Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
katty mě ješte nepsal naposled že se ozve až sežene noty...tak mu budu muste ještě asi napsat, každopádně poreferuješ jak to zvládl u vás... ty jo to tak strašně uteklo...katty já ti závidim že už to budeš mít za sebou...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
katty: to mate dobry, my budeme mit rolku nebo rajcata s mozarelou, pak kureci polivku, svickovou a nebo kureci a americke brambory(to asi pro deti), ale jeste to nemame na pevno rozhodnuty. Problem je, ze anglicani nevedi co jak chutna, svickovou neznaji..ale chteji ji zkusit, teda az na deti..
Odpovědět
Holky, tak zas kousek... :-) S Táňou jsem byla spokojená, nakonec jsme vymyslely úplně něco jiného, protože jsem chtěla mít volný krk ze zadu, protože bylo fakt vedro. Make up držel, ale i když něco říkala o foto make upu, profi fotografové žádný rozdíl nepoznali...nakonec jsem byla tak upocená, že prostě tekl, na což mě i ona sama upozornila, ať se přepudruju, ale to nebyl čas... :-D Celý den začal v klidu, ale jak se k nám začali hrnout lidi, byly zmatky... takové ty moje plány, že mě oblékne jeden člověk... ha ha ha... ještě, že tam byla Janinka, moje záchrana, která mě do toho nasoukala, zašněrovala a já jen z povzdálí pozorovala ty zmatky.. :-D Mamka jí asistovala, chudák ještě neoblečená, nenalíčená... Začala jsem brečet, když jsme s taťkou vyšli ven a všichni stáli a čekali s foťákama, kamerama, to mě dostalo, pak jsem se nasoukala do auta, neuměla jsem zacházet s obručí pod šatičkama, takže jsem musela ještě jednou vylézt a znovu nalézt. Ve finále jsem lezla ven ještě 2x :-D Nejdřív kvůli sousedkám, přišly na čumendu a byly tak ponořené do drbání, že ani nepostřehly, že už jsem v autě... :-D A pak ještě jednou, protože mamka se ségrou, nakonec ani taťka nedokázali Vanesce povolit popruhy v autosedačce. Měla bohaté šatičky a nemohla se chudinka vejít do sedačky...
Odpovědět
Cesta do Liblic se zdařila v pohodě, díky klimatizaci v autě jsem byla svěží a díky taťkovi a kamarádovi co nás vezl a neustále vtipkoval, jsem byla v pohodě, horší to pak bylo, když jsem vystoupila u zámku a běžela se schovat, to jsem měla srdíčko až v krku... pozorovala jsem všechny svatebčany z okna, zapomněla jsem říct, že pak mají přijít k nám drůžičky, aby šly s námi, takže Vaneska šla s mamkou, posadily se špatně... na stranu ženichovi rodiny, takže seděli pak s tchánovcema pohromadě a na mojí straně byla první řada volná... :-D Písničky na obřadu úplně přeházeli, hosté se usazovali a ženich šel na LUCII VONDRÁČKOVOU, TEN KDO MÁ TĚ RÁD, ale v tu chvíli je o snad úpně jedno, alespoň já ty písničky vůbec nevnímala... :-) Při obřadu mě to strašně nebavilo, přišlo mi to dlouhý, drtila jsem Vaškovi ruku, on mi stál na šatech, tak jsem se pokoušela mu je vytrhnout, ségra (svědkyně se tomu smála...) :-) furt jsem se ošívala a cítila jsem, jak mi teče pot po zádech... Brečet se mi nechtělo, až při to, když jsem se ohlédla na rodiče, ale uločírovala jsem to a další (poslední) slzy byly až za dlouho. (první tanec) Po obřadu přišlo focení, nejdřív uvnitř, fotografové byli nakonec 2. Lukáš a Petra Potůčkovi, měl přijet jen Lukáš, ale jelikož byl zraněný, něco s palcem, vzal si pomocnici, kdyby už nemohl a šlo jim to jak po másle, myslím, že jsem byli jak prkna, ale oni byli spokojení, strašně sympatický pár, hned ráno jsme si potykali. No, uvidíme, jaké budou fotečky... ;-) Focení venku, vedro, vedro, vedro, ale co, kdyby byla zima, tak také nadáváme... :-) Svatebčané se usadili pod stromy v zámeckém parku, kde bylo příjemně a ani neremcali... kromě babiček... Vaneska byla celou dobu strašně hodná, byla s dětma, nebo babičkou, ale fakt hodná, myslím, že byla vykulená z těch lidí a z toho co se to děje... x-) Je to láska naše milovaná... Příjezd na hostinu už byl ve znamení klídku, jen měli hosté žízeň a personál nestíhal... K obědu jsem téměř nic nesnědla, nejen, že jsem měla stažený žaludek šatama, ale v tom vedru nebyla ani chuť... Z třípatrového dortu se snědlo 1 patro a tím to se sladkým končilo, strašně nám toho zbylo... a to se tchýně obávala, že budeme mít málo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D denda to je super reportaz ze svatby!!!! :-D :-D pis dal!
Odpovědět
Po obědě jsme si střihli taneček JEŠTĚ, ŽE TĚ LÁSKO MÁM, takže jsem si poplakala a jeli jsem zas fotit, opět vedro, vedro, vedro... ale snad to vyjde a fotky budou hezký... ;-) Rozloučili jsme se s fotografama a začalo se "pařit." Chtěla jsem se věnovat každému, ale to bych se musela naklonovat... :-D Lidé (většina) se bavili, byli i tací co jen seděli. Vyblbli jsme se, chlapi mě snad všichni provedli po parketě, takže jsem tancovala bosa... :-D Pak kluci vybírali do střevíčku, dražili podvazek... Kolem 21h jsem se jela převléknout a uložit Vanesku, která padla a spala až do rána...s dětma se vyblbla, tančila, řádila a měla dost, už v autě usínala... x-) Ono už jen to vedro bylo vysilující... No a když jsem se vrátila, tak to začalo, kluci (naši vtipní kamarádi) vymýšleli soutěže, já měla Vaška poznat podle zadku, on mě podle nohou....atd... atd... Pak nás s Vaškem házeli do stropu, to jsem se docela bála, ale přežili jsme to.... :-D Pouštěli jsme lampiony a zase tančili a tančili a tančili... :-) Končili jsme kolem půl druhé a do postele jsme se dostali až kolem 4 . :-N Ale nééé, kvůli svatební noci, ale kvůli tomu, že byla Denda zvědavá a pročítala si gratulace a rozbalovala dárky... :-D Od kamarádů jsme dostali víkendový pobyt na Mácháči, abychom zavzpomínali, před 4 lety jsme se tam totiž poznali, tak to mi přijde hrozně milý a už se těšíme na "PŘEDlíbánky." ;-)
Odpovědět
Kdybych náhodou na něco zapomněla, tak dodám, nebo se ptejte. Jo a omlouvám se za chyby, nečtu to po sobě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aahhh, to je parada, moc vam preju,ze jste meli takovy super den a krasne jste si to uzili i s dceruskou!!! :-N x-) kolik jste meli lidi na hostine?
Odpovědět
Blue 52lidí a večer ještě několik lidí dorazilo, ale zas někdo odjel, takže furt kolem těch 50lidí. Večer samozřejmě méně...zůstali nejodvážnější :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho, tak to byla parba :-D meli jste kapelu nebo DJ?
Odpovědět
kapeluuuu, nejdřív jsem chtěla DJ, ale prostě v naší rodině by mi to neprošlo a oni fakt hráli dobře, pro starší dechovku, na kterou mě také chlapi tahali, ale o to větší byla sranda, protože to neumim... a pak hrál jak pro děti, tak i třeba Kabáty, prostě cokoliv na přání... a udělalo to takovou tu pravou atmosféru... ;-) Ještě dnes mě bolí nohy a hlavně mám i nakřáplej hlas... zpívali jsme jak o život... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to fakt zni jako nejvetsi mejdan roku :-D :-D to je uzasny! :-) a kde jsou vsechny ty nesnedeny dorty?Delali jste vysluzky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda to zní nádherně, úplně perfketní popis svatebního dne jak si ho představuju i já, už se moc těším na fotečky, potůčkovi je mají krásné ;-)
Odpovědět
katty: už se vám to blíží... ;-) Také se těšíme na fotky... :-D koho máš vlastně za fotografa??
Odpovědět
Profilova fotka
blue: caprese by se mi taky líbilo, ty to máš složitější o tu anglii viď? .-) já teď poslala svatební harmonogram a rozpis aut .-) zítra budu naklízet doma, ještě vymaluju sezení, umyju okna, pak do Prahy a ke švadleně pro šaty, ve středu s autem do servisu, péče o sebe a ve čtvrtek lítá ní a zdobení .-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda!!!! Ty fotky jsou uuuuuuuuuuuuzasnyyyyy!! x-) x-) x-) Strasne moc vam to spolu slusi!! To je nadhera!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaho kde je ten stonehenge?Ty stojaty kameny jak jste u nich foceny? Vubec nevim ze na melnicku neco takoveho je?!?
Odpovědět
blue: Lukáš mi v noci poslal malou ochutnávku fotek, ale fakt jen co stihnul, tak to sem hned hrnu... :-D do týdne budeme mít všechny, tak jen aby jste načíhly, holky a aby jste neřekly, že na vás prdim... :-D ;-) Jo a děkuji... :-N
Odpovědět
blue: V Neratovicích, uprostřed paneláků... :-D ale Luky to zvládnul z takového úhlu, že to vypadá jak někde na kopci uprostřed přírody... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo to je dobry, fakt to vypada jak na louce :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chci se zeptat, to mas svoje tak dlouhe huste vlasy?Mela jsi v nich nejaky dratenky na objem?
Odpovědět
Profilova fotka
denda: nádhera, překrásné fotky, ale ty jsi byla hlavně nádherná nevěsta a oběma Vám to navíc moc slušelo..prostě pecka a už teď závidím, tak překrásnou vzpomínku na svatební den, skvělé a skládám poklonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda - obcas sem k vam nakouknu, ale vase fotky, to je dokonalsot sama, preji hodne krasnych spolecnych let
Odpovědět
Profilova fotka
katty: takze dneska uklizis a mejes okna ;-) uz se ti to bliiizii :-)
Odpovědět
Denda: nádhera, moc vám to slušelo!! Přeji hodně štěstíčka :-) Jak si to nakonec udělala s tím utajeným nástupem?
Odpovědět
Holky, to je tak milé...děkuju... :) Samá chvála, až se červenám... ;-) x-) kramelka: utajovaný nástup: přijela jsem v koloně poslední, vystoupila u vchodu i s taťkou a šli jsme se schovat, slečna o tom neměla ani páru, ale odemkla nám pokoj a pak nám přišla říct, kdy už můžeme jít... :-) blue: měla jsem příčesek... ;-) katty, martuli: děkujeme
Odpovědět
denda: nevěsta i ženich prostě nádherný a fotky fakt božský ;-) moc vám to slušelo, krásnej účes, dortík vypadá taky nádherně no prostě žužo ;-) radost se koukat :-)
Odpovědět
kjaju: i Tobě děkujeme... holky, to je tak hezký pocit být chválena... :-N Užijte si DEN D, jednou za život si člověk připadá jak princezna... x-) dort vypadal hezky, ale po pravdě, ani jsem neochutnala... :-(
Odpovědět
dendo zeptám se jak dlouho trvalo focení? a vydrželi hosté?
Odpovědět
No, kjaju, všichni s tím byli dopředu seznámeni, nejvíc remcaly babičky, ale vydrželi všichni, nic jiného jim nezbylo, ale v tom vedru KLOBOUK DOLŮ... Po obřadu asi hoďku a pak jsme na hoďku odjeli ještě po jídle a prvním tanci... takže svatebčané pili, jedli, tančili a i když nás někteří (starší generace) hledali, nebylo to tak katastrofální, že by se bez nás neobešli... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?