Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, 31.1., to zas budu 15 dní starší o 2 roky než Honzí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak podle posledních informací by snad voda zítra měla být, no až poteče tak tomu uvěřím, ještě jsou nějaké problémy s protipovodňovým valem který krocan nechal udělat bez stavebního povolení, takže nevíme jak to bude s kolaudací ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to si už děláš pr..l! To snad není ani statisticky možný! :-N Jéééé, rychle dones sklenku, budeme slavit! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bum, bááááááááááááááááááááááááááááác. 13000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty jsi ukecená :-D vidíš šáňo máme doma v lednici ale musíme koupit jahodový džus, prý je to s ním dobrý co není statisticky možný? ty narozky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty problémy s tím! Hele, do šáňa kup něco jiného. Počkej, najdu to!
Odpovědět
Profilova fotka
No je to možný a jsem ti toho napsala jen zlomek, fakt je to mazec, dneska volali Josefovi nějaký lidi od nás z ulice jak to vypadá z vodou že jim dal číslo krocanům poskok co si hraje na stavební dozor ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No kluci to šáňo s jahodovým džusem pili na vodě, říká se tomu myslím růžový klokan
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nemůžu najít, si nepamatuju přesný název. Je to alkohol, ve kterém plavou malinké lesní jahůdky. Hodíš to do mrazáku a když se to vlastně už jen táhne, tak to leješ do šampusu.Mňam mňam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nám bude stačit ten džus :-D , šáňo jsme dostali a my ho moc nemusíme, tak snad s tím džusem to bude lepčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať Vám chutná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jestli zítra zapojí vodu tak se asi zlijeme jak motyky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Spíš jako motykovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jedno, hlavně když bude co zapíjet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Důvod se najde vždy :-D V nejhorším jde zapíjet to, že se našla láhev, co se dá vypít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se balím dom, už jsem toho tady dnes podělala dost. Pááááá a CMUK x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sestro má skoro vlastní :-D tak dneska nám zapojují voduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už nám teče voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky za tu radu s váhou, když jsme ji přesunuli na dlažbu tak váha klesla o 4 kila :-D Jo a taky jsem dneska jela poprvé do práce vlakem a je to fakt rychlé, cesta na nádraží pomalou chůzí 4 minuty a vlak do brna 20 minut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem měla zas porady. Gratuluji k vodě! To je super! Aspoň jeden termín vyšel (byť posunutý o dva dny :-D ). Jsem ráda i s tou váhou, nechápu to, ale prostě to tak funguje :-N Já furt hledám místo, kde mi ubere aspoň 20 kg :-D :-D :-D To s tím vlakem je gut, to je pohodička! Bych si tam četla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín na vodu byl od začátku 22., říkali nám že to bude někdy kolem 20., ale přesný termín byl toho 22. Josef mi volal totálně vysmátej a říká mi co slyšíš a pustil vodu :-D :-D :-D Ve vlaku jsem se kochala krajinou, číst budu až budu tu trasu znát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pááni, takže jeden termín dokázali dodržet! Gratuluji :-D :-D Jen jestli to původně nemělo být 22.11.2007 :-N :-D A jaká je cestou krajina? Je na co koukat? Já vždy ráda pozoruju lidi :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No tohle dodrželi vodárny, kdyby to bylo na krocanovi tak bude voda tak možná příští rok ]-( Krajina je po cestě moc hezká, lidí na pozorování moc nebylo, spíš domečky a tak :-D Tý jo mám takový pocit že mi zítra bude špatně :-D , Josef už včera něco organizoval s stavbyvedoucím a stavebním dozorem :-D , to jsou taky dobří výpitci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle bych asi nedala, smrdět ve svatební den jako špekáček :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
No fůůůůj! Ale nevěsta je to krásná x-) Večer si dej antietanol! dyť víš, jak je dobrý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak se to vyvine, jestli začneme chlastat tak si ho asi lupnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé a měli super dort :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
tak v pondělí by nám snad mohli zprovoznit kotel, teda akorát Josef vybral nějakej hrozně chytrej kotel, který musí přijet naprogramovat technik, ten kotel má čidlo, které je venku a on si podle venkovní teploty koriguje teplotu vevnitř atd =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásnej dort! Fíííha, takže kotel bude u Vás ten nejchytřejší! :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?