Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-) no snad bude o vánocích víc klidu a nálada na debatu :-) , já prostě jenom potřebuju ujistit že to chce taky a né že to dělá jenom kvůli mě
Odpovědět
Ahojky:-) Martinko:nic si z toho nedělej.Pro chlapa je to složitější.On k tomu dojde.Buď sám nebo mu trochu pomůžeš.Myslím si,že u mladých lidí není finanční situace asi vhodná nikdy.Prostě se do toho musí skočit,ale pevná půda pod nohama být musí.POdle toho,co jsi psala,by to Josef chtěl,ale možná má strach,jak to zvládnete.Otázka je,jestli do toho máš jít,kdyby to dělal hlavně kvůli tobě s tím,že až to bude,tak si ho to určitě omotá kolem prstu nebo počkat až dospějete do stejné fáze oba.Držím palce,ať se to trochu někam pohne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) Luci díky ;-) no složitější to je, včera jsem na něho vybalila všechno co jsem měla na srdci a ukončila jsem to s tím že téma dítě nehodlám řešit a termín snažení ruším a necháme tomu čas, já prostě nemám nervy a náladu dívat se na ty jeho reakce, sice říkal že s květnem počítá, ale teď se o tom nechce bavit (poslední asi 3 měsíce), že je unavenej z práce a nemá náladu atd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte zlatíčka moje! V práci finišuju, tak nestíhám. Přeju Vám všem kráááásné Vánoce a jen a jen dobrou náladu. Jo a spoustu dárečků! A v novém roce prostě to NEJ a splnění všech (i tajných přání). http://leteckaposta.cz/588441891 :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Vsem prejeme krasne Vanoce a novem roce jen radost, zdravi a pohodu x-)
Odpovědět
Krasne Vanoce vsem :-)
Odpovědět
Ahojda zeny, vdane pani, tehulky a snazilky :) Tak jsem se vratila do Cech o malinko driv...tak nejak se mi strasne styskalo tak jsem tu a jsem strasne rada protoze budu mit mnohem vic casu i na vas...v Au to fakt neslo ]-( Tak krasne Svatky vsem a hlavne Stastny Novy Rok ;-) Verca ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne Vanocni svatky a Stastny Novy rok.....CMUK x-)
Odpovědět
zeny, vdane pani, tehulky a snazilky...pokud by snad nektera z vas byla zvedava (s cimz pocitam :-D )...kouknete do alba ze svatby meho bratrance, aspon zase neco pekneho na pokoukani ;-) . x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahojda vewe, krasny fotky a moc ti to tam slusi :-) A vitej zpatky v Cesku :-)
Odpovědět
Ahojda Ziraf a dekuji za pochvalu a krasne privitani ;-) x-)
Odpovědět
a jakpak se mas ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Ja se mam bajecne :-) nova prace, nove bydleni... akorat chlap porad ten stejny ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babenky pekne dnes privitajte Novy rok, moc sa neopite a od zajtra vela vela uspechov a lasky a stastia a vsetkeho co si len budete priat :-)
Odpovědět
Preju prijemny vstup do noveho roku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový rok! Všem jen to nej nej nej a splnění i těch nejtajnějších přání! Míša, manžel a vůbec celá rodinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar ženy :-) přeju Vám vše nej do nového roku ;-)
Odpovědět
Nazdárek,přejeme všem všechno nejlepší v novém roce.Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a těhulkám,ať se jim narodí ten jejich drobeček zdravej a min. tak hodnej jako je náš Adámek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je super že je malej hodnej, tak mu přeju aby mu to dlouho vydrželo ;-) , nejlépe do 18 :-D
Odpovědět
Marti:určitě jsou i hodnější miminka;-)Pro mě je nejdůležitější,že v noci krásně spinká.Budí se jen jednou za noc a už nám i párkrát spal 9 hodin v kuse (ale to je naprd,stejně se budíš a máš nalitý prsa).Pak se to přes den dá zvládnout.Už jsme si zvykli a on má svůj režim.Prý si po šestinedělí udělají jinej,tak sem zvědavá,ale tenhle mi vyhovuje,tak ani nemusí.Už začíná vnímat,krásně drží předměty a hlavičku (jen na chvilku).Jen se nám sám už ve 14 dnech překulil,tak ho nemůžu nechat samotnýho třeba na gauči. Abych jen nechválila,tak jsem jeden den byla totálně odrovnaná z nedostatku spánku.Sotva jsem chodila,takže jsem ho celej prospala,nabrala energii a dobrý.Včera jsem začala cvičit:-) Jaký byly vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
No vánoce byli krásný x-) , nazdobili jsme si stromeček, Josef mě prakticky nepustil do kuchyně, takže sám dělal salát a lososa. 23.12. jsme ještě malovali za televizí x-) , potom turné po rodičích, dostali jsme docela dost dárků, tak jsme asi byli hodní :-D Ani pohybu jsme se nevyhýbali, chodili jsme do fitka a do sauny, ale to jídlo udělalo své, takže začínáme zase krapet hlídat jídelníček :-| A co vy? jak jste si užili vánoce v novém bytečku?
Odpovědět
Marti:naprosto tě chápu.Já za vánoce přibrala kilo,což mě s těma 4,co mám po porodu pěkně štve. Vánoce byly fajn,ale moc jsme to nevnímali.Nějak chyběla vánoční nálada.Možná to bylo tím počasím ....
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že se váha pohne dolů, už mě to štve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtééééé! Já se o váze odmítám bavit :-x :-D :-D Vánoce jinak moc super, také turné po rodičích, ale krásně jsme si sebe navzájem užili. Mám prostě skvělého manžela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdyby se někomu chtělo do fotoknih: http://www.happyfoto.cz/cz/page/36/ak... fotoknihy mají opět s 50% slevou, a to do 26.1. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) tak konečně jsem stáhla fotky z vánoc a náš skoro zařížený obyvák http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Marti:moc pěkné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky ;-) Marti moc krasny bytecek ... Luci co Adamek? Miso co briso, roste , roste? Mejte se mooooooc krasne :-) CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny! My se máme skvěle a takhle rosteme: http://www.modrykonik.cz/album/album.... dnes jsem 22+1 tt, což znamená, že zítra začínáme již 6.měsíc :-o nějak to letí .... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj miska, tak vidim ze pekne rastiete a ani mi nehovor ako to leti... ja uz som 36+5 a to mam pocit ze som este stale na zaciatku a nic sa nedeje :-N si to teraz pekne uzivaj, ja som v tom obdobi mala najviac energie (som vymalovala detsku izbu a namontovala garnize so zaclonami) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?