Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
No, mela dneska Marta peknej hic, ale snad si to krasne uzili a jeste uzivaji. My jsme na vylete na Cervenem Hradku u Jirkova potkali dve svatby, zrovna kdyz jsme vchazeli do vstupni brany zamku, tak o patro vys hral klavir svatebni pochod... takze jsme to meli i s muzikou :-D mam dojem, ze jsme nekam na svatebni pochod vchazeli poprve a asi i naposledy :-D Svatebka pomalu konci, ale bylo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny! Tak doufám, že se to Martince vydařilo x-) A teď už nám zbývá jen Atinka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No co se tu culíš a nic neříkáš? :-D Co nervíky? A kam vlastně jedete na svatebku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko mojik do tatier..hned po svadbe...potom v zari do nice a potom netusiim ;-) nerviky nemaam, maame secko a ja nist nestiham..pracovne..beeziim packo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááááá! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
misko a este slniecko nam zbyva, no ne? :-D jinak krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Evi a Ziraf! Ziraf - IP ;-)
Odpovědět
aha, tak to se omlouvam... nebyla jsem informovana
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, hlasí se mladá paní :-) vše dopadlo na 1, počasí vyšlo, ani nebylo moc vedro žádné tropy (hold Bruntál) :-D , zítra sem dám nějaké fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti, blahozelaam ;-) sa kus rozpiis co bolo ako bolo, co satky a tak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mlada pani, gratuluju... a tesim se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj mladá paní! Tak šupky fotečky a další dojmy! 8-) Krásné ráno všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, aj ja sa pridavam a gratulujeeem !!!! a tesim sa uz teraz na fotecky, profi aj neprofi :-) a dobre ranko ranne vtaca - Miska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já že jsem ptááááčáááátko :-D x-) No já zhubnout tak 50 kg, tak jsem baletka.... úúúúúplná labuť! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro neznalé: http://www.meteleskublesku.cz/?movie=... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta druhá zvuková ukázka "Úplná labuť" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak hodím sem fotky, dojmy a popis dodám během dne, musím se prokousat hromadou mailů, setřídit to a pak jsem jen vaše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky jsou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf tak jsem se zvádla poprvé do telefonu představit novým příjmením :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jste =-) ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
som tu Marti, idem sa mrk na fotecky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Martiiii, prenadherne saticky si mala!! x-) x-) x-) take daco bola moja prvotna predstava, kym som nezistila, ze sa nehodia mojej postave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni díky ;-) já jsem zase původně chtěla úplně jiné šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženo! :-D Jsem se radila ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jsem si to myslela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už pomalu sepisuju slohovou práci na téma svatba :-D můj drahý muž mi před chvílí volal do práce na pevnou linku aby si zkontroloval jestli se představuju správně novým příjmením :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je lumpík! :-D Jj, slohovka na téma svatba je záhul :-D A jak se Ti svatbička líbila? Vše ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Až na pár drobností bylo vše super, akorát teda nevěsta to přehnala s alkoholem a druhý den jí bylo moc špatně :-D , nakonec jsme si prodloužili pobyt v hotelu až do pondělí, takže super x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?