Menu Forum

Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majdonna
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
majdonna
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 Dobrý den, mohl by mi někdo doporučit pěkné místo na raut v okolí Mělníka? Chtěli jsme Marinu Nelahozeves, ale bohužel nám jí někdo vyfouknul emoticon Děkuji emoticon
31. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 9. září 2011
    Rašínky Liběchov, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kikika87 (29 r.)
13
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 259 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 9. září 2011
    Rašínky Liběchov, Region Mělník
 @majdonna Takhle dopředu vám to někdo vyfouknul ? emoticon Tak to čučím....ještě Bašta Úžice to je taky luxusnější...nebo zámek Mělník...
2. zář 2011 v 08:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majdonna
fotoportrét
fotoportrét
majdonna
 Taky jsem se divila.. Děkuju za tip emoticon
5. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fredericka
8
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fredericka
8
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel.
 ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jak to chodí na zámku Liblice? například cenová kalkulace, když máme pouze obřad. Třeba na Mělníku mě zarazilo, že nesmíte mít vlastního fotografa na obřad, nepůjčí Vám CD přehravač atd. Jsou v Liblicích nějaká podobná omezení?
15. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisnikola
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
denisnikola
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahoj
Zámek Mělník je s tímto omezením fakt nevyhovující. Na zámku v Liblicích tyto omezení nemají.
12. únor 2012 v 19:29  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
 Chci se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, jak je to v současné době s objektem Rašínky v Liběchově. V sobotu jsem se tam byla podívat a na dveřích bylo z technických důvodů zavřeno a ani telefony nefungují. Díky
2. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
fotoportrét
fotoportrét
partystany
Forstová Květa
PRO

Obřad a hostina - Region Mladá Boleslav
PRO Shop: 16 inzerátů
14
 Rozhodujete se o obřadě venku a o venkovní hostině u Mělníka a hledáte originální svatební altán nebo svatební párty stan ? Chcete obřad v zámecké zahradě, ale máte jinou představu o svatebním altánu (svatebním oblouku) , který Vám nabízí ? Nebo jste se rozhodli pro obřad a hostinu na louce nebo Vaši zahradě? Podívejte se na naše stránky . Možná najdete řešení. Pár ukázek z neozdobeného altánu ze zámku Mělník a ze svateb venku.
20. říj 2012 v 10:04  •  www.partystany-mb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andreakriskova (27 r.)
8
Registrovala se 14. května 2013 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Břevnovský klášter, Tereziánský sál, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
andreakriskova (27 r.)
8
Registrovala se 14. května 2013 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Břevnovský klášter, Tereziánský sál, Region Praha
 Ahoj holky, prosim poraďte . Uvažujeme nad obřadem na zámku v Liblicich, jenže řeším problém s hostingu a ubytováním hostů. Na zámku je to celkem dost drahé :( našla jsem par míst, kde se nǎm líbilo, ale nebylo možné ubytováni bez dalšího prevAzeni hostů.. A nebude jich málo, bylo by to komplikované a nemuzu polovinu nutit aby se nemohla napít, aby někdo řídil. Nemáte někdo nějakou radu? Dekuji Andrea
9. led 2014 v 18:29  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš