Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miso...IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi :-) uf tak rodičové vyšetření a odbavení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti...co noveho na baracku?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - gut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miso... a jak se ma sestricka? Co cukrarna?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi no máme hotovou předzahrádku - malý smrček, vřesy a tráva, vzadu to máme připravené na terasu a udělaný záhon vedle terasy Jo včera dokonce muž poprvé sekal malý trávník na předzahrádce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu, musi to byt parada, vlastni domecek ;-) Miso, co se stalo s vasim hradem?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - no cukrárna jede jak blázen, lidi jsou děsně mlsní :-D Takže sestřička spokojená moc a moc. Náš hrad se nakonec nekoupil, ale myslím, že už se kupuje jeden pozemek... miláček mi nic nechce říct, ale byli jsme se na jednom nááádherném koukat a druhý den jsem mu musela půjčit občanku :-N Tak třeba bude Ježíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi paráda to fakt je, čím dál víc si to užívám x-) , ale teda musím říct že větší barák bych fakt nechtěla, teda jedině s uklizečkou :-D Míšo no jo lidi mlsní jsou, já jsem dneska dostala od kolegy další výslužku ze svatby :-D , akorát že ode dneška držíme dietku, takže jsem ráno trošku ochutnala a večer to buď dáme do mražáku nebo to sežereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to bude vanocni darecek ;) My jdeme zitra k notarovi kvuli pozemku, bude prepsan na naaaaaas ;-) , ale nejdriv tam budeme jen stanovat :-D Jo a uz mame cislo ulice Am Friedenskreuz 5 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jsem pro volbu "sežrat" :-D Evi - no to gratulace!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam taky pekne zravou a kdyz nevim co do huby tak se cpu mandarinkama ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Týjo, mandarinky jsem teď ještě neměla... ujíždím na hroznovém víně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsou vyborny, doporucuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknu v krámě :-D Večer budu dělat těstovinový salátek s krabím masem, doufám, že na něj do té doby dostanu chuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nam nam .... my jdeme k tchyni na vecu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se zrovna cpu rybičkou a zeleninou, k večeři bude kuřecí maso a nějaká zelenina a pak musím vymyslet co si nachystám zítra na oběd, naštěstí jsme včera koupili glykemickou kuchařku - držíme glykemickou dietku, takže to vymýšlení není zas tak složitý, hlavně ty kombinace
Odpovědět
Profilova fotka
Jakpakto dietu ??? Uz mas preci po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My byli včera u tchána na obídku, mňam mňam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi no jednak jsme díky tomu stěhování a nervům zase přibrali oba, takže chceme něco dát dolů a já chci taky před těhu dát co nejvíc dolů a ještě jsem slíbila mužíčkovi k vánocům moje akty, takže chci ať to trochu vypadá když to bude viset u něj v pracovně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Na tu kuchařku jsem koukala v Hypru, ale mě se to teď moc netýká. Nemyslím se přežírat, ale pestrost musím držet, se mi to vrátí na dětech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ti roste brisko ???
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo naštěstí tahle dieta je pestrá fakt hodně a není tam žádný striktní jídleníček, jen doporučené potraviny a člověk si to sestaví podle svých chutí, ono je to hodně o správných kombinacích
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - jen špek :-D Ale však ono se to vykulí a budu koukat :-N Marti - oukej, mrknu do té knížky dnes znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze bych taky hodila ocko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ona to až tak dieta není, spíš návod na zdravý životní styl a jsou tam i dezerty, prostě je to jenom o správné kombinaci jídel
Odpovědět
Profilova fotka
je to tahle knížka, akorát koukám že mají super cenu, já jsem ji koupila v obchodě za 349 ]-( http://www.dobre-knihy.cz/detail-2081...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já viděla jinou knížku... no mrknu stejně :-D Jsem si koupila dom tipy na rychlé večeře za cca 50kaček, bych je už taky mohla otevřít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si taky koupila kucharky, ale pocitam, ze az otevreme budu porad jist v restauraci ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?