Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaj Adi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak Misi, vies ze aj ja uz som teraz tym psotihnuta, ze kazdu sobotu kukam na pocko a vzdy is zmyslim na nevesty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ati mě nic nedošlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - no u mě už je to druhým rokem :-D :-D :-D Manžílek už se jen směje :-D Ale když slyší, že někde troubí auta, tak rychle běží k oknu čučet, co je to za svatbu :-D Tuhle se pak jen spokojeně otočil od okna a že jsme měli víc aut a hezčejc nazdobený :-D :-D Když si vzpomenu na tu "bitvu", když jsem mu poprvé ukázala, jak chci zdobit auta a jak furt požadoval klasické tenké šňůrky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu po nás měli svatbu kamioňáci, byl to dobrý kravál a chudák nevěsta prý měla dost problém vystoupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ati nááááádhera x-) x-) x-) x-) , moc vám to tam sluší x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - :-D Marti - no já z toho auta taky spíš "vyjížděla" po šatech, lepší způsob jsem nenašla :-D Ale zase vevnitř bylo luxusně dost místa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no já si to taky nedovedu představit z toho vystupovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamion musí být děs, hrozně vysoko :-S Ten náš landcruiser je proti tomu prd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
wooooooooooooooow Adi x-) tak to ej delo, naaaadhera!!!!! x-)
Odpovědět
svatebni kamion, to by se mi byvalo hrozne libilo, ale nejsme kamionaci, skoda... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, Ati, náááááááááááááádhera x-) Na kamiony musí být děsná spotřeba stuh :-D
Odpovědět
ale jakej je z toho vyhled zase x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je fotka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no veru ziraf, a tie musky pricapene na okne... juuuj :-D
Odpovědět
jezis, to je krasny... ten cervenej by se mi libil :-) akorat, ze by v TA asi neprojel na Stary mesto, kde jsme meli obed...
Odpovědět
Profilova fotka
no výhled to jo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a taky dělali hrozný kravál :-D ještě jsem vám zapomněla napsat jednu veselou historku :-D , už jsme odcházeli z domu a říkám ségře svědkyni jestli má občanku, se na mě udiveně podívala, na co jako občanku =-) , takže ještě museli zajet domů pro občanku, naštěstí to mají kousek a u zámku byli dřív než my :-D a asi nejlepší zpráva dne, kolem 20. srpna by nám konečně mohla téct voda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tééda, takže 2008 2008 budete mít vodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mojinkaa dakujem ;-) nasi zlati fotografi odviedli paradnu praacu, bo fotit pampuusikov nefiee hocikto :-N :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti parada ;-) voda je zaklad..to uz zvladnete ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já tomu teda uvěřím až to uvidím na vlastní oči, ale je to info z vodáren, takže by se tomu mělo dát věřit x-) My to zvládáme dobře, nejvíc mě štve že nemůžu vařit, už my ty studené večeře a jídlo z restaurací leze krkem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co propan butan? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plyn už máme od včerejška, ale my stejně vaříme na indukci - takže elektrika, ale nechce se mi umývat nádobí bez tekoucí vody
Odpovědět
Profilova fotka
Lenochu! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale kde má pořád člověk čepovat tu vodu
Odpovědět
Profilova fotka
Manžílek nanosí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jedu na služebku.. jen krátkou, na 2 hodinky, ale už se dnes nebudu vracet. Tak páá a CMUK! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nanosí, vždycky čepujeme o víkendu u rodičů, navíc nemám vybalené všechno nádobí, protože kuchyň budu kompletovat až poteče voda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?