Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo :-D , ale nekup ho když jsme na něj dostali slevu skoro 50% :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, to se musí koupit, když se tolik ušetří :-D Já koukala na stránky Veluxu kvůli senzorům deště na okna a nejsem z toho nějak moudrá, kolik by to stálo zvlášť... když už okna máme. Hééélp :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme taky veluxy, my větráme na mikrkoventilaci a i když prší fakt hodně tak dovnitř nenaprší
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně ve standartu byl nějakej šílenej kotel snad dakon, totál zastaralej, výroba myslím turecko nebo bulharsko :-D a přece jenom energie pořád rostou, takže jsme se snažili ty důležité věci fakt vybrat dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu mikro používáme taky, ale chtěla bych nechat otevřené okno víc i když jedu do práce.... a nebát se, že strávím večer vytíráním :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my nemůžeme nechat víc otevřené protože by nám tam mohl někdo vlézt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás by si rozbil hubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo přes ulici máme v práci hospodu, taková 4 bez větráku a je tam dneska nějak veselo, asi vyplácely sociálku, linou se písně jako my pijeme rum apod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, už je spousta hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No oni tam vyřvávají už tak minimálně 3 hodiny :-D a na tabuly před hospodou mají slogan: kdo nepije ten nežije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa Josef právě dělá ten pohovor na novou práci, jsem zvědavá jak to dopadne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, slogan Ti to jasně říká :-D Panečku, tak to Josefovi držím palečky. Teď okukuju tohle: http://www.nalepsi.cz/default.aspx?pr...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jdu dom. Páááá a moc se mi neopij :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caveskiiii :-) :-) kde ste??
Odpovědět
Profilova fotka
Tu som, za kaktusom, netreba ma hladať :-D Ahoj mladá paní! To víš, my tu máme s Martinkou trošku privat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno....... Kdopak tu dnes asi bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hádej můžeš 3x :-D dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) tak jak se vede?co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, dnes jsme tu 3 :-N Tolik! :-N Hojte! Jaký byl víkend? Marti - hlavička nebolela?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo nebolela, žádná party nebyla, dali jsme si šáňo s džusem a šli brzo spát, byli jsme totálně utahaní, v sobotu vyrazil Josef sám večer na hody, já jsem zůstala doma, protože mě to uklízení zmohlo, v neděli jsme byli řádit v ikei, nakoupili jsmé nádobí a hrnce atd, nechali jsme tam 5500 |-| (ale na 5000 jsme měli dárkovou kartu co jsme dostali jako svatební dar) :-D a v pak jsem ještě uklízela v kuchyni, dneska to snad dodělám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a včera jsme poprvé myli nádobí v myčce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to byl super dar! Vidíš, my máme někde poukaz na naftu ... :-N Gratuluji k "tenkrát poprvé" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ještě máme dvě poukázky po 1000 x-) , těch 5000 dostal Josef v práci od kolegů x-) Já jsem původně nádobí kupovat nechtěla, chtěla jsem jenom pánev a hrnec, protože jsem se pořád nemohla rozhodnout které talíře chci a Josef to rozhodl, takže jsme koupili jednu sadu černých a druhou bílých talířů, černé hrníčky a černou konvici na čaj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nového nic není,... teda zatím,... úspěšně předěláváme baráček,... no předěláváme, moje ruce tam zatím moc nepomohly Marti nějaká rodinná oslava? Miško - kdy uvidím fotky ze svatebky?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit né v pátek nám konečně zapojili vodu :-D x-) No ale v sobotu se v naší ulici pěkně chlastalo, nebylo radno vůbec vylízat z baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Editko - Tvé přání je mi rozkazem. Zděs: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... těch foteček je kapku víc :-D Marti - to musí vypadat dobře v té Vaší kuchyni! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no vypadá x-) , o víkendu snad udělám nějaké nové fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - děkuju, jdu jukat Marti - tak to je každopádně důvod k oslavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to už se těším x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?