Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
blue, ona nelakuje, spiluje, dá první vrstvu gelu, vytvrdí, udělá francii, vytvrdí, a dává vrchní, nalakuje, lesklej je ten gel... nepiluje, tvar dělá gelem... jsem naštvaná :-(
Odpovědět
lucija: to je k nas**** ]-( Vím o čem mluvíš, já takhle chodila ke kamarádce-kadeřnici na melíry a pokaždé jsem jí opakovala to samé: SLABÉ, BÍLÉ PROUŽKY a jednou mi udělala takový pruhy a ke všemu žlutý jak slunce, hrůůůza! A pak mě jednou ostříhala, že jsem brečela snad měsíc... od té doby mám strach z kadeřnic... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dendo, už z toho nemůžu 8-) někdy jsou fakt super, ale teď se mi nechce ruce nikde ukazovat... a představa, že to budu mít měsíc mě děsí a ta svatba taky....
Odpovědět
Profilova fotka
lucija: tak okousat :-D :-D ba ne, je to skoda, a neda se to nejak stahnout? Na druhou stranu si taky myslim ze si toho nikdo nevsimne, to ty se na to prilis soustredis,protoze sis toho vedoma, ukaz to nejakymu chlapovi a nebudou vedet o cem mluvis ;-) neboj, :-) denda: jeste me napada, ze bych si vzala Zyrtek na alergie, abys nahodou nemela na to pichnuti alergickou reakci, zkazit tim nic nemuzes :-N jinak pokud jde o Fireangel tak mi ta jeji absence prijde naramne podezrela, doufam,ze se u nich po svatbe nic nepodelalo ( ja jsem desny pesimista,ja vim, ale to mi udelal zivot..) pebecka se snad nacihne, nechodi moc pravidelne..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem zavazne obednala dort od e-dorty a jsem nadsena.Pani je uzasne ochotna, strasne napomocna, fakt super. Dort bude ten posledni co mam v albu,jen v modre barve a slozeni takovehle: 1.patro - Korpus - cokoladovy Krem - parizsky krem a vajecny konak krem (sachovnice) 2. patro Korpus - vanilkovy Krem - malinovo- tvarohovy s malinovym dzemem 3. patro Korpus - vanilkovy Krem - citronovy Bude vazit 14kg a i se stribrnym tacem vyjde na 2500kc :-) a jeste nam ho do Mariny v patek dovezou za 150kc :-)Spadl mi kamen ze srdce a mam z toho fakt dobry pocit. :-)
Odpovědět
lucija: přesně vím o čem mluvíš chodila jsem na nehtíky taky ke známé jednou pěkný podruhé šílená vrstva gelu že sem to měla vysoký snad 0,5cm..hrůza ...člověk chce aby to vypadalo co nejpřirozeněji... navíc když sem to spilovala aby to aspon navazovalo na moje nehtová lůžka gel se zase začal drolit a já měla po týdnu hnusný nehty... :-p "naštěstí" se známá odstěhovala a já začala chodit k jedné mladé holčině ta je dělal super tenké vlastně mi moje nehty potahovala akorát jednou vrstvou gelu vypadaly jako moje... než sem se přestěhovala já...a měla prcka od té doby nehtíky nemám.. asi ti neporadim jak to vyřešit známým e tohle těžko říká ...aby se neurazily... :-(
Odpovědět
blue: super jsem ráda ze máš dortík a uplně bez starostí i s dovozem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju, mluvíš mi z duše...začínám uvažovat, že si koupím sadu sama, protože to hůř udělat nemůžu :-D blue, paráda, tak dortík bude hodně luxusní :-D
Odpovědět
lucija: to by bylo řešení ;-) známe by si řekla že si je budeš dělat sama za to se urazit nemůže a prostě si je uděláš jak budeš chtít ;-)
Odpovědět
Ahojky holky...po pár dnech mám zase chvilku...už se to pořádně přiblížilo a nějak nic nestíhám a v práci samý stres ]-( je to tu jak v kocourkově :-S blue: dort zní náramně a je super, že už to máš vyřešený, to je paráda, zase o starost méně ;-) lucija: no s těma nehtíkama jo to na houby, mě osobně se takový ty obrovský vrstvy gelu nelíbí...kamarádka to tak nosí a je to nepřirozený. Já pořád uvažuju, co s nima...asi si půjdu jen nechat udělat manikůru a žádný gelovky...už pěstuju chvíli nehty, tak snad je moc nepolámu, abych je neměla úplně kratičký. kjaju má pravdu...řekni jí, že si je uděláš sama...a pak ale můžeš zaskočit k jiné...je to sice podraz, ale pokud se to nedozví, tak v pohodě :-D a nebo sama...já bych si teda asi netroufla...ale je fakt, že já o tom vůbec nic nevím a gelový jsem nikdy neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď napsala sáhodlouhý text a celý se mi to smazalo.-/ luci: na nehtářku se vyprdni, já si dělám nehty 1 mm a vypadají hezky i při odrůstání, stačí přeláknout, raději si sežeň jinou denda: jak vypadá oko? Už je to lepší? zkus zyrtec a fenistil , ty mrchy hmyzí jsou teď bůhví čím nanakžený blue: mňam, hned bych si dala dortík.-) úplně ti závidím, já jsem zvědavá, co z toho přítelova bratrance vypadne hanyz: nápodobně, finišuju a těším se na dovču.-) Jinak já jsem holky sehnala konečně stříbrné střevíčky k šatům na převlečko, a teď mi zbývá jen sehnat punčochy na podvazky-nevíte náhodou kde?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! To se nas tu po ranu seslo :-N denda: jak jsi na tom s okem?Je to lepsi?? hanyz: to je tak vzdycky s praci,ze? Nejvetsi napor mas vzdy pred dovolenou, takze kdyz uz se konecne probojujes k te dovolene,tak jsi uplne vyrizena! katty: dort od bratranka budete mit jiste uzasny :-) uz vis jake bude mit slozeni?Jinak k podvazkum bych ti doporucovala samodrzici puncochy,ty normalni u me maji tendenci slejzat a tahaji s sebou ten podvazkovy pas, samodrzici jsou super a maji hezky okraj ;-) a prodavaji je vsude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
blue: máš pravdu, vždyck před dovolenou se to hrne jedno za druhým...u nás je to teď fakt na palici...člověk musí nadělat i 5min, když náhodou potřebuje jít dřív a včera tu na nás týmová vedoucí začala řvát, že každý den chodíme dřív o 2min ]-( Jasně jsme ve skluzu s prací, ale vyšší šéfka to tolik neprožívá a myslím, že včera si na nás chtěla jen vybít zlost, protože přišly s tím, abysme byly přesčas...akorát s tím přišly hodinu před koncem prac. doby...a to už logicky každý něco má domluveného (já šla na kosmetiku, kolegyně k zubaři atd.)...a byla nafouklá, že nezůstaneme...do očí nám tvrdila, že jsme v pátek šly dokonce o 15min dřív...což jí jdou teda pěkně blbě hodinky ]-( je to čím dál horší ...ještě že od zítřka má tahle blbka dovolenou...bude snad větší klid...dneska se tváří jako by kousla do citronu... Ale včera jsem byla na kosmetice a bylo to naprosto super :-) pěkně jsme pokecaly a byla jsem tak krásně uvoněná...naštěstí to ještě dneska funguje, že mám skvělou náladu, tak snad se nebude moc snažit mi jí zkazit a nebo se nesmím nechat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, problém je, že jsem se k ní objednala už před 3 měsícema, hned jak jsem věděla termín... je mi blbý jí teď říct, hele já je od tebe nechci...navíc má super cenu... no nějak to musím vymyslet :-| hanyz, tak zkus P-shine, to ti jen potahují tvůj nehet voskem, je to na zpevnění nehtů... nevím, nezkoušela jsem to, ale jestli máš hezké nehty tak proč ne... zítra jdu na masáž, hrozně se těším, ještě si upřesním ty lymfomasáže, a objednám na masáž ksichtíku před svatbou, prý je to super, obličej je uvolněný, napnutý... teda aspoň podle paní masérky, nejradši bych to před tím zkusila, ale to jsou další prachule... holky hrozně to lítá co?
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak to je naprd,kdyz te v praci takhle buzerujou :-S Prece jenom v praci clovek travi vetsinu zivota, tak je blby,kdyz te tam stvou a chodis tam nastvana..aspon ze ta vedouci vypadne na dovcu, kaca jedna pitoma ;-) perovat nekoho kvuli 2 minutam je ubohy.V jaky brandzi pracujes,jestli se muzu zeptat? luci:a to to ta manikerka sama nevidi, ze je to strasne tlusta vrstva?Nemuzes ji to nejak kamaradsky vysvetlit? :-)
Odpovědět
luci: to bych zkusit mohla, uvidíme, jak to nakonec bude...ale gelovky určitě ne, protože bych je za pár dní zničila...doma se rýpu v zahradě a myslím, že bych to zlámala, proto ani normálně nenosím dlouhý nehty. Ale super nápad ;-) ta masáž bude příjemná...tu bych taky brala...jsem to říkala i přítelovi, že bysme se mohli objednat, ale zatím jsme to neudělali, tak asi nebude...včera na kosmetice jsem měla i masáž obličeje a bylo to super...uvolňující. blue: dělám zpracování klientských dat v jednom s.r.o. ...práce to je v pohodě, kolegyně a kolegové super, ale teď od května jsme tu chytli tuhle píp...ta dřívejší odešla na mateřskou (a doufám, že jí budu brzo následovat :-N ) Má stres, že před dovolenou nestíháme a chce si ho vylévat na nás...kolega jí včera s tím málem poslal někam. Ono je to celkově teď trochu horší...máme najet v srpnu na nový systém a tak to testují, připomínkují a se spoustou věcí si neví rady...je to trochu o nervy, ale zatím se držím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blue: zatím netuším, říkala jsem mu že chci spíš lehčí krémík, hlavně ne máslový, no uvidíme.-)jinak díky za tip na ty samodržky, ty právě mám, ale nějak nevím za co to tam uchytit.-)))ono majjí ty mé podvazky takový čuflík, který by s ě měl někam zaháknout :-D
Odpovědět
katty: to zahákneš za tu krajku ;-) já mám taky samodržky a pro mojí jistotu si ještě pořídím ten podvazkový pás ...jinak bych se furt bála že mi sjedou...nebo trošku srolujou a já pak budu honit punčochy... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
katty:aha, no moje podvazky maji teda jakoby krouzek a naproti tomu tuplik, kterej se zasune do krouzku a tim drzi tu puncochu,takze muzu pouzit samodrzky i normalni puncochy.. Myslela jsem ze podvazky jsou vsechny stejny :-.
Odpovědět
Profilova fotka
to já jí vždycky kamarádsky říkám že je chci hubený.... ale mě připadá, že jak má náladu :-D už dražím na aukru nějakou sadičku na gelovky... buď to půjde nebo nepůjde 8-)
Odpovědět
lucija: hele za zkoušku nic nedáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: tak gratuluju ke konečnému výběru dortu :-) popis zní úžasně, hned se mi sbíhají sliny. denda: tak co oko? Do pátku je ještě čas, to určitě splaskne!!
Odpovědět
Profilova fotka
black : ahooj, vcera mi odepsala pani z Vsestud :-) :-) takze super, sladke uz mam vybavene. ted nakupujeme pripravky proti komarum, mamka me strasi ze se neda ani vylezt na zahradu! :-o je to pravda?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: no, večer je těch komárů docela dost, přes den nevylezou, ale se setměním, u vody nebo v lese se jen hemží. A to ve středních Čechách to ještě jde, o víkendu jsem byla v jižních a tam jsem vylezla z auta a do 30 sekund jsem jich na sobě měla deset. tak to je super, že ti odepsala - budeš tedy mít dort z e-dorty a zákusky ze Všestud? Docela už se těším, až bude mít někdo z rodiny narozeniny, abychom mohli zákusky objednat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, oko splasklo, takže ufff a stříkáme se OFFEm, protože bych nerada, po včerejší zkušenosti, byla poďobaná a nateklá v den svatby. Jinak dopoledne jsem si sjela pro šatičky, přítel už má volno, tak jsme všichni doma a doďeláváme práci venku. :-D Byla jsem v Tescu na Mělníku, pořídila si krajkové kalhotky pod šaty..a od kolegyň z práce jsem obdržela balíček- bílé samodržící punčochy i s podvazkovým pásem, ale nevim zda využiju, když je takové vedro... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: tak to je super zprava!! No vidis, budes krasna nevesta! :-) nasi dnes jeli na Melnik a v zahradnictvi koupili postrik na zahradu, ktery odhani hmyz a komary ;-)
Odpovědět
denda: myslím že jsem tě dnes viděla v tescu...ta mamina jak tam brázdila uličky s tim košíkovým autem... :-D neměla jsem drobný a Štěpula se aspon projel...poprvé...:-) Ale jezdí se s tim teda šíleně nedá s s tim vubec manipulovat... :-p
Odpovědět
denda: bezvadný, že oko splasklo...těch kousacích hmyzáků je teď nějak přespříliš...byla jsem před chvílí venku a hned jsem zase zalezla, jak se kolem mě slétavali :-| a nohy mám beztak poštípaný jak blázen...ještě že jsou pod sukní :-N blue: ten postřik budeme na chatě asi taky potřebovat...aby nás to tam nesežrlo, to je super věc. Jinak jsem konečně taky rozšířila album z příprav...asi naposledy...zítra už budu balit a v pátek po práci vyrážíme do Znojma...začínám být nervozní, abych si sebou vzala všechno...sice v pondělí jedou ještě naši, ale i tak...než bych jim vysvětlila, kde co je.
Odpovědět
Profilova fotka
holky off zabírá včera jsem ho vyzkoušela a huráááá, nesmrdí a opravdu ty mrchy odpouzuje.-)))
Odpovědět
Ahoj holky, tak to UŽ přišlo, jsem nějak nervózní, pomalu jsem nespala a při vyslovení, že naše svatba je JIŽ ZÍTRA, mi běží husí kůže po těle... Strašně to uteklo a já se bojim, že to tak uteče i zítra a na co se budu pak těšit? Tak možná na VAŠE svatby a fotky z nich... :-D Jinak, také si nemohu vynachválit proti komárům OFF. :-) A kjajule: TO JE SUPER, ŽE JSME SE POTKALY. Já si myslela, že tu paní s autíčkem od někud znám, ale že to bude naše "hračička" kjajule, tak to mě fakt nenapadlo... :-D Vaneska pak také chtěla auto jako má klouček... :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?