Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě vyzkouším :-) ach jo mám dneska nějakou blbou náladu :-(, zase se objevili problémy kvůli tomu zítřejšímu zapojení vody, dneska se dozvíme jestli jo nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Nesmutni, sluníčko, bude dobře. Dnes má být navíc kráááásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je pěkná zima a zataženo :-| a stejně budu celý den v práci, takže je úplně jedno jak je venku ]-( no ještěže je už zítra pátek, už mě ta práce fakt unavuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si právě zabůkovala hotel na tu zářijovou služebku. Tuten: https://www.hrs.com/showDetailsOfBook... http://www.hotel-lyskirchen.com/defau... mám ho moc ráda myslím, že se Ti bude líbit zařízením ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsi poznala že se mi bude líbit =-) :-D :-D jo přesně podle mého gusta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tě už znám, no :-D Je fakt suprácký. A bazének nemá chybu. Navíc kousek do centra a hlavně k jednomu super obchůdku s kravinkami do bytu, taková mini-mini Ikea :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás na ulici to bude s dětmi fakt zajímavé, Josef už to několikrát řešil se dvěma sousedama a všichni jsou od manželek nebo přítelkyň tlačeni do dětí a ani jednomu se do toho nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super, takže jedna pouliční párty a však Vy je dotlačíte :-D Jupíííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No oni už vymýšleli jak to udělat aby ženský nemuseli seznamovat, protože mají strach že se proti nim spikneme :-D , takže už padali návrhy jakože budou tvrdit že mají za manželky cizinky které neumí česky a nemají rády společnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě chlapi! Se tu tlemím na monitor! Už vidím, jak by tam zapadnul ten můj (nemyslím s mimi), ten by kul pikle milerád s nimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát nejhůř je na tom soused vedle nás, tomu je 23, takže se na to fakt ještě necítí, druhý soused je stejný ročník jako já, takže já jsem skoro nejstarší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Znám ten pocit.... všichni naši přátelé jsou mladší než já.... nejvíc jim je 19-23... ale aspoň nestárnu :-p :-D :-D A navíc mi pak všichni tipují míň a nejtlustší taky nejsem, tak jsem spokojená. Si říkám, jak ty holky asi budou vypadat v mém věku... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jsou tam i starší sousedé, jedni už mají dvě holky co chodí do školky jsem se ptala Josefa jak vypadá přítelkyně od souseda a on mi odpověděl : má tlusté nohy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesný popis! :-D Nejhorší je, že si na to pak vždy, když ji uvidíš, vzpomeneš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No on si nohou hodně všímá, takže většinou jako první hodnotí nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš nasadila jsem laťku hodně vysoko :-D , obzvlášť po roku veslování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, jen ať ví, jaký má doma poklad! Jen ho zakopat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
On se mnou jezdí jako z pokladem, rychle aby ho nikdo neukradl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a taky nohy byly jedna z věcí na které jsem ho ulovila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D týjo, vidíš, já ani nevím, čím jsem miláčka ulovila :-N se doma musím zepta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ve středu jdu konečně na doplnění nehtů, hlavně už je potřebuju zkrátit, o víkendu mi je švagrová obdivovala, že mi tak dlouho drží a mám je ta pořád hezké, jí vydrží maximálně 14 dní
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi prostě čikovná. Moje manikérka říkala, že je to hodně o tom, jak kdo ty nehty umí nosit a mě taky chválila, jsem byla ráda. x-) Je to prý hodně i o druhu nehtů, co máš svoje, některé prostě ne a ne kamarádit s gelem :-N Vidíš, já si chci doplňování přehodit. Měla jsem jít 1.9., páč jsem myslela, že letím na služebku 3.9., ale teď se to posunulo, tak by to šlo dýl....
Odpovědět
Profilova fotka
No a přemýšlím co si na ně nechám nakreslil, minule se mi líbily malé kolečka x-) Já už je mám teď fakt dlouhé a vůbec mi nevadí, spíš mám strach abych si je někde neurvala Jé jak tak vidím toho 1.9. tak mi došlo že budu mít za chvíli narozky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikátého? A kolik že? 27 nebo 28, jsem sklerotik |-|
Odpovědět
Profilova fotka
1.9. :-D :-D :-D nejsi sklerotik, já si taky pamatuju jen ty nejbližší a zbytek vím jen odhadem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na nehty jdu až příští pátek, volala mi nehtařka že přehlídla nějakou zákaznici, nevadí, aspoň je budu mít na dovolenou krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych si ale kurňa mohla pamatovat :-N A kolikáté?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo toho prvního září se dobře pamatuje :-D , bude mi 28, takže na měsíc a půl budu mít o dva roky mladšího chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už poznamenáno.... :-D Kdyby mi někdo zas čornul mobil, tak jsem v .... no až tam :-D Vidíš, od příští neděle za 5 měsíců je mi třicetdva. Čísla odmítám psát ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
takže 31.ledna?, jsem věděla že je to na konci ledna ale nevěděla jsem přesně kdy :-D , tchán má 25.1. a brácha 29.1.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?