Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a jedu dom. Páááááááááá zlatíčka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papapa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo páááá :-) já už se taky těším domů, jsem dneska pěkně utahaná
Odpovědět
Profilova fotka
Marti ja taky mizim, manza mi dorazil dom ;-) papapa a zas nekdy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super zpráva: Janče (Zvizatinka) se dneska narodila Anetka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno se super zprávou koukám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) no jo teď je na řadě Lucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to to děsně uteklo! =-) Pak Anička... a pak ..... jééééžiš! :-o :-o :-o :-. :-. :-. :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě je tam pak Luca, ta myslím bude rodit začátkem roku :-) No já jsem zvědavá jestli budeme mít dřív baby my nebo švagrová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, Luca, ufff :-D A jak to vypadá se švagrovou?
Odpovědět
Profilova fotka
mám nového favorita :-D http://www.prag-info.cz/_shop/index_.... nebo http://www.prag-info.cz/_shop/index_....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no švagrová zatím nic, oni v listopadu jedou na dovolenou do mexika takže si to asi nechávají tam a taky byli teď na očkování, takže asi vyčkávají
Odpovědět
Profilova fotka
Hele: semka jsem miláčka vytáhla na 15.-17.11. na poslední minidovču bez mimi: http://www.cornis.cz/aktivity/lazensk... no tak to Vám držím palečky, abyste "vyhráli" :-D a kočárky - jj, Dorjan.... taky po něm koukám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam jsme byli na výletě, tchánovci bydlí kousek ;-) No tip na dorjana jsi mi dala ty :-D , ale mají moc hezké barvy x-) no nevím jestli vyhrajeme, ale každopádně to vypadá že budeme mít děti hodně blízko sebe x-) , aspoň budou tchánovci moct rozdělit tu péči mezi dvě vnoučata zároveň
Odpovědět
Profilova fotka
No barvy mají krásné, ten první je kouzelný! A do ruky byl ten kámošky taky fajn. Si budou moct Vaši prcci hrát hezky spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se právě kočárky se vzorek hrozně líbí x-) , ten první aboslutně splňuje moje představy, barva neutrální, světlá a vzor x-) , dá se přehazovat rukojeť, no uvidíme, mám na to vybírání tak ještě rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babenky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akoze sa mavame? pozeram ze riesite kociariky, my sa pomaly porozhliadame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vcelku to jde, akorát v práci by mohlo být míň práce, už mě to štve ]-( A co ty? už je ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
s tou pracou to poznam... ked je jej malo tak sa clovek nudi a ked je jej vela tak nestiha :-N ja dokoncujem resty co som nestihla v praci takze si v podstate tiez pracovne uzivam, aj ked je to v obyvacke na gauci :-D mne uz je lepsie, uz zvladam aj nakupy tak sa to doho asi budem musiet pustit a zacat zariadovat vybavu =-) ako sa dari terase a zahradke? my mame akurat dnes stretnutie lebo riesime znizovanie pozemku tak som zvedava co sa noveho dozviem, hlavne ked maju prist o 12
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tusim uz dosli tak zatial pa
Odpovědět
Profilova fotka
caukki moje, ;-) dovolenka vyzera uzasne misko ;-) inak viem ze uz nie ste velmi svadbovo ladene...ale chvilu este sledujte moj albumik...maame fotecky uz i z oslavy a obradu..tak budem pridavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky....taky okukuju kocarky :-N Ati....vase fotky jsou kouzelne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) fotky super ;-) Ahoj Evi :-) zrovna jsem hledala nějakou lekci pilates, ale všechno je v blbých termínech ]-( , myslíš že se dá začít cvičit podle dvd?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pilates podle DVD moc nedoporucuji, ale je mozne ze jsem natrefila na spatne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme nejdřív chtěli chodit na normální lekce a potom přejít na cvičení doma podle dvd, jenomže ono těch lekcí moc není a buď se nám to překrývá s veslováním nebo je to během dne a to kvůli práci nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A uz jsi nekdy byla na Pilates?
Odpovědět
Profilova fotka
právě že ne, chceme to vyzkoušet a taky si hledám nějaké cvičení které budu moct provozovat i v těhotenství, protože s veslování bude utrum :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?