Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no ani nevíš jak jsme byli rádi, přece jenom skoro dva měsíce bez vody =-) Míšo no už se nám to tam rýsuje, příští víkend začne nejspíš Josef dělat gabiony x-) , chceme je mít včetně terasy hotové ještě letos
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - trošku víc jo? :-D :-D :-D :-D :-D ještě nejsem ani v půlce, ale fotky jsou krásný. Jen koukám, že tam taky byly chaluhy na pláži, to je asi všude :-( Jinak to vypadá nádherně. Asi si půjdu vsadit sportku, abysme se taky někam koukli :-D :-D :-D :-D :-D Marti - já to chápu,... moc dobře to znám,... nám skoro vyschla studna, tak jsme museli objednat cisternu s vodou
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - to je nějakej opičí chrám, či co? Koukám, že sis tam adoptovala pár zvířátek :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit v sobotu jsme s radostí vyhodili všechny pet flašky a tenhle týden odvezeme půjčené kanystry x-) , no a zítra nám snad zprovozní kotel, takže bude i teplá voda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsou samé dobré zprávy, to je dobře. Marti , co máte za kotel?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - jj, opičí chrám, je to hodně inspirované Hanumanem, byly mršky mooooc přítulné, ale naštěstí mě nekously :-N Marti - co je to gabion =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo - drátěná klec a v ní kamení, tohle http://www.lkgabion.cz/ Edit kotel je viesmann, ale je to nějaký vytuněný model a zprovoznění znamená že musí přijet technik a musí ho napojit na notebook a nastavit tam nějaké teplotní křivky, venku je čidlo a ten kotel si podle venkovní teploty upravuje teplotu vevnitř
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - ten kotel je u Motykových teď ten nejchytřejší :-D I oni mu musí vykat :-D :-D :-D Marti - jo táááák, tak to se mi do bytu fakt nehodí :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to víš, když on umí udělat teplou vodu a zatopit, tak mu přece nemůžeme tykat :-D :-D :-D No do bytu ty gabiony moc nejsou no :-D , ale k odhlučnění terasy u řadovky jsou super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no to jo, to je šikovná věc!
Odpovědět
Profilova fotka
Takže pánové budou skládat kamenné puzzle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Rezetka už porodila x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fakt??? Kde to je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady na konci http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, to je nááádhera. Tak to jsem moc ráda, že měla i porod v pohodě x-) A co Ty na koníkovi? :-N :-D :-D :-D Kde je vůbec naše dream těhule? Luciáši, Ty nemáš doma net či co? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jen tak, obhlížím mimina a tak :-D Tak můj milovaný můž my se svou finanční poradkyní vyzjistil jak to bude s výplatou peněz ze stavebka, on je fakt zlato o nic se nemusím starat x-) , takže 3.1. mi příjdou penízky, to bude krásný vánoční dárek a hned potom se vrhneme na nákupy :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Výbavičku a tak, jo? =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je Tobias od Rezetky http://www.modrykonik.cz/album/view.p... výbavičku zatím neřeším :-D , teď jsem teda opět slintala v tescu nad novou kolekcí dětského oblečení :-D , jen tak vybavuju se spíše informacema do budoucna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Páááni, to je fofr v téhle techno době :-N Jéé, ten je klááásňoučkatej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem si objednala ten femigard, protože tady v lékárně ho neměli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ještě tošinek toho mastotamtoho. Mám ještě i prá Calibrum babyplan, ale pak už si chci koupit Femibion 800.
Odpovědět
Profilova fotka
houby prá, ale pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám že týdení ráchání v maďarské vodě bude mít pozitivní účinky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no neboj! zas nebudete moct ani chodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já jsem nemyslela ani tak sexuální jako spíš zdravotní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák :-D No na co já furt myslím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda že na sex nám teď nezbývá moc energie :-D , víkend to je marný, to leda ráno, protože po celodením úklidu už nemám energii na nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my teď taky nějak přešli na ranní sex :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my byli vždycky spíš na ten ranní, ale poslední dobou to nějak flákáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my se konečně zlepšili, tak doufám, že to přinese své plody :-D stačí plod :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?