Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si zkoušela i dražší šaty,,, než jsem začala hledat, tak jsem počítala tak 10 000 ,- protože kolegyně z práce měla za 14 000,- a kamoška taky,,, no pak jsem obešla pár salonu a zjistila jsem že se dají sehnat i levnější, tak jsem si dala strop 8000,- no a vešla jsem se do něj krásně, že za ten zbytek můžu zaplatit drahoušovi i oblek,,, jen si pořád říkám, jestli jsou ty pravý, víš,,, protože ve skutečnosti byly hezčí, když jsem je měla na sobě, tak se mi moc líbili, ale když jsem je pak viděla na foktách, tak jsem byla dost zklamaná,,,, a když se koukám na ostatní holky, jak byly n azkoušce, tak si pořád říkám, že mají asi lepčččííí
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) tak právě je důležitý že ve skutečnosti jsou hezčí než na fotce. Zase to musíš brát tak, že v těch salónech je tma, že tam tolik ty detaily šatů nevyniknou, ale chápu tohle dilema, jestli jsi vybrala správně, to mě totiž čeká taky, už se znám a mám to skoro u každý věci i u té po které jsem tak dlouho toužila ;-) vždycky přijdou pochybnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže já prošla pomalu všechny salony v Brně , no a na všech šatech se mi něco nezdálo, no já původně chtěla šaty za krk, ale nevím, no pak jsem objevila tyto na netu a hrozně se mi líbily, tak jsem je jela zkusit a bylo to,,, tobě držím palečky abych našla brzy ty pravé
Odpovědět
romca13: ty pravé se určitě najdou já si taky nemohla vybrat a pak to za mě rozhodla druhá zkouška a na těch favoritkách byl zelený flek a těžko mi zaručili že by se vypral a bylo jasno vybrala jsem si ty druhé, nepoškozené a ještě byly levnější :-) musím je jen zkrátit a to bude už za babku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys, a máš je někde v albu??? ty co máš vybrané??, já chtěla hlavně bez vlečky, nelíbí semi, jak je to připnuté a navíc to budeme mít zčásti venku a chci v nich vydržet co nejdýl, tak jsem chtěla bez vlečky,aby to netahala někde po zemi
Odpovědět
na chvíli jsem je přidala do alba, já mám s vlečkou budu je mít jen na obřad a oběd na odpoledne a večer jen vyměním sukni za tu krátkou a můžu pařit dál. Mám korzet zvlášť a skuni taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sem na vlečky ujetá a pak se mi strašně líbí takový ty obrovský tylový sukně :-D budu jak princezna, i když to nebyla moje původní představa
Odpovědět
Profilova fotka
lakys -- jjj, ty jsou krásné, už jsem je viděla na více nevěstách , některé je měli s růžovými stuham ipod prsy,,, no já si právě šaty chci užít co nejdýl, nemám v plánu se převlékat,
Odpovědět
Profilova fotka
já v nich chci taky řádit až do půlnoci...
Odpovědět
děkuji : Já si moc přála vlečku a tohle je kompromis na obřad dlouhá nádhera a večer pěkně zlehka krátkou. Mám je od kámošky a nejsou vůbec zničené neni na nich vůbec vidět, že je měla na sobě. Na to jak jsou veliké jsou docela lehoučkaté a vzdušné už se nemůžu dočkat až je obleču :-). Od maggie sottera jsou buť růžové nebo tyto bílé ta stuha je tam našitá na pevno a kombinovat nejde, taky jsem si myslela že si tam dám stuhu aby ladila s barvou kytice, ale i tato bílá je nádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - no právě že mě se líbí víc ta bílá než ta růžová :-)
Odpovědět
už jen sehnat oblek pro ženicha a mám to nejhorší za sebou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ten my už máme
Odpovědět
to se máte, nemůžu přítele nikam vytahnout nejradši by to nechal na tejden před svatbou :-) lenoch jeden.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to on šel, a mocky mu to sluší, se už na něj těším
Odpovědět
koukám, že máš v albu podprsenku bez ramínek kdepak jsi ji kupovala nemůžu sehnat hladnou
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ten můj chce o svatbě slyšet nejdříve v dubnu, takže oblek ještě vůbec neřešíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: já jsem si koupila hladnou bez ramínek (jsou oddělávací) v tezenis v Praze v ulici Na Poříčí a stála mě jen 359Kč. Což je super a mě sedí dobře. Zkoušela jsem je i jinde Triumph atd, ale buď mi neseděly, nebyly hladký nebo ukrutně drahý :-S
Odpovědět
koukám že chlapci to všichni berou stejně. Jen si miláček tak torchu neuvědumuje, že na něj sehnat oblek není zrovna jednoduché je samá noha a ruka takže potřebuje prodlouženou dýlku a tu zase tak často nemají. Byla bych nerada kdyby nakonec vyhrabal oblek z tanečních :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my jsme byli v sobotu na oblek a musím říct že drahý si to velice užíval... neustále se naparoval před zrcadlem a prohlížel se :-D moc se nám ten jeden oblek líbil ale má dojem že kdyby nešel ještě jinam tak že mu něco uteče :-D podotýkám že jsme byli ve třech salonech celkem... maartinka: tezenis je Na příkopech ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - no já mám podprsenku z Brna za Svoboďáku, je tak takový velký obchod s prádlem a mají tam více značek - takže fakt nevím ,co je to za značku, ale stála asi 420,- nebo 450,-
Odpovědět
díky za radu zkusím se tam podívat a snad taky pořídím. Stále nevím zda podprsenku mít nebo se na ni vykašlat. Korzet je pevný dobře vystužený, ale co kdyby pak vykouklo něco co by nemělo :-)
Odpovědět
pls napiště mi kde ten obchod najdu do IP. moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, díky na Na Příkopech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: podle fotky to vypadá že ti šaty krásně padnou a pokud si v nich bez podprsenky,tak si myslím že není potřeba, že ti ten korzet sedí a drží, ale je to hlavně o tom jak se člověk cítí hanka.jezibabka: tak to by můj Pavel v žádným případě nepodstupoval, ten zaleze do prvního obchodu a tam musí chtě nechtě vybrat, protože "proč by se chodil dívat jinam ????" :-) jinak oblek je mooooc pěknej.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - no já ji mám koupenou ,ale ještě nevím, jestli ji budu mít,,, uvidím, jak mi ty šaty budou držet, každopádně i kdbych ji nevyužila, tak se neztratí :)
Odpovědět
edithn : na fotce je to bez no ještě se budu rozhodovat čas ještě je. Mám je strach při podpisu jak se člověk předklání aby to pak nebylo dobrý den k... ven :-), ale zase by to viděl jen oddávající a možná fotograf :-) hani: nějaké typy kam na pánské obleky ?
Odpovědět
Profilova fotka
laky, pokud budeš mít šaty dobře stažené, tak nemyslím, že by ti mělo něco vypadnout :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no my byli v Adině a nic moc... v Nevěstě taky se nám nelíbily a ve Venésis kde mají sice jen 4 :-D ale zase fakt pěkné a ne až tak drahé... ten co mám v albu je odtama.. oblek 1.700,- Kč vestička s regatou 700,- Kč
Odpovědět
tak to zase není tak hrozné teda cena oblek vypadá dobře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?