Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka Tak to máme stejný termín :-) Zatím máme zarezervované datum a místo obřadu a předběžně zamluvený sál na odpoledne, oblečení ženicha a pár drobností. Nic víc :-)
Odpovědět
@holka_od_vedle tak to jsem si taky říkala :-D Náhodou, lepší datum neznám :D
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha jo vid :-D nam to vyslo na pul mezi detma :-D
Odpovědět
tak to jste me uklidnily, me prijde ze jak tady nektere chystaji svatbu cely rok dopredu, tak se bojim abych neco nezmeskala :-) a uz mate vymyslene oznameni? :-) Tenhle tyden jsem se rozhodla ze budeme mit svatebni noviny, ale nejak nevim jak se do nich presne pustit. Par inspiraci jsem splasila ruzne po netu, ale nevim v jakem programu to delat. Nemate nekdo taky tohle v planu? Ze bychom si vymenily rady navzajem :-)
Odpovědět
holky taky by mě zajímalo oznámení. chtěla bych si něco udělat sama, ale nejsem si jistá, když to nechám vytisknout v copy centru, jestli se to pak vůbec finančně vyplatí, máte někdo zkušenost?
Odpovědět
Ahoj holky, zajimalo by me, jestli tu ma nekdo svatbu 14.7 jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se nam uvolnil termin 21.7., pokud nektera jeste hledate kapelu na tento termin, pak Vam rad doporucim tu nasi...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se k vám připojuji. Máme termín 21.7. v Plzni ... svatbu budeme ladit do zelené. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se k magorům s pátkem třináctého :-D
Odpovědět
@jane1122 Ahoj, a kde v Plzni budeš mít svatbu?
Odpovědět
Tak jsme byli včera vyplnit papíry na matrice, mám už šatky,vybrané botičky a nějaký drobnosti na výzdobu stolů. Začínám mít pocit, že se fakt budu vdávat.. :-D Mám dotaz, co si myslíte o špercích z perel. Mamka tvrdí, že perly se nenosí, že znamenají slzy. Já teda nejsem pověrčivá, ale co kdyby...
Odpovědět
Profilova fotka
@anellka ahoj, vítám tě :-) Perly na svatbu klidně být můžou. já na pověry taky nedám :-) hodně nevěst má bižu na svatbu a já jsem si řekla,proč nemít nějaké drahé kameny nebo tak?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, zdravím. Dlouho jsem tady na diskuzi nebyla. Pročetla jsem si pár příspěvků. No, moc toho také připraveného nemáme. Máme místo obřadu, hostiny, fotografa, šaty, ozdobu do vlasů a podvazek. To je vše. Teď se zabýváme seznamem hostů, zatím je to 99 lidí, ale počítám s tím, že asi 5 lidí nebude moci. Vtipné je, že jsme seznam hostů dávali dohromady asi 3x a až teď nedávno jsme si uvědomili, že jsme do toho ani jednou nezapočítali sebe. :-D Jinak k barvě svatby - zvolila jsem jako hlavní barvu bílou, vše bych chtěla bílé a barvu květin, doplňků v nejrůznějších hodně světlých pastelových barvách (růžová, modrá, fialová, žlutá), ale takové ty hodně miminkovské barvy. Co si o tom myslíte? =-) Jen můj podvazek pod šatama bude punkový - černý s růžovým peřím.
Odpovědět
@anellka Myslím, že je to jedno. Původně jsem uvažovala o perlách, ale nakonec jsem si vybrala jiné šaty a to budu mít jen naušničky a ozdobu do vlasů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@whiteswan 99lidí? ty jo. My měli původní představu 50 a skončíme na 35-45, to se uvidí :-) jinak ty pastelové barvy jsou hezké, tak proč ne :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Bohužel. :-| Nejdřív jsem si myslela, že to bude tak 60 lidí, pro mě tak akorát. Ale pak jsme zjistili, že jenom nejbližší příbuzenstvo dává dohromady už 70 lidí. A chtěla bych na svatbě hlavně kamarády. Tak to dohromady vyšlo na takové šílené (pro mě) číslo. Oba s přítelem máme 3 sourozence. To už snadno ten počet lidí vyletí nahoru. Díky za názor. na barvy. Ještě uvidím. A co ty? Pamatuju si jen, že chceš mít svatbu v barvě bílá - bórdo, že? :-) Co už vše máte?
Odpovědět
@stastnanevesta A to jsme ještě dost škrtali. Kdyby tam měli mít všichni lidi, které vídáme a které máme rádi, tak to číslo vyletí na něco kolem 130 - 150 lidí. Moje idea je - malá svatbička, všichni společně se bavíme, hrajem hry, tančíme. Ne nějaká obří neosobní oslava, kde se všichni dělí na hloučky.
Odpovědět
Profilova fotka
@whiteswan u nás se to vyrovná,že přítel má velkou rodinu a stýkají se a v naší rodině je to naopak,tam bude z rodiny jen asi 7-9lidí a zbytek kamarádi, možná budu mít víc kamarádů než přítel,ale stejně pak budeme dělat oslavu pro kamarády extra. dost mých blízkých přátel nebude na svatbu moct a to mě mrzí :-| Ano,svatba bude v barvě bordó/bílá. Máme termín,místo,oddávajícího (farář čs.církve husitské),místo hostiny a ubytování,kameramana a fotografa,kapelu,vybrané oznámení (zadáme ho v sobotu na veletrhu), vybrané prstýnky (objednáme do konce měsíce), šaty (nechám si ušít), teď o víkendu jsme na veletrhu domluvili dort,zákusky a výslužky a hlavně přítelův frak, moc mu sluší :-) Takže jsme celkem připraveni. Představu o kytce už mám taky. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Perly jsem taky původně chtěla, černý, ale nehodí se mi to... Add svatební veletrhy - kdy bude nějaký v Praze, nevíte? Jsem líná to hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana 3. - 5.2. v Obecním domě víc nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 To stačí, děkuji... Nehodlám absolvovat víc než jeden, bych se zbláznila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana tak třeba by ti některá doporučila nějaký jiný :) á to mám kapku z ruky, tak okoukneme jenom tenhle a zbytek příprav bude jistit net :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana 10-12.2.2012 hotel Diplomat Praha
Odpovědět
@eliska_z holky ja mam taky 21.7. a odkud jste?Ja taky toho jeste moc nemam, jen datum, kostel a hotel...kde jsou kolace a spol :-)
Odpovědět
@whiteswan Tak tolik lidi by neproslo sitem meho budouciho muze :-D
Odpovědět
@whiteswan my jsme to také seškrtali a teď máme 30lidí-pouze rodiče 6, sourozenci-- 8 a jejich partneři. myslím, že to k našemu štěstí stačí a pokud máš ráda malou svatbu, tak si ji tak udělej. kamarády můžeš mít na nějaké akci týden dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nebo po svatbě :-) třeba moji rodiče slavili s kamarády až po svatbě :-)
Odpovědět
ahojky holky, chci se zeptat, jestli už máte sehnané šaty. mám půjčovnu z ruky(od mého bydliště-budu se vdávat jinde) a nevím, jak rychle mám zajít do půjčovny, jestli to stačí tak v březnu. ráda bych, aby na mě něco zbylo
Odpovědět
no jasné, a rozjedou to podle toho, kolik jim zbyde peněz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Já jsem z Turnova, přítel ze Šumperka a bydlíme v Brně :-) Svatba bude v Turnově, takže zařizuju na dálku a také toho moc nemám. Plánuju si vzít den/dva dovolené v březnu a zařídit co půjde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?