Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@stastnanevesta jj je to pekny, ted to akorat doklepat k te svatbe bez vetsi ujmy :-) snad to zmakneme bez stresu
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup já myslím,že jo,však času dost. Já se nějak nestresuju,zatím to jde jak jsme chtěli. Navíc ženich konečně ve čtvrtek řekl své rodině,že se 7.7.bereme a všichni měli radost,fakt mě potěšil!!!
Odpovědět
@stastnanevesta tak to je dulezite, ze se vsichni tesi :-) ja jeste nemam zarizene skoro nic, ale do konce unora bych chtela zacit hledat saty (zkusim i polsko).My se bereme 21.7. takze presne dva tydny po tobe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta My spolu taky bydlíme vlastně od začátku, ale byli jsme dost nevybouřený... Přítel se prvně ženil po roce vztahu a za pár měsíců šli od sebe, tak asi i proto to nechtěl uspěchat. No a děti? Haha, spousta lidí by s tebou nesouhlasila, že na to je vždycky čas. Ono to pak nemusí jít a je to dost problém, ale to Váš případ určitě nebude. Do ciziny se taktéž chystáme, až budou dítka trochu větší, Evropa půjde evidentně do kopru, tak pryč odsud :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup my spolu bydlíme od prvního měsíc a ničeho nelitujem :-) já vím,ž s těma dětma by se mnou dost lidí nesouhlasilo,každý to má jinak. My bychom chtěli žít v irsku,miluju to tam,ale teď to asi jen tak nebude,krize a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana ten příspěvek vlastně patřil tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Nj, krize.. jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Irsko je krásné, to ano. A kam tam? My chtěli do Španělska, ale teď to vypadá na střední Ameriku, přítel se mi zamiloval do jednoho ostrova v Karibiku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana střední Ameriku jo? já jsem se do Irska zamilovala kdysi a už jsem tam byla 2x, uvidíme jak to v budoucnu dopadne
Odpovědět
@eriana necháváme si ho kreslit od kamarádky kreslířky, pěkně tak, jak si ho představujeme, protože z nabídky tiskáren si taky nevyberem :-(. ale je to čistě ze známosti, takže asi bohužel moc neporadím... ;-)
Odpovědět
@ya Jé, tak to zní fakt dobře! :-) My jsme udělali oznamko z našich fotek, z klasické nabídky tiskáren (holubice, růžičky, prstýnky, srdíčka, kočár s koňma a to vše v růžovo-zlatém provedení) jsme si taky nevybrali :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak já jsme na to podobně. Svatbu budu mít 300km od současného bydliště- celá rodina bydlí na vysočině. TAk jsme se rozhodli to udělat tam, aby sem nemuseli všichni jet. Takže to moje zařizování je dost na prd. Příští týden jedem teprve na matriku(ale termín už máme zajištěn dopředu). Kromě chaty, termínu, muziky nemám ještě vůbec nic. Abych si něco zařídila, tak si musím zas vzít dovolenou a vyrazit na vysočinu. Můžu vám poradit jen to, abyste si stáhli na netu seznam předsvatebních příprav rozplánované do určitého měsíce a pak přesně budete vědět, jestli to stíháte v pohodě. Doporučuji však obřad a hostinu zařídit co nejdříve, většina míst je zamluvena dost dopředu(měla jsem už problém něco sehnat v listopadu). Co se týče obřadu- máme to na zámku a dělat to v obou variantách(nachystají obřad venku a pokud prší, tak to je vevnitř)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky no mi jsme to vzaly s opacneho konce nejdriv deti a pak svatba ale nelituju toho jelikoz mi bude 30 a mam dve deti tak jsem spokojena a zajimal by me duvod proc se nebrat po 10 letech?co je na tom jineho_?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misa1982 já mám pocit,že 10let už je hodně dlouho a to už bych svatbu možná ani nečekala. ale každý to má jinak a není nic proti,když to někdo vezme z opačného konce
Odpovědět
já jsem teda fakt ráda, že to řešíme postupně- svatba, dítě a tak.....je to přirozené a člověn nemusí nic řešit ohledně blbých keců z okolí. Je to pak asi všechno i jednodušší, když se děti jmenují stejně a tak...ale je to každého věc. my jsme s přítelem 6let a tak po svatbě už budeme řešit malé.
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 No my budeme mít svatbu po 9 letech, děti nemáme, ale plánujeme, jdeme pěkně postupně, i když nám to trvá všechno trochu déle:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka asi tak, jsem ráda,že to jde postupně a je na vše času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je dnes nového, nevěstinky? Já si plánuju novou kuchyň, tak za dva-tři měsíce už bych jí mohla mít, těším se jak malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana já se snažím dát dohromady seznam svatebních darů a vymyslet svatební cestu
Odpovědět
@handulilinka tak držím palce a pro povzbuzení: my plánujeme svatbu u Prahy ze Slovenska ;-)
Odpovědět
Ja zacinam resit blbinky typu vyvazky a jejich barvu, podle ni pak uz musim udelat ozdobu na hostine atd...jakou hlavni barvu svatby jste si vybrali vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup A jakou budeš volit výzdobu?Já bych chtěla v barvě jemně žluté,ale zatím jsem na takovou,na kterou si myslím nenarazila,bývají většinou křiklavé,snad to nebude problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup my máme kombinaci bordó/bílá
Odpovědět
já jsem si vybrala tmavě fialovou. na netu jsem si objednala nějaké krávovinky na tabuli. budu mít uprostřed stolu fialovou stuhu, na tom provázek s korálkami, na stole poházené zelené čtyřlístky, fialové ubrousky a květiny. máte nějakou zajímavou inspiraci?
Odpovědět
Holky moje ja vubec nevim, chtela jsem svetle fialovou, libi se mi i champagne a olivova...akorat jeste nevim, jake barvy ma na vyber managerka hotelu, ona nam bude delat zaklad ozdoby na hostine - ubrusy, ubrousky, potahy na zidle.Tam budu muset zajet a vsechno s ni probrat, zacinam byt nervozni.Nevadi ze na vyvazkach bude lehce jiny odstin dane barvy, nez na hostine?To se neda vzdycky presne odhadnout ze?Chjo, zacinam byt z toho na prasky...
Odpovědět
ahojte holky, můžu se přidat? máme svatbu 20.7. :-) chtěla jsem se zeptat, co říkáte na barvy žlutá a červená - žádná agresivní.. na stůl žlutý vlizelín a červené kytičky a nějaké doplňky jako kamínky tak..
Odpovědět
heyrup-nebud z toho hotová, co budeš dělat den před svatbou? buď v klidu, zeptej se třeba kamarádek na rady, je dobré občas slyšet jejich verzi- můžou ti poradit z vlastních zkušeností, na co si dát pozor atd....
Odpovědět
phoebe88- zkus si to dát dohromady na stůl a omrkni to, já osobně bych 2 barvy nekombinovala. obsluhovala jsem na spoustě svateb a vždy měli jen jednu barvu. Já jsem se rozhodla pro fialovou, protože jsem hodně světlý typ, tak abych nebyla jak sněhurka
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to vypadá pořád červeno -černo -bílá, zatím jsem si nevymyslela jinou kombinaci, i když se mi moc líbí bílo- zelená. Jdu hledat středověkou hostinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Hááá, někdo z oboru? Píšeš, že jsi obsluhovala, to si budeme mít o čem povídat 8-) Jinak taky doporučuju zkusit si doma postavit alespoň jedno místo z té svatební tabule, zkusit si ty dekorace, atd.
Odpovědět
@phoebe88 zalezi jak moc zluta je ta tvoje zluta :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?