Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo přesně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som si dala osmakat moje dlhe vlasy po svadbe :-) naco sa s nimi trapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - jj, up to date :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juuuj babule, jak sa mi nechce ist zehlit 8-( nema niektora chut to spravit? spravim tej kavicku so slahackou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni :-) hlavně manželovi se líbím s kratším sestřihem, takže není co řešit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak to je super Marti! Moj ma zas radsej dlhe vlasy, vlastne vsetci chlapi v nasej rodine, tak som nesla tak radikalne ako som chcela, ze k brade, ale mam ich k pleciam asi, nieco pod ne tiez...ale sa mi ulavilo, mam o tolko lahsiu hlavu, menej samponu miniem a ma to konecnce nejaky tvar ked ich mam rozpustene - som spokojna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám málo vlasů a hlavně je mám dost jemné, takže ideál jsou kratší sestříhané tak po ramena, teď je mám pod lopatky a už s to nedrží
Odpovědět
Profilova fotka
No já je chci mít minimálně na ramena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bree ranko moje ;-) marti zdraviicko novomanzelka, secko docitane ;-) bavila som sa najma na rade starsiich, alebo "jak nesezrat cely dort" :-D :-D :-D :-D a idem ta okukat ;-) misko foto konecne aktuaalne k stavu, pjeeknee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - to víš, zabránit Martince zožrat celý dort byla fuška.... co Vy a přípravy? Pohoda, co? :-D S postavou už jsi spokojená doufám! 8-) Marti - a schovalas ten kus dorta vůbec? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) no ono nebylo moc co dočítat ]-( Míšo zatím ne, je tam ještě půlka, ale manžel mi to zakázal, prý mi na výročí koupí čerstvý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čerstvý sice bude .... ale svatební už ne :-p :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misko maas u mna minus....nemaam answeer na ip :-N =-) :-. :-( misko+moni ....minus za neposlanee oznamko :-N soom dnes ucitelsky naladenaa :-D :-D :-D idem si dat kafe....a hned som tu
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo možná se mi podaří tajně nějaký zmrazit, jenomže my máme teď skoro prázdný mražák, takže by tam byl vidět :-|
Odpovědět
Miska a Marti pekne fotecky mate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adulienka, ani nemozem poslat oznamko, je odo mna 2500 km vzdialene :-N som Ti vtedy pisala IP, nejak nechodia medzi nami dvoma :-( v septembri to napravim...
Odpovědět
Profilova fotka
nefieem co je s ip...serkaa sa to daako a ziraaf je zas fuc! :-N =-) :-. :-.
Odpovědět
ale sak ja tu jsem... :-) technicke problemy posilejte adminovi s nickem bob nebo na jeho mail, ktery je uveden tady http://www.mojasvadba.sk/aboutus/abou... ;-) programovani webu jde mimo me ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraafko nebraan sa funkcii :-D :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
ja se funkci nebranim, ale papouska jsem delala ted pul roku v praci, takze si myslim, ze neni nad to, kdyz se lide domluvi naprimo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok ok ;-) joke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati tak jak se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
noo v pracovnom tempe ;-) taak moc nevnimaam aale mame secko;) uz skoro vsetko prislo domov tak snad to bude fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati tak hlavně že máte všechno ;-) takže v pátek v 8 ráno jsem objednaná ke kadeřnici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo, teď jsem četla, že v sobotu budou přívalové deště, tak to tedy lituji holčinky s datem 0208.... :-( Ati - jdu to napravit, nechci mínusa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misko...veriim, ze nebudu dake mame v auguste ;-) doteraz to kazdej klaplo tak snad aj im ;-) :-D :-D :-D a moje milee mate ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja mam IP? :-) mne nic nedoslo :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo nám taky hlásili krásně a v pátek to v okrese Bruntál vypadalo jako napodzim, mlha, chladno, potom ta 3hodinová bouřka, takže kdoví jak vůbec bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momentiik ;-) najprv avizujem - potom posielam :-N :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - nic nemám =-) No já taky doufám, že se to počásko umoudří. Vlastně každou sobotu čučím ven a říkám si, aby bylo hlavně hezky holkám na svatby :-D Takhle i vím, že loni bylo hnusně jedinou sobotu, a to 2.6. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?