Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No máme oranžové (nebo spíš měděné) a černé ozdoby, to víš my jsme úchyláci na černou a oranžovou kombinaci :-D , mustr nemám, prostě se nám ty dvě barvy líbí x-) Dneska asi koupím pár balíčků pepře, akorát to budeme muset asi aplikovat častěji protože to prakticky denně zalíváme
Odpovědět
Profilova fotka
No on až párkrát čuchne, ztratí zájem. Jo a prodávají taky spešl posypy proti psům... jdu mrknout.... No na fotku stromečku si tedy počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím že stromeček bude super, hezky nám bude ladit k obyváku a kuchyni :-D Jo a co tvůj kurz nehtíků?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... super fotka, ostatní stojí za prd... Kurz budu končit teď v neděli. Zítra velké opakování a v neděli nějaký test a hotovo. Děsně to uteklo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo na tu fotku už jsem se dívala :-D :-D :-D Já jsem si právě na tebe včera vzpomněla, protože tam kam chodím na nehty mají i kurzy a zrovna tam byly dvě paní na kurzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To měly asi normální kurz, mě tenhle dost se.., páč to je rychlokurz. Kdybych se tím chtěla živit, tak chcípnu hlady ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to měly určo normální kurz, ona se prakticky věnovala každé zvlášť, každá tam měla zákaznici a ona jenom dohlížela co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
No hned jak budu mít v ruce papír o úspěšném absolvování, dávám podnět na ministerstvo, které je grantem toho kurzu, no neboj! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A kolikrát jsi tam byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Mělo to trvat 190 hodin. Byla jsem tam. 6.9. (8 hodin), 7.9. (6 hodin), 13.9. (6 hodin), 20.9. (8 hodin), 21.9. (6 hodin), 6.10. (4 hodiny). Takže celkem 38 hodin. Super ne? :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ale to je klamání spotřebitele, kuva to je bordel v tomhle státě ]-( Já jsem byla potřetí na nehtech a pokaždé jsem byla u někoho jiného, ale tady ta poslední bude má i nadále, už mám další termín za 3 týdny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No povídej mi o tom. Už se těším, jak si na nich smlsnu. Navíc mi celou dobu ani nezavolali, kdy jsou vlastně zkoušky.... dozvěděla jsem se to náhodou.... myslím, že akreditovaný kurz by měl fungovat jinak....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to každopádně by měl vypadat jinak, hlavně za ty prachy :-| , si někdo pěkně mastí kapsu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Shrábli 12,5 a tím to je vyřízené. Děs! Fakt si neumím představit, že někdo po takovéto rekvalifikaci může jít tu práci hned dělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo mě se chce spát |-| a to mě ještě dneska čeká tolik práce, chci si toho co nejvíc nachystat, zítra musím dochystat zbytek a uklidit, takže počítám že zítra padnu v 9 večer :-D , zítra je v plánu prý tequila párty, to mi zase bude špatně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se po tequile šíleně zřídila týden před otěhotněním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já naposledy na svatbě, tak tentokrát se budu mírnit, protože chceme jít v neděli do sauny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky si užijte kolaudační víkend a saunu! Já už jedu dom, pááááááááááááááááááááááááááááááá 8-) A CMUUUK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si užijte víkend a hlavně odpočívej ;-) páááááááááá CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
sil. jsi on line?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) tak kolaudace se vydařila, akorát teda dneska bych spala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Tak to gratuluji! Co dobrůtky, chutnaly? Jinak já už mám certifikát o rekvalifikaci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to gratuluju ;-) Jj všem chutnalo a skoro všechno se snědlo, zbyla akorát buchta a brambůrky :-D , akorát teda kolem 3 jsme šli všichni spát a Hudys s Kolisem se rozhodli že spát nepůjdou a budou dělat v obyváku bordel, tak jsem na ně vlítla a seřvala je na tři doby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám že jsem o nic nepřišla :-| , tak jdu zase pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, mám toho poslední dny nějak moc :-p Včera v poradně pohoda, akorát žádný uzv mi neudělali |-| Ale 27.10. jsme s miláčkem objednaní do Gennetu, takže tam už konečně joooo. A mám průkajdu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já od dovolené těžce nestíhám a pořád nemůžu ten skluz dohnat :-| a hlavně už mě ta práce fakt nebaví :-| Gratuluju k průkazce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani tak ne skluz, jako se poto všechno najednou.... V papírech jsem měla napsáno, nástup na MD 24.3-7.4., tak se mám na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň se nebudeš nudit doma :-D Ach jo já chci taky na mateřskou :-(
Odpovědět
Nazdárek Holčiny,běžím vás jen pozdravit.Už jsme totiž přestěhovaní,ale zatím není připojení.Stěhovaní zvládnul Adámek i maminka,ale už se těhotná stěhovat nechci.Celkem opruz.Mějte se mooc hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tak to je dobře že jste to zvládli všichni v pohodě. No ono je opruz každé stěhování :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?