítra už si jedu pro šaty a budu je mít furt na očích... trala lááá... :-D
Odpovědět
A co taková fireangel? A nebo pebecka? Kde jsouuuu???? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?