Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a došla mi žlutá cartridge, takže noviny jsem nedotiskla. ]-(
Odpovědět
já jdu dneska ne nehtíky moc se těším. :-) Žlutou nahraď pastelkou :-) a nezoufej máš ještě pár dní.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jdu zítra ke kadeřnici, na nehtíky ve čtvrtek a v pátek tedy na pedikúru, taky se moc těším, i když nehty mě moc nebaví, po svatbě s tím končím, už je mám přes 3 roky a přestává mě to bavit
Odpovědět
já jsem je měla do té doby než jsme předělávali byt pak jsem měla neustále nějaký ulomený takže šli dolů a teď jsem si ne nechala dělat jen kvůli svatbě pak na ně kašlu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá, jak dlouho se mi ty moje pak budou vzpamatovávat :-S
Odpovědět
mě sz vzpamatovávali po 2 letech nošení cca 5 měsíců :-( byly pomalu jak z gumy pak se třepily a pak se konečně vzpamatovaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dlouho? budu si muset koupit nějaký vitamínky a zkusím ten zpevňující gel s hedvábím, mamka si ho docela chválí...
Odpovědět
to určitě taky jsem zobala vitamínky a měla jsem lak s diamantovým práškem ze sefory a byl fakt výborný
Odpovědět
tak já to balím :-) snad se tu ještě do svatby objevím :-) kdyby ne i Vám držím palečky ať máte holky všechno jak chcete a hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak :-) i tobě hodně štěstí a ať všechno vyjde tak , jak si přeješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze samou nervozitou se tu stejne jeste vsichni potkame :-) jinak pozor zeny- gratulace se prijimaji az po! nosi to smulu!
Odpovědět
Profilova fotka
janei: Nezoufej, je to nepříjemný, ale nejste sami, koho něco takového potkalo, jestli tě to utěší. :-) Nám nedávno vypadla paní, co měla upéct dort, to už jsem sem asi psala, a tak ho budu ve čtvrtek a v pátek plácat já sama. Je mi jedno, že to prý přináší smůlu, protože jiné řešení neexistuje... :-D A stejně si říkám, že většině lidí je v tomhle hej, mohou se prakticky přinejhorším obrátit téměř na kohokoliv jiného, zatímco já si vymyslela jak raut, tak dort "zdravý", tj. bez cukru, mléka, bílé mouky atd., což mi vše podstatně ztěžuje. :-) Plus to, že všechny nákupy potravin objíždíme s přítelem už pěkných pár týdnů sami, finální nákup čerstvých surovin nás pak čeká rovněž v pátek. Do toho začnu pozítří připravovat s pár pomocníky objekt, kde hostina proběhne, tedy výzdobu, přivezení židlí, ubrusů, některého nádobí a spotřebičů, všech těch beden s jídlem, jež musím navíc popsat, aby pak všechen najatý personál skrz catering věděl, co je na co a tak, sudy piva, víno..... :-D Do toho je třeba ještě např. vyzkoušet projektor, jímž budeme jako překvapení promítat na plátno mnou splácaný potrhlý animovaný klip o mně a budoucím manželovi (jak jsme se seznámili, sestěhovali, slavili Vánoce apod.), projet s kámošem DJ věci ohledně muziky atd. Uff. Dnes jsem s mamkou konečně zalaminovala meníčka, vše ostatní už je dávno hotové (jmenovky, popisky jídel, zasedák, itinerář dne pro hosty aj.). Ještě že tak. Holky, užívejte klidu, máte-li ho alespoň špetku! Já si původně plánovala dát v tomto týdnu aspoň jeden den na oddych, ale to neklapne, zítra musím vygruntovat byt, abychom přišli po svatbě "do čistého". :-D Každopádně přeji příjemné přípravy a těšení, holky! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já jsem právě došperkovala jmenovky - přišívala jsem na ně mašličku - foto jsem dala do alba - ve skutečnosti je to mnohem krásnější. :-) Jinak co se týče nehtů - já si udělám francii na své vlastní nehty - už je mám pěkně dlouhé a pěkně pevné, takže super. Snad si žádný nehet nezlomím. Jinak u mě pořád klídeček a pohoda, nervozita se stále nedostavila. Čtvrtek bude náročný - to budeme ještě péct a v pátek už to jen rozvážet - to by mohla být i legrace. Byt budu gruntovat zítra, až přijdu z práce + ještě v pátek večer douklidím, ať se hosté neleknou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak ste se rozepsali přes den. Já se sem dostanu až večer tak to dodatečně pročítám. Já mám dovču už od pátku, celý tento týden a pak ještě v po a ut. V pátek byla rozlučka se svobodů a tyto dva dny sme uklízeli a dodělávám poslední detaily. V pondělí sme byly domluvit poslední věci ohledně jídla. Dnes sme navezli domů stoly na snídani. Tisknu si jmenovky na výslužky, co mám v albu a došla mi barva, málem sem se utopila v čaji a nalomila si nehtík na palci. Na nehty jdu ve čtrtek, ale mám celý život svoje pevné a dlouhé, tak si nechám hezkou manikůru a alespoň si chvilku odpočinu. Taky sme dnes byli naposledy za farářem, opět na nás zapoměl, ale slíbíl, že v sobotu příjde. Nemáme ale moc do kostela pospíchat stačí mezi 10:30 a 10:45, máme to v 10:30, tak snad do 11 začnem. Jinak zatím klid, jen mě štvou věčné otázky typu jsi nezvorní?
Odpovědět
Profilova fotka
barus: mě se taky každej ptá, jestli jsem nervózní ;-) Zítra hned zkontroluju medard-online, jaká bude předpověď na sobotu. Tam jim to totiž dost vychází, tak jsem tuze zvědavá. Jinak už jsem konečně trošku snědá, dalo to práci se z toho vápna aspoň trošku osmahnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za typ, a to už jsem si myslela, že znám všechny stránky o počasí :-) zatím to na nějaký ty srážky vypadá :-( ach jo, prostě musí být krásně, přece nám to všem nezkazí :-( a jinak mě se ani neptaj, jestli jsem nervozí, spíš , jestli se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyy, šok - před chvílí mi volala mamina, že si chtěla potvrdit, zda přijde v pátek svatební dort a prý že tam naše objednávka není zadaná. Tak tam volam, že to mam z 18.5. od nich potvrzený a moc ochotenej pán na to kouknul a zavolal za chvíli zpět, že tam objednávka je, že tam jen někdo zkomolil jméno, ale že obrázek dortu už u sebe má paní, která ho bude dělat. Uf, ale lekla jsem se jako blázen. Tak snad to byl jediný karambol a vše už půjde hladce. :-) evelp: možná že nám i sprchne, ale teplíčko bude a to je důležitý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, nestras, ja jsem nechala dort na tchyni, tak jsem na to zvedava :-D :-D keila: ja nechci mit saty od blata, mame to mit na zahrade :-( ale zas 30° vedro taky nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: my to taky máme na zahradě ;-) ale s červeným kobercem, tak snad bahno nehrozí. Já si stejně myslím, že bude krásně a že ani nezaprší. Nějak to cítím v kostech, že prostě bude moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky rikam, tohle je proste magicky datum, takze jinak by to ani neslo :-) ja ani nevim, jestli tam bude nejaky koberec, ale taky by to nebylo na skodu, to jeste dohodnu na zamku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: no a na zámku, kde se budeme fotit, mají cestičky ze štěrku, takže bahno nehrozí ani tam. Takže lehký deštík by třeba aspoň osvěžil vzduch, ale hlavně že bude teplo, neboť nemám ani silonky, ani bolerko a rozhodně to nebudu pořizovat. Deštníky připraveny jsou! Ale snad je potřebovat nebudeme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vlastne, uplne jsem zapomnela. co mate za kyticky?
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: já mám pivoňky a eustomy - eustoma je něco jako růže, jen jemnější a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to musi byt krasne, ja budu mit zlute kaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaly jsou také nádherné. Moje bude mít růžovo-fialovou barvu a jednu růžovou pivoňku budu mít ve vlasech. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ty jo, než jsem se dočetla až sem, tak je to skoro půl hodiny :-D Včera jsem dodělala mašličky na výslužky, konečně už i svatební listy a ještě jsem byla na zkoušce šatů.... Uplně se do nich v sobotu těším :-p Dneska budeme zdobit sokolovnu, tak doufám, že to za odpoledne dám dohromady.... 8-) Dneska budu muset vylezt chvílu na sluníčko, ať nevypadám, jak ředitelka vápenky :-D ..za kytky budu mít bílé a žluté kopretinky s chryzantémamy :-) ..já se tak těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: jojo, poslední dobou to tu žije, jak se to blíží... ;-) Já chodím do solárka od minulého týdne a konečně už jsem trošku opálená. Nepotřebuju být jako černoch, takže ještě jednu návštěvu a jsem spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem opaleni prestala resit, protoze bych se zblaznila, ja mam asi spatny pigment, protoze me vydrzi jenom prave slunicko a to jenom chvili, takze ted ty 2 dny budu nahanet bronz venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě na sluníčko nechci, po delší době slunění se mi může udělat opar apod. Hlavně mi to nebaví ležet a opalovat se. Nebaví mě to tedy ani v solárku, ale je to menší zlo - těch 12 minut se dá. :-D Jinak já to ještě pojistím krémem se špetkou samoopalováku. To na mě zabírá nejvíc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mi kamarádka tady z brms, která žije v Německu říkala, že mi v pátek řekne, jaké bylo u nich počasí a že totéž budeme mít v sobotu my v ČR - tak jsem schválně jukla na německou předpověd na pátek a v celém Německu kolem 30° a nikde žádný déšť - takže čekejte pěkný hic, na bolerka a silonky zapomeňte, budeme smažený a pečený. Já osobně si myslím, že pršet začne až v neděli. Ale díkybohu za tropy než za déšť a zimu, nu ne? :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?