Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: dekuju!! :-N
Odpovědět
jj není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak denda už je vdaná paní!! Toto letí, co?
Odpovědět
denda už si užívá na oslavě x-) to je něco...holky, tak já letím z práce a pak šup do Znojma...budu mimo internet :-( tak se mějte krásně a pěkně připravujte svatbičky ;-) Ozvu se možná ve středu před svatbou...to se možná dostanu k pc :-D Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz: papa!! hodne stesti a nic nezapomen!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem spařená po 10ti minutách, co jsem byla venku, teda to si to denda vybrala :-D já mám hodně ráda vedro, ale představa, že jsem v šatech... to bych nemusela řešit líčení, by se mi to rozteklo :-D jinak těhotenské problémy opět odsunuly zkoušku líčení... ale jsem v pohodě, je čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky chci se zeptat, jak siroke stuhy jste si koupili na vyrobu vyvazku?Chci bilo-modre, nevim jestli mam vzit 3 nebo 6mm?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde litate?Asi nekde u vody,ze? My jdem za chvili na koncert. Tak Denda uz je prvni den pani ;-) :-)
Odpovědět
blue to záleží jaký vývazky chceš...jestli z jedné nebo ze dvou druhů stuh... já má bílou stuhu 1cm a tu fialovou 6mm...mám je v albu...tak mrkni ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem zas mezi vámi, jen vdaná. :-D
Odpovědět
Jsem tady jen na skok, ale prostě vás nenechám čekat... :-D Takže všechno klaplo super, chybičky se našly, některé věci se zapomněli, dorty se ve vedru VŮBEC nejedly, o tom se rozepíši déle, ale musím říct, že se nám to moc líbilo, až na to vedro... to bylo úmorné, v šatech jsem byla do slova vařená, upocená a make up tekl... Teď ještě uklízíme, po odjezdu u nás zbyla přímo spoušť, tak až bude chvilka, dopíši, rozepíši... a snad brzy bude i nějaká fotečka... ;-) HOLKY, TĚŠTE SE, NENERVUJTE SE... ;-) PS: Slzy byly jen maličko, nervy až těsně před obřadem a při něm, to jsem měla srdce až v krku...
Odpovědět
Profilova fotka
Huuraa!!!!!!! Zdravim pani Dendu!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N Moc gratuluju novomanzelum, preji vam hodne stesticka, lasky a vubec vseho co uz mate at vas nikdy neopousti x-) Uz se moc tesime na povidani! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kjaju: dekuju, taky chci mit ze dvou barev, uz jsem na ebay koupila 7mm tyrkysovou, tak jeste bilou a muzu zacit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo Dendo, koukam ze uz inzerujes v bazarku ;-) Nemas uz nejake fotecky? Jsem straaaaasne zvedava!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denda: moc gratuluju!! to je super, že ti vše vyšlo. Už se těším na podrobnější popis i na fotečky. My jsme v Krkonoších, takže z toho nejhoršího horka jsme ujeli, ale je vedro i tady. luci: chápu to dobře, že jsi těhotná? To mi nějak uniklo :-N Tak to gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky black: preju hezkou dovcu v Krkonosich ;-) Ja si taky nejdriv myslela ze Luci je tehule,ale pak mi doslo ze tehotna je ta jeji kamaradka kosmeticka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blue: ahaaa :-D tak to mi nedošlo - že by taky mohl být těhotný někdo jiný než luci :-N Se omlouvám za zmatky...
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz cekam nedockave na Dendu :-D
Odpovědět
Holky, zatím fotky nemáme, všichni kamarádi co fotili, odjeli na prodloužený víkend... a profi fotky budou snad do týdne... ;-) Povím vám, 3 dny po svatbě a je to jak věčnost, takových příprav a najednou je konec... je to takové smutné... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Dendo!!Nebud smutna, zacni planovat dovolenou :-) Povidej, jaky to bylo? Co make up, jaka byla Tana? Byla jsi spokojena?
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jj, ten pocit znám - přišel na mě přesně týden po svatbě, kdy mi přišlo, že najednou nemám na co se těšit, co připravovat... Ale teď už je to zase fajn, teď se těším na "líbánky". A jaký to bylo - kromě toho, že bylo horko ;-) Co rodiče? A Vaneska? Brečela si hodně? CO ta hudba - klaplo to nakonec po těch problémech s domlouváním?
Odpovědět
Profilova fotka
denda: a mám po svatbě 3 týdny a přijde mi to jako sto let!! Fakt, jako kdyby jsme se brali před hrozně dlouhou dobou. Nevím, jak je to možný, asi proto, že přípravy jsou dlouhé a ten den pak tak rychle uteče. Já bych si to klidně zopakovala.
Odpovědět
Profilova fotka
denda: moc moc gratuluju a hlavně ať se vám vše daří jak si přejete, už se moc těším na fotečky.-) já taky myslela, že mi něco uniklo s luci.-) holky já jen doufám, že se tam někdo nahoře umoudří a sešle nám max 25, zatím to vypadá na tropy chjo.-/
Odpovědět
Profilova fotka
katty! Ty blaho, uz to mas taky za par! To je sileny, tady to lita!!! :-D Uz mas vse hotovy?Pripraveny? Budete mit hudbu pri obradu? A co hostina, budete mit disco?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jj strašně to letí...připraveno vše je a i kdyby ne tak mám zrovna stádium, kdy už na to kašlu a hodlám s užít dovču.-)trošku na mě padla únava, hudbu mít snad budeme dle domluvy s varhaníkem, a na hostině nejdřív nějaké stažené písničky a od pěti kapela.-)
Odpovědět
Profilova fotka
katty: jake mate obedove menu?
Odpovědět
Profilova fotka
black; nasla jsem na netu ze je ve Veltrusech kadernice, jmenuje se Mlázovská Jana, nevis jaka je? Potrebuju zaridit kadernici aby prijela do Mariny rano v den svatby a nacesala snoubencovu mamku, ma jen asi 10cm dlouhe vlasy a chce to natocit a vyfoukat, tak to snad zvladne kazda kadernice..
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: myslim ze tahle nevesta si od tebe vypujcila tve vyvazky ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
blue: už jsem koukala nejen vývazky , ale i bublifuky a naušnice... :-N katty: na jaké hudbě ses nakonec domluvila s varhaníkem?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: máme klasiku-rolku, hovězí s knedlíčky a trochu netradičně panenku na pepři s gratinovaným a toskánským bramborem.-) a co máte vy? kjaju: no napsala mi, že hallelujah zvládne tak snad jo.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?