Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Musime fakt doufat, modlit se at nam to pocasi vyjde, jinak fakt nevim.... dovedete si predstavit ty saty????
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 budou jak od prasátek no :-D ale s tím asi v salonech pčítají a kdo má svoje, tak to pak hodí do čistírny a bláto by mělo jít vyprat :) ... my se naštěstí musíme přesunout jenom z obřadky do hospůdky, což je ani ne 50m, takže i kdyby nedej bože pršelo, tak to snad taková pohroma nebude :) šaty si povytáhnu a ten kousek je udržím ... snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 to fakt ani náhodou :-) my máme svatbu venku,pršet fakt nesmí a je to!!!
Odpovědět
nasadily jste mi s tim pocasim brouka do hlavy :-D takze jsem pohledala na internetu nejake archivni predovedi, tady se muzete podivat na poslednich par let: http://www.in-pocasi.cz/archiv/index.php :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak je tam psáno, že chladné období bude od 1.-6.7.tak to by se nám to počasí toho 7.7. mohlo snad umoudřit:-) hlavně aby nepršelo, přesně tak:-)
Odpovědět
@claire90 jj to je fakt, to zvládneme snad každá, ale přece jenom ta atmosféra toho svatebního dne vypadá lépe, když svítí sluníčko a je teplo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže já si přeju, aby bylo počasí jak v roce 2008 :-D 32stupňů a jasno :-D když ale přihlídnu ke zdraví babiček, tak by stačilo počasí jako minulý rok, tedy 24 a polojasno, postupňě přeháňky a bouřky :-D bouřka by mi vůůůbec nevadila, ale spíš z tepla, bez deště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo ale tak zase když sprchne v přeháňkách, tak to jde :) přeci jenom prší štěstí přece :) teplo v mezích :)
Odpovědět
@claire90 svatá pravda:-)
Odpovědět
Ahojky. Mohu se k Vám přidat? Termín budeme mít 14.7.2012 :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Rada bych se k vam přidala. Mame svadbu 7.7. 2010. Už se moc těšim
Odpovědět
Profilova fotka
@maruskatomis spíš 2012 :-) to máme stejný termín.co vše máte a kde to bude? @milileo snad ano :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miminkopodruhe vítej,kde bude svatba?
Odpovědět
Překlepla jsem se :-) Ano 2012, V Chrudimi na radnici. Chceme něco maleho a hezkeho. Jsem zvědava. Hostinu budeme mit tady v restauraci. A stale řešime kolik hostu pozveme. Nejak nam nevychazej finance :-S
Odpovědět
holky dělaly jste si některá jmenovky na stůl sama??? Pokud ano, jaký typ papíru jste použily?? Děkuji
Odpovědět
@stastnanevesta v 11 hod. v obřadním sále Koruna v Žandově u České Lípy.
Odpovědět
@milileo napsala jsem si na Meteo.hys.cz (Filip17@seznam.cz). Chtela jsem to do svatebnich novin a samotnou me prekvapilo, jak je to pocasi vrtosive :-) Ale nezoufejte, je jasny ze letosni cervenec bude nejkrasnejsi :-) predpoved jako takovou nevim a myslim, ze to nevedi ani metereologove - dlouhodobe jsou proste nepresne a k nicemu....nebojte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, mohla bych se k vám všem taky přidat? Máme plán 21.7.2012 v Kosmonosích u Mladé Boleslavi na zámku. Je to asi to jediné, co už vím a mám zařízené :o)Vůbec nevím, co dříve. Přítel žije v Německu a všechno musím zvládnout bez jeho pomoci, tak se v tom tak trošku plácám. Máte někdo nějakou dobrou radu, jak v noci klidně spát a vše řešit s klidnou hlavou a postupně... :o) :-D
Odpovědět
Holky musí být teplo. Máme obřad venku, ale pro tyto případy to nachystají i vevnitř. Venku je to ale hezčí :-( Hostinu jsme pro jistotu ďáli vevnitř, protože by nás stejně věčer ožrali komáři
Odpovědět
Profilova fotka
Také bychom chtěli hostinu venku, tak doufám, že bude hezky. No a když si nás to bude víc přát, určitě se to vyplní.. Jen aby potom nebylo až moc veliké teplo. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jarunkas vítej :-) kdybys chtěla s něčím poradit, ozvi se
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta dekuji moc za privitani. A kdy mate svatbu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 mně čeká to samé, jen přes cestu a jsem z kostela v pensionu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jarunkas v klidu, já mám sice přítele vedle sebe v bytě, ale on jen vše schavluje, popř. zamítá ale sám od sebe nic nevymýšlí, řekl že jeden blázen na ten cirkus musí stačit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lllcy a tak je to nejlepší :-) aspoň usadíme hosty, nadlábnou se a v klídku se můžeme jít teprve dofotit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka asi si vemu nějaký světřík a sestra má pelerínu, tak si jí půjčím, kdyby něco :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jarunkas 7.7. v zámecké zahradě v Lysicích
Odpovědět
@stastnanevesta To klapne ;-) Urcite bude hezky
Odpovědět
Holky, nemáte nějaký tip na chatu, kde by mohla být hostina, párty a ještě by se tam dalo přespat - pro cca 60 lidí v okolí Hodonína, Kyjova, Lednice? myslela jsem si na Hippoclub, ale jenom nocleh by nás vyšel na 30 tisíc...
Odpovědět
@jarunkas to jsuper, že jsi tady. s námi to zvládnš hravě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?