Svatba v Mostě 2008. Poraďte

Ahoj holky, jsem v Mostě nová a nic tu neznám. Svatbu plánuji na 25.října a ráda bych nějaké rady? Nevíte o nějakém kouzelném místě, kde jí v okolí mít? Už jsem zjistila, že v Duchcově ani na Červeném hrádku to v ten den nejde. A máte také nějaké dobré zkušenosti s květináři, cukráři, kosmetičkou a kadeřníkem? A taky fotografem + kameramanem atd. Poraďte prosím. Jsem v tomhle městě úplně bezradná, těžko se něco hledá a shání,.když se tu nevyznáte a nemáte kontakty. Díky moc. (už jsem jeden vzkaz napsala, ale nemůžu ho zpětně najít :-| , vím o druhé diskuzi o svatbě v mostě, ale dlouho do ní nikdo nepsal, tak zakládám novou) Klára
Odpovědět
IP ;-)
Odpovědět
Holky, prosím, poraďte!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj krasne je na Hnevine blizko je Panensky Tynec daleko to nemas ani do Libochovic nebo Budyne v Libochovicich je dobre kvetinarstvi Anette a maji i pobocku na liceni a cesani dorazi kamkoliv a jsou dobry ja využila jejich obou služeb fotografku jsem mela z Loun baladova-galeriesvateb.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, už jsem Ti jednou psala, ale asi to je to , co nemůžeš najít :-) . Ještě je hezky na Jezeří, tam taky dělají svatby. Hostinu jsme měli na Resslu, bylo to supr, ale mají už termíny hodně dopředu rezervované. Jinak ještě hostinu doporučuji na Zátiší. Co se týče květin, tak určitě doporučuji zahradnictví Dvořák a syn naproti Kauflandu. Svatební kytky dělá pouze paní majitelka a je fakt moooc šikovná. Kdyby si něco potřebovala, tak písni, klidně i na maila. ;-)
Odpovědět
Ahoj Klárko, jsem z Resslu - tento říjnový termín je ještě volný... :-) Pokud chceš, mrkni na webovky naresslu.cz - můžeš se ozvat a domluvit si nezávaznou schůzku k prohlídce... Věra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?