Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neříká se kořalka, ale společenská :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no společenská jsem byla moooocccc :-D , ale za to může Hudys, my jsme tequilu na hostinu nechtěli a neměla tam být, protože se znám :-D , jenomže on si ji poručil a oni mu ji nalili, a já jsem původně chtěla pít víno, ale absolutně jsem na něj neměla chuť, takže jsem skončila u teqiuly :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hudys ... to mi připomíná, že to je jen přezdívka z jednoho povědomého příjmení :-D Jsem tam byla zase s Tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A vzpomněla sis při tom na mě? =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To si piš :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, to jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a podvazek měl obrovský úspěch, ženichovi jsem ho ukázala při focení a teda fakt čuměl :-D , pak tím škádlil švagra (taky fanoušek ferrari) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A dražili jste ho? Miláček nedovolil, když zjistil, že to je JEHO autíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedražili, ženich nechtěl :-D , prý si ho dá do auta na zpětné zrcátko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dost dobrý! :-D Tak já už pádím dom. Pá a cmuk! Mladá paní... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak páááá a hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tak mám nějaké další fotky, tak jdu něco vybrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vybírej vybírej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už vybráno :-) dneska by jsme měli mít fotky ze dalších dvou foťáků x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem Tě vočíhla. Ta fotka v parku, jak se tulíte, je božííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta se mi taky líbí zatím úplně nejvíc, teda až na tu fotografku ]-( , ale je lehce rozmázlá, je focená z větší dálky, ale v profi fotkách by mohla být nějaká podobná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určo bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ty máš novou fotku x-) , moc ti to na ní sluší x-) tak budu muset vybrat novou fotku
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem chtěla dát nějakou aktuální :-D Uvidím, jak dlouho mě bude fotka se závojem bavit :-D
Odpovědět
Jeee, nevestaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf :-D Díky za fotky! Super! Zařazuji do alb... pak fakt budu muset projít všechna fota a ty nejzajímavější hodím semka do alba :-)
Odpovědět
Neni zac, vzdyt uz jsem ti to dluzila skoro mesic ;-) Strasne me bavili lidi s bublifukama... jezis, to bylo vesele :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmarja mě se chce spát |-| ha musím se objednat ke kadeřnici, potřebuju nutně ostříhat x-)
Odpovědět
Aaaa, skoro prvni krok kazde nove mlade pani - pryc s tema dlouhejma vlasama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to šmikání taky čeká.... kadeřnice mi nechávala vlasy jen kvůli účesu... konce jsou bohužel bléééé ... ale rapidní stříhání ani omylem! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si je nechávala růst taky jenom kvůli účesu na svatbu, ale radikální stříhání to nebude, jen kousek zkrátit a hlavně sestříhat, původní střih už je značně přerostlý a vůbec to nedrží ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To znám! Ještě, že existuje culíííík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misii nova fotecka :-) vidim ze je up to date :-) super ;-) ahojte malde panie - zirafka aj Marti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?