Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@stastnanevesta @sarka49 Dík holky za osvětlení :). V tom případě kašlu na to, co je dneska "módní" nebo co dřív "bývalo zvykem a dnes už není" a budu mít klasické vývazky s myrtou. Líbí se mi to víc a nemyslím, že tím někoho z našich svatebčanů pohorším :) (a když jo, tak je to jeho věc :-D )
Odpovědět
tak jsem si dnes donesla skleničky na přípitek pro novomanželé. Už abychom si připili na dlouhý a společný život....
Odpovědět
Holky, to je furt změn ...já už jsem rezignovala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potrebuju uklidnit... Reknete, ze nejsem jedina z tech, co maji svatbu 21/7 pripadne nekdy okolo a nemaji jeste hotove oznameni... Ze neni pozde ho rozdat na zacatku cervna? Stejne svedci, rodice a nejdulezitejsi lide o svatbe vedi... Jsem z tech problemu s tiskem oznameni uz cela nestastna a nervozni:(
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Klíííd! My máme svatbu 13.7. a oznámení taky ještě nemáme. Budeme mít teda vlastnoručně vyráběné, takže až se do toho pustím, tak do týdne je hotové. Nezačala jsem ani psát adresy - všichni lidé, co jsou zvaní na hostinu, už o svatbě ví a napsali si to do svých deníčků. Lidem, co to budem jenom posílat a chtěli bychom, aby přišli na obřad jsme to taky už řekli. A těm ostatním, kterým jen pošleme oznámení se to určitě doneslo šeptandou přes příbuzný. Nevím, proč by bylo nutné posílat oznámení min. dva měsíce předem... Pošlem ho, až ho budeme mít hotový. Stejnak by na to lidi do tý doby zapomněli :-D A jestli přijedou ti, co váhají, záleží na počasí a ne na tom, kdy dostanou oznámení...
Odpovědět
@pestas Bud klidna,taky ho nemame a driv nez za 14dni nebude. Delam ho sama,tak se to protahuje.. ale vsichni pozvani termin vi a na zbytek informaci je casu dost..
Odpovědět
@pestas kamarádka se vdává 8.6. a oznámení ještě taky nemá, takže buď úplně v klidu :-D
Odpovědět
@pestas My máme svatbu ještě týden před váma a taky ještě nemáme :) Dřív než na začátku června jej nerozdáme, ale taky mě to občas vynervuje :) Přítel mi vždycky řekne, klid máme jště 60 dní :-D
Odpovědět
My budeme mít oznámení zítra, pak je budeme rozvážet a posílat. Původně jsme je chtěla udělat celé sama, ale má nejlepší kamarádka je grafička a je strašně šikovná, tak nám udělala svatební oznámení na míru - přesně takové, jaké jsem chtěla. Z rukou profesiánala to přece jenom vypadá lépe. Brzy se s oznámením pochlubím v albu :) Jinak svatba bude 14.07., ale to už stejně všichni ví, tak oznámení je jen oficialita.
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas klid, podstatný je,že to důležití lidé ví, ono to půjde, fakt v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas My mame svatbu vikend pred tebou a oznamnei uz jsme davali, ale hlavne z toho duvodu ze mame na svatbu spoustu rodin co maji male deti a planovali dovolenou tak sme jim ji museli rychle zrusit. A jestli uz rodina vi dlouho, ze se budete brat tak staci zacatkme cervna. My se rozhodli na termin svatby na konci brezna
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas v klidu, my taky nemáme oznámení a to máme svatbu dva týdny před tebou ;-) Všichni teda o svatbě ví. Ale na dělání oznámení pořád není nějak čas.. ale příští víkend se na to chystám (snad už doopravdy)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já mám oznámení doma!!! 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
My už máme skoro rozdáno- chybí nám už jen ženichova matka, jeho sestra a bratr(žijí v zahraničí), takže to spíše předáme až těsně před svatbou, kdy je uvidme osobně
Odpovědět
Profilova fotka
@pestas Ahoj, my objednávali přes net svatební oznamení . cz a veliká spokojenost:) udělali nám i etikety na víno a vše do týdne hotové:)
Odpovědět
Tak u nás to leží v bedně a nějak to samo pořád nechce k těm lidem doskákat :-D Málo času.
Odpovědět
Profilova fotka
@wena86 no ja mam oznamko od spoluzacky z graficke skoly, ktera se tim narozdil ode mne od skoly zivi:) ale tisk jsem si musela sehnat sama, jelikoz oni delaji jen graficke prace ale ne tiskove... no a nejak nikde nejsem spokojena s kvalitou... teda ted uz jsem snad jednu tiskarnu objevila, ktera krom kvalitniho tisku umi i kvalitni orez, coz ledaskde bylo mizerne... Ted cekam na posledni zkusebni tisk po opraveni tiskove chyby a pak pokuid bude vse ok tak cca 14dni na komplet tisk
Odpovědět
Profilova fotka
My si dělali oznámení a pozvánky sami a máme je už rozdané :-)
Odpovědět
Ahoj, koukám, že už to tu máte pěkně rozjeté, tak snad není problém, že se přidám. Někdy člověk potřebuje radu a inspiraci, protože na to zařizování jsem úplně sama, tak je toho hodně těžké, když nikdo neporadí. Mám otázečku, jaký budete mít předkrm? A budete chtít, aby po vás házeli rýži či foukali bublifuk? Není tu některá z ČB či Tábora? dík za odpovědi. mějte se.
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 ahojky, co se týče předkrmu - nebude :) než vymýšlet co dát a nedat aby to všichni jedli a nikdo nebrblal, tak jsme ho jednoduše vynechali, jídla bude i tak celkově dost :) ... co se tvé druhé otázky týče, bublifuk se zalíbil mému nastávajícímu, takže ten určitě bude, možná ho nakombinujeme i s rýží, pytlíčky jsem si koupila, jen se musím optat provozní v místě konání jestli by to nebyl problém, jelikož ne všude to povolují, i když nebudeme na žádném zámku, tak uvidíme :)
Odpovědět
@claire90 děkuji za odpověď. Mně se také líbí bublifuk. Viděla jsem ho na svatebních fotkách a vypadá to opravdu krásně, ještě pokud vyjde počasí, tak to hraje barvami. myslela jsem si, že si s tím nebudu dělat žadné strarosti a skočím do hračkářství a nějaké koupím, ale dozvěděla jsem se, že existují spešl. na svatby, které nedělají fleky. Tak nevím, zda to tak opravdu je a nebo je to pouze zbytečnost a opětovné tahání peněz z lidí. O překrmu přemýšlím, protože se mi to líbí, jenže mi nabídli šunkovou rolku s křenovou nápní, a to opravdu ne. A zatím na dotaz, zda je možnost jiného řešení nemám odpověď. Tak hledám inspiraci, sama něco težko vymyslím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 no měli by být spešl, někdo říká, že prý fleky dělají taky, ale ne všechno co vypadá stejně je stejné že :) Ty co máme doma jsem nezkoušela na oblečení, ale když prasknou není to stejné, jako když praskne klasická bublina, je to jak říkají suchý bublifuk :) my je koupili náhodou při nákupu organzy ve Svatebních dekoracích v Praze, prodavač to začal vychvalovat a když jsem viděla mužskýho s jiskřičkama nadšení v očích tak jsme je vzali :) k tomu předkrmu, když koukám do materiálu co máme z restaurace, tak oni běžně dělají klasiku - rolku, nebo tam je napsaná sušená švestka v mletém mase a slanině :) jinak by prý nebyl problém udělat cokoli podle našich představ, tak možná nějakej lehkej kuřecí salátek by nebyl špatnej, to by se líbilo mě třeba :)
Odpovědět
@claire90 tak to se budu muset porozhlídnout po nějakém tom bublifuku. Našla jsem je na netových stránkách u jedné prodejny s dekoracemi, ale chci si objednat víc věcí, tak čekám, až to budu mít sepsané všechno, abych pak neplatila poštovné. snad budou ještě na skladě. Salát je dobrý nápad. Ještě počkám, zda nebude i jiný návrh, ale rolku s křenovou pěnou nechci. Na všechno zařizování jsem sama. Vždycky všechno vyberu a přitelovi dám jen na výběr a nakonec mi ten "vůl" :) řekne, že už to chce mít za sebou, že ho to zařizování ničí. Nepraštil by ho člověk :)? A co máš z těch maličkostí zařízeno? nebo v plánu? Já se dozvídám spoustu věcí, že jsou různé novinky atd. co dřív nebylo. Takže to moc nehrotím a nechávám to spíš na tradici.
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 myslím, že ty bublifuky budou mít všude stále, je to pro ně dobrej tahák peněz :) je to moderní a na tu velikost docela drahý, ale co bychom neudělali pro to, co chceme že :-D styl zařizování máme podobný, většinou jsem hledala a předložila pár návrhů co by se mi líbilo, takže ať vybral cokoli nedržkovala jsem a on měl pocit, že je taky zapojený :) no moc to nehrotím, ale když vezmu maličkosti, tak výzdoba je tak nějak komplet nakoupená a uložená doma v krabici :) asi budu dělat kapesníčky na slzy štěstí, ty jsem původně chtěla, pak řekla že je to blbost a teď jak všichni brečeli když jsem se stěhovala jsem usoudila, že to bude milá a vhodná pozornost :) budu dělat dárečky pro hosty, malinký čtyřlístky z kera hmory, jenom se k tomu dokopat, to samé vývazky, stužky mám doma, ale nějak se nemužu dohnat k tomu, abych si je připravila, pak až budu mí doma extrudér, tak na zakrytí stehů přijde z fima udělaný malý čtyřlístek :) pak musím dopsat jmenovky a netuším kde je natiskneme :) a jak na to koukám, tak všechno chci dělat a vlastně nic nemám uděláno :-D ale tak 71dní e ještě času habakuk ne :)) pak z těch důležitějších věcí mám zamluvené šaty aspoň, místo pro celou svatbu je zarezervované a zaplacené, matrika také a máme doma prstýnky :) máme houslistu na obřad a DJ na hostinu pak, ale s oběma se musíme ještě sejít, jsou jenom zamluvení :) fotit snad bude přítelovo kamarádka, i když mi řekl, že teda doufá že ho nevyšplouchne, takže je klidně možný že necelý měsíc před svatbou tu pak budu šílet, jestli někdo neví o někom kdo by měl volno, ale uvidíme :-D kytky mám vybraný na netu co bych chtěla, ale musím najít lísteček se slevou co mám ze salonu a musím je jít domluvit, snad nebude už pozdě :) dort mi psala cukrářka podle obrázku jakej chceme, že stačí měsíc předem domluvit si schůzku a pořešit ho :) teď sháním kosmetičku v Teplicích a okolí a kadeřnici neřeším, česat mě bude sousedka u rodičů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 tak předkr jsme původně chtěli, ale nakonec jsme se rozhodli, že nebude. Jinak rýži určitě svatebčanům dám, aby ji na nás házeli a děti dostanou bublifuk :-)
Odpovědět
@claire90 tak to koukám, že toho máš hafo. Vůbec netuším, na co mají být kapesníčky na slzy, doufám, že si každý vezme vlastní a dáreček pro hosty bude jen maličká čokoládka s naší fotkou a datem svatby (tedy pokud objednávka klapne), která bude na svatební tabuli. jinak bych spíš očekávala, že dostaneme dárky my :). A vývězky, klasika, myrtha. Opravdu na spoustu věcí přicházím až tady. Předtím bych se tím vůbec nezaobírala, ale teď si myslím, zda nejsem nějaká divná :) Dokoupím jen nějaké maličkosti na výzdobu tabule. Zas se to nesmí přehánět. V jednoduchosti je krása. Z těch velikých a základních věcí mám domluveno vše, jen doufám, že to klapne. Čekám teď na botky, zda mi budou. a přítel si musí nechat zvětšit prstýnek. Jaksi mu není. Zařízeno je snad vše, jen to dodělat a s každým se osobně domluvit, všichni to slíbili, a přesně jak píšeš, tak měsíc před se chtějí sejít a dohodnout to, tak snad to nikdo neodřekne.
Odpovědět
@spygy dík za odpověď. Taky jsme přemýšleli, zda předkrm ano či ne. Ale nakonec jsme si řekli, že ano, že to k tomu tak nějak patří. Ať to nevypadá jako obyč. oběd v restauraci. Bohužel moc dětí na svatbě mít nebudu. Jen 4 a to je od věku 2měsíců do dvou let. Tak myslím, že by toho moc nenafoukaly. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 ono toho není zase tolik, jenom to vypadá :) na jmenovky jsem si vymyslela takovou blbost, mám svojí a ženicha v albu, mám na to knížku, tak vždycky jenom přepsat ve wordu a je to, stačí se k tomu jedno odpoledne dokopat :) dárečky budou z druhé strany jmenovek přidělané pod citátem o štěstí, lásce nebo nějakým podobným :) já v tý výzdobě mám spoustu věcí, co se asi ani nepoužije, ale to byl takovej ten nakupovací záchvat :-D teď bych nejraději změnila svícny, ale co bych zase měla zbytečně dekorační písek a už by to jelo :-D boty taky stále sháním, bojím se objednat, právě aby mi seděli, ale vypadá to, že také jiná možnost nebude :) no já doufám, že co se řekně, to platí a nebudeme se muset ani jedna pár dní před zbytečně stresovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cert111 to jo, to by nenafoukali, to já budu mít na obřadu celekm čtyři, z toho budou dvě družičky 6 a 13 let a zbývají cí dvě jsou děto jsou 5 a 14 let.
Odpovědět
myslela jsem tedy vyvázky :) Nebo jak se tomu říká :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?