Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
1
163
164
Profilova fotka
Ahojte dievcata (zeny) ! Oneskorene ale predsa vam prajem vsetko len to najlepsie v novom roku.. Zelam aby ste mali zdrave miminka a krasny zivot! Ja sa za par dni stahujem z CR opat domov na Slovensko, moc moc sa tesim!! Tak sa tu mavajte krasne a snad sa uvidime (na webe niekedy, pokial vam to cas dovoli, lebo kukam, ze sa sem chodi hrozne sporadicky). Cmuk vsetkym :-x
Odpovědět
Ahoj Dani, preju, at stehovani probehne v pohode a at se mas moc a moc dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, dream teame! Tak co všechny děláte a jak se máte. Ani - Ty už jsi přece musela porodit :-D Já jsem momentálně 28tt, vše je v pořádku, manželství klape. Věřím, že i Vy všechny ostatní jste šťastné a spokojené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravim dream team :-) Miso posli fotecku s briskem, urco ti to moc slusiiiiiiiiii ;-) A ostatni vse OK? Ja mam prace az nad hlavu, ale super, uzasne byt vlastnim sefem, mame par novych fotecek na netu tak juknete ;-) Pa a CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky my sme sa v utorok vratili z porodnice ale nepodarilo sa mi skor dostat sa k netu. princezna sa nam narodila 17.2 a zatial sa ma k svetu x-) pekny vikend prajem a drzte sa
Odpovědět
ahoj moja anicka tak ti prajem este raz vsetko dobre aby sa Vam obom v zdravi darilo a please napis mi aj do IP nieco o porode ako sa k tebe vBrandyse spravali a tak ...... :-) ak budes ma ovsem cas, lebo asi si busy s malou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny! Anička - i zde moc moc moc blahopřeji Vám oběma třem :-D Evi - tady mám různé fotečky, dnes snad přidám i nějakou z hor http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-)
Odpovědět
Ahoj baby!!!!!!!!!!!!!! Žijete?????? kto sa presťahoval na koníka ako napríklad Sonice? Míšo Ty???????????? Kam chodíš, do které diskuze?
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooo .... Teda najít tuhle diskuzi je fuška. Jéééé, Soni .... já na Tebe zabudla s tou tabulkou na látkovky! Jééééžiš, já su vůůůůl. Jdu napravit :-D
Odpovědět
Nojo, :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsme tři :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jeeje misko! obrovskáá gratulace x-) x-) x-) peknuckee babatienko praave vcera som tu nakukla pri prilezitosti predaja mojich saticiek...a nikde aanni noha ;-) a teraz toto! anku vidim na picase - i fotecky, matu a lucku tiez...ale tebe som neporiadniku i pisala a nic :-N :-. :-x tak blahozelaam posielam bozcok z prahy soni, na konikovi a tehu? kedy? ;-) evi fotecky najdem kde? sceem :-) ;-) puski.a
Odpovědět
Článek se načítá
Misi, velika gratulace k Anicce x-) At se cele rodince dari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - a kam jsi mi psala? =-) na silente@seznam.cz? Jiný mail teď nemám ... a na silente jsem nic neviděla .... teda jestli mi těhu nevymylo mozek .... :-N Jééé, šaty ..... já svoje prodala asi před měsícem ...... jsem to ořvala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misko ee na konovu adresu - ip kuknem a preposlem, oki?pus.a.
Odpovědět
ahoj Misko krasna holka -blahozelam Vam a nech je zdravucka a rastie do krasy po mamicke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - jj, pošli. Jsem asi byla slepec slepý ;-( :-( Omlouvám se ... cmůůůůůůůůůůk :-x :-D Yvet - děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte vsetky:) miska mooc vam gratuslujem a celej rodinke zelam vela stastia na kazdy den, dcerka je krasnucka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko..mas to secko v ip..viac to nem bolo..resp. som neobjavila..zhodou okolnosti ten najdlhsi, kde som sa rozpismenkovala i ja :-N ;-)
Odpovědět
Ahojda holky... Misko ja uz sice vse psala a moooc gratulovala i v IP ale budu jeste jednou.Anicka je krasna a jako by ti z oka vypadla.Gratuluju ;-) Doufam, ze se i vy ostatni pani mate dobre...ja se zatim porad nevdavam, ale stejne je brzo.Koncem cervna teprve oslavim 21 takze nezoufam :-D ...jinak jdu kamosce Sofilce za druzici a svedka v jednom 1.Srpna...tak aspon tak neztratim svatebni naladu :-N
Odpovědět
Jejej, tady to zije :-) Krasny vecer vsem preju z Rima, jsme tu na dovolene... dneska uz nam to ale konci, zitra jedeme domu... Byli jsme tu jeste za voucher, co jsme dostali jako svatebni dar loni od kamaradu :-) Mejte se vsechny moc krasne a Miso jeste jednou gratuluju k male :-)
Odpovědět
ahoj holky - jen pro informaci: nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojte ženy! :-D
Odpovědět
1
163
164
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?