Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
tak bhlavně abych si nevzpoměla třeba ráno před břadem :-), ale pokud jsem na něco zapoměla určitě to důležité není , teda doufám
Odpovědět
Profilova fotka
tak popřemýšlejme ;-) ženich, svatebčané, obřad, prstýnky, svědci, místo konání, kapela, kosmetička, kadeřnice, manikura/pedikura, bižuterie, šaty, kytky, dorty, koláčky, blbosti na stůl, jídlo... co ještě????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu po hektickém víkendu na kukajdu a jsme zase o krůček dál. Hudba na obřad definitivně rozhodnutá, ale na názvy skladeb jsem antitalent, takže bohužel nemám co prozradit 8-) Taky pořád přemýšlím co ještě zajistit, snad nic důležitého, jen nějaké drobnosti ;-) Co nemám určitě je deštník, pořídit - nepořídit? :-D 12. bude sluníčko, to je tutovka, ale kdyby náhodou :-| , asi přeci jen pořídím.. Hezký, klidný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, která máte šampaň šaty, jakou barvu košile a kravaty máte pro ženicha?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. janei: já mám šaty spíš než šampaň slonová .. košili jsme vybrali světle fialovou a kravata je fialovo něco...Mně se právě nelíbi ty šampaň košile ( přijde mi to jako zapraný), tak jsme volii tuto variantu. Bílá košile k těm mým šatm vůbec nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
janei: já mám šaty šampaň - a ženich bude mít lehounce růžovou košili a starorůžovou kravatu. Na samotných šatech mám ale růžový pruh, takže volba byla jasná. Ale do šampaň košile bych také nešla z těch samých důvodů, co píše tynah. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám taky krémový šaty a manža ke mě vůbec nebude ladit,ale mě to nevadí.... bude mít černej oblek, bílou košili a černou kravatu. Zpočátku jsem nechtěla věřit že si to fakt chce na svatbu vzít,ale vypadá to fakt moc pěkně, takže u nás takhle.... krémovou košili bychom určitě taky nevolili, vypadá jako zažloutlá
Odpovědět
Profilova fotka
holky resim kytku na auto. Bude z karafiátů. Včera jsme se dozvěděla že budu mít bílý auto a teď mám tři varianty výzdoby a nevím pro kterou se rozhodnout aby to nepůsobilo lacině: 1) fialový tyl, bílá kytka 2) bílý tyl, fialová kytka 3)bílý tyl, bílá kytka přes kterou by byly na drátkách připevněný fialkový perličky.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já bych šla asi do 1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: diky za typ, nejhorší je že si to vubec nedokážu představit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: anebo bych spíš udělala světle fialový tyl a fialové karafiáty, ať to nezanikne ani jedno. Já na černém autě budu mít jen bílou šerpu. Pojedu luxusním Astonem Martinem, takže ten už sám o sobě nepotřebuje zdobit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi nebudu kombinovat dve fialovy... myslim ze nakonec skončím u třetí varinaty. Bude to čisté a ladit k mý kytičce v ruce... taky nechci nějak přezdobovat.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky mám dotaz co si myslíte o písničce Lou Reed - Perfect Day . má krásnou melodii a text jen si ji vybavím vždycky ve spojitosti s transpottingem, myslíte že je vhodná na gratulace ? edith: fialový tyl, bílá kytka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: písnička je krásná, na gratulace si myslím, že může být. My máme jakou druhou písničku U2 With or Without You , když se podíváš na ten překlad ideální to není, ale já tu písničku prostě miluju :-D edith: varinata 1, když máš to bílý auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už jste byly u kadeřnice??? mě se to pořád posouvá a nakonec jdu až 2.6. jsem z toho docela na nervy,ale snad bude vše ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já jdu za zkoušku účesu teď v neděli. Kadeřnici máme v rodině. A dneska jdu na zkoušku líčení, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
edith : u kadeřnice jsem byla 30 dubna :-) a stejnak jsem si ještě vymyslela nějakou změnu v účesu , takže finalní podoba stejnak bude až v den D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: a to už nebudeš zkoušet??? to jsi dost odvážná ;-)
Odpovědět
ne ne základ účesu zůstává stejný jen chci jinak naskládat vlasy ve předu :-) mám moc šikovnou kadeřnici a důveřuji ji.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já byla někky okolo 15 května...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já byla včera u vizážistky a dopadlo to vcelku pěkně, nechala jsem si udělat kouřový líčení - dost výrazný, ale pak jsem ho zkusila nafotit a na fotkách to vypadalo, že jsem jen lehce namalovaná. To je něco, jak ty fotky zkreslujou. Ale nakonec tam půjdu ještě jednou. Rozhodla jsem se, že chci výraznější řasy a stíny spíš jemnější. Tak jdu znovu příští čvtrtek. Tak snad to konečně bude 100% ono. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: ja pujdu na nalepení umělých řas a líčení už bych k tomu chtěla jenom decentní... mě nesluší když jsem zmalovaná, nejlíp se cítím když mám výrazný řasy,takže myslím že to bude vypadat super ;-) je to nějaká levná metoda a dělají to kosmetičky. Dá se zvolit délka řasů. Viděla jsem to na kamarádce a vypadá to fakt přirozeně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám za sebou zkoušku líčení i účesu (v albíčku), ale nakonec budu mít jiné šaty, takže se mi to moc nehodí, tak teď nevím, co s tím :-| Už nemám sílu to řešit. Holky jak to budete řešit s připínáním vývazků? Budete je dávat vy před obřadem nebo jak? Nevím jestli je všechny stihnu (bude mraky svatebčanů...) a ještě jeden dotaz - šaty budou krémovo zlaté - jakoupa košili a kravatu manžílkovi, poradíte? Aby to nebylo zase moc vyblité... hodila by se třeba bordo košile a kravata smetanovo zlatá? Nebo myslíte, že by to bylo blbé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já se právě také lépe cítím, když mám výrazné řasy. Stíny si nikdy sama nemaluju, takže na to u mě nikdo není zvyklý. Ale bylo to hezké, slušelo mi to. Ale chci ty stíny zjemnit a řasy naopak pořádně zvýraznit. Tak jsem zvědavá, jak dopadne druhá zkouška. Ale těším se, holčina je fakt šikovná! ladik: my budeme dávat vývazky u nás doma před tím než vyjedeme na obřad. Kdo nepřijde k nám domů a nepojede v koloně, má smůlu. Před obřadem už nic takového řešit nehodlám. Budu mít svých starostí dost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladik: vývazky budeme připínat u nás doma a rozhodně to nebudu dělat já. Pověřím tim nějakou tetičku. Košily bych dala bílou a bordo kravatu. Já mám taky krémový a manža má bílou košily.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky díky za rady! Máte pravdu s vývazkama. Asi bych se z nich sama picla :-D Košili ještě zvážíme...pořád mi ta bílá přijde moc bílá a krémová jako sepraná :-| zas aby ta bordo nebyla moc křiklavá, i když asi nee. No ještě uvidíme... ještě ke koloně - kolik aut v ní budete mít? A budete mít všechna auta nazdobená? Díkes a pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, zdravím kolegyňky se společným termínem svatby. Už se nám to všem blíží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnešek je jeden z termínů, který jsme zvažovali, no a je nádherně. Takže za 14 dní bude také moc pěkně. :-) Už je to fakt za dveřmi. ladik: v koloně zatím počítám s 6 auty vč. mého a ženichova, ale jestli ještě někdo bude chtít jet, budu ráda. Zdobit chci všechna auta taftovou stuhou a buxusovými kolečky do oken. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
14 dní.... :-) My budeme mít asi jen 5 aut i s mým a ženichovým, protože skoro všichni jsou od nás z vesnice a přijdou pěšky, protože bude svítit sluníčko a bude krááásně :-D :-D :-D V pátek se mě ozvala vizážistka, že bude bohužel muset zrušit moje líčení, protože ve stejný den jde taky na svatbu a nebude mít na mě čas :-( :-( Docela smutný jednání... :-S Tak nevím, co s tím budu dělat |-| Doufám, že už se nic jinýho nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my žádnou kolonu mít nebudeme. Všichni pujdou pěšky, jen babičky a ty co hůř chodí převeze řidič. Fotit se pojedeme odpoledne asi nejpíš koňma do zámku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?