Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
1
151
152
Dobrý den, mohl by mi někdo doporučit pěkné místo na raut v okolí Mělníka? Chtěli jsme Marinu Nelahozeves, ale bohužel nám jí někdo vyfouknul :-( Děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majdonna Takhle dopředu vám to někdo vyfouknul ? :-o Tak to čučím....ještě Bašta Úžice to je taky luxusnější...nebo zámek Mělník...
Odpovědět
Taky jsem se divila.. Děkuju za tip ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jak to chodí na zámku Liblice? například cenová kalkulace, když máme pouze obřad. Třeba na Mělníku mě zarazilo, že nesmíte mít vlastního fotografa na obřad, nepůjčí Vám CD přehravač atd. Jsou v Liblicích nějaká podobná omezení?
Odpovědět
Ahoj Zámek Mělník je s tímto omezením fakt nevyhovující. Na zámku v Liblicích tyto omezení nemají.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Chci se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, jak je to v současné době s objektem Rašínky v Liběchově. V sobotu jsem se tam byla podívat a na dveřích bylo z technických důvodů zavřeno a ani telefony nefungují. Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Rozhodujete se o obřadě venku a o venkovní hostině u Mělníka a hledáte originální svatební altán nebo svatební párty stan ? Chcete obřad v zámecké zahradě, ale máte jinou představu o svatebním altánu (svatebním oblouku) , který Vám nabízí ? Nebo jste se rozhodli pro obřad a hostinu na louce nebo Vaši zahradě? Podívejte se na naše stránky . Možná najdete řešení. Pár ukázek z neozdobeného altánu ze zámku Mělník a ze svateb venku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky, prosim poraďte . Uvažujeme nad obřadem na zámku v Liblicich, jenže řeším problém s hostingu a ubytováním hostů. Na zámku je to celkem dost drahé :( našla jsem par míst, kde se nǎm líbilo, ale nebylo možné ubytováni bez dalšího prevAzeni hostů.. A nebude jich málo, bylo by to komplikované a nemuzu polovinu nutit aby se nemohla napít, aby někdo řídil. Nemáte někdo nějakou radu? Dekuji Andrea
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych oživila diskuzi :) Poraďte krásná místa na Mělnicku na obřad, raut nebo všechno na jednom místě :-)
Odpovědět
1
151
152
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?