Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mu kup takový ten kornout se sladkostmi jak nosí děti první den do školy :-D A na krk cedulku se jménem, aby Ti ho kdyžtak vrátili. Přece jen zažije šok a stres z hromadné dopravy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já nejspíš pojedu taky takže si ho ohlídám :-D , ale nevím mě prostě to vysedávání po hospodách nebaví :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a taky jdeme 4 páry a z toho jedni už čekají baby a druzí se snaží, takže je mi vcelku jasné o čem se budou všichni nejvíc bavit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno :-) Míšo dodatečně vše nej k včerejšímu svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo kde jsi? mám novinku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu! Jsem tu musela něco podělat a jít na zahájení auditu, ale už jsem celá Tvá :-D Novinka supéééééér! Beru to jako dárek k svátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK máš to jako dárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a prý má zapomenout na ovulační testy, že si to plození chce náležitě užít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miláček o ovu testech dosud nemá tucha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasné že nemusí vědět všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já věděla, že jsi holka šikovná :-D To Ti musím říct! Jsme v pátek byli v Ikei a miláček se mi zamiloval do jednoho obrazu, prý ho chce domů..... Hádej který :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No že by to byla ta noční Paříž :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bingo! :-D :-D Jsem se tlemila jak blázen. Tak jsem mu to hned řekla, jaký máte obraz doma :-D Jo a koupila jsem si v H&M spoustu těhu oblečení, tak jsem happy. Už může pupík vykouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super že už máš výbavu :-D Já jsem akorát trochu zklamaná protože mému muži se nelíbí těhu akty, takže žádná fotka s bříškem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si je nafotíš pro sebe a pro miminko :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prej si je mám pověšit k sobě do pracovny, akorát že já žádnou nemám :-( Uvidíme jak ho to těhu změní až to bude reálné, třeba změní názor
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že ho změní. Moc se mi líbí třeba takové ty fotečky s bačkůrkami na bříšku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nechám se překvapit, já jsem na jednu stranu šťastná ale na druhou stranu mě štve že se k tomu staví takhle a připadám si jako že ho do toho tlačím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkus osvědčenou taktiku ze svatby. Teď o tom ani muk 8-) Hele, tohle mi koupil Ježíšek: http://www.mustangshoes.cz/obuv/damsk... jsem byla totiž děsně hodná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to já zkouším, ale ono to moc nejde :-| Jé teda dobře ti ježíšek vybral ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No super na těch botičkách je, že si je budu moct těma tkaničkama povolit. až mi začnou natýkat nohy. A zboku je zip x-) Budeš tu hezky miminkovat se mnou a doma ani muk a bude to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ty moje boty jsou vyřešeny stejně, akorát já nemám kožíšek :-D Jako částečně to jde, ale vždycky to nejde o tom nemluvit, prostě těhotné a děti jsou všude a prostě někdy na to řeč příjde
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy jo, ale víš jak ;-) Tohle jsem si včera na nátlak manžílka musela objednat: http://betterfly.mimishop.cz/detail.p... http://betterfly.mimishop.cz/detail.p... http://betterfly.mimishop.cz/detail.p... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když ono je těžký skrývat tu radost z toho že se začneme příští rok snažit, no budu to muset překousnout a počkat, já bych s ním tak moc chtěla spoustu věcí probrat, ale když vidím ty jeho ksichty :-( Teda to je super x-) , takový nátlak bych taky chtěla, ale myslím že u nás takové trička moc úspěchu mít nebudou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jo..... fakt lepší, než všechny neforemný pytle, tohle má prostě vtip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když Josef na tyhle vtipné věci moc není :-| , no nic nebudu to teď řešit, ono to nějak dopadne dneska je teda fakt den, od rána blázinec, v práci se to na mě hrne, smazala jsem si něco v programu tak jsem to musela znovu udělat, do toho hromada telefonů kvůli našim, domlouvali jsme jim návštěvu u ortopeda přes kamaráda, doktor o nich věděl, ale sestrám to nikdo neřekl a my jsme nevěděli jak se jmenuje ten doktor, takže jsme sháněli toho kamaráda, ten nebral telefon, tak ho nakonec Josef sehnal přes pevnou linku, byl totiž na sále, no fakt kovbojka
Odpovědět
Profilova fotka
když se daří...... já mám dneska trošku klidněji, jinak to tu taky stojí za prd...... vidíš, teď o víkendu to řekneme našim, tak jsem zvědavá. Přece jen první vnouče :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že už bude klid Tak na to oznamování rodině už se moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Miso, super tricka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eviiiii! Pozdrav ze záhrobí! Kdy otvíráš? Uuuuž?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?