Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat určitě ti doklady platí 3 měsíce po svatbě, ale musíš mít cestovní smlouvu na staré jméno (na to jméno, které máš v pasu) :-) taky pojedeme na last minute :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děvčata už máme doma oznámení :-) konečně :-) mám dotaz, musí se ještě před svatbou stavovat na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máme někdo nakoupené srandovní pusinky a knírky, a co tabule jak se píšou vzkazy? Kde se to dá nakoupit?
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h: no my na matriku musíme jít ještě odevzat jeden papír ohledně svědků..Ale jinak bychom tam už nešli.. Jinak my už máme oznamko taky konečně doma..Ale byla jsem v pátek v tiskárně na 3x...už jsem myslela že mě z toho trefí..Ale povedlo se a zítra dáme první oznamko oboum rodičům..
Odpovědět
@petulkavt šup s ním do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt tak my už jsme dali oznámení oboum rodinám a teď pomalu posílat a vozit dalším můžu se zeptat proč kvůli svědkům musíte na matriku? já jsem tam byla vyplnit dotazník a dát rodné listy + poplatek a to je vše a oni mi taky řekli, že to je vše a te'd se bojím, aby to bylo vše :-(
Odpovědět
@petulkavt @kofik.h Holky, můžu se zeptat kolik je ten poplatek na matrice??
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka my jsme platili 1.000,- za to, e to máme mimo bydliště
Odpovědět
@kofik.h děkuji, přítel má bydliště v Brně ale já ne, tak uvidíme pasi tam s tím přítí týden zajdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jo tak o si myslím, že víc platit určitě nebudete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h: no jen odevzdat nacionále svědků - jméno, příjmení a jejich rodné číslo..Když jsem tam byli zamlouvat termín, tak mě nenapadlo, že budou chtít i jejich rodné číslo..nepamatuji si ho ani u Karla, natož u vlastní sestry co mi půjde za svědka..tak tam musím ještě zajít a doplnit to..Ale jinak jsme taky vyplňovali jen ten dotazník + po nás chtěla rodné listy.. @chanellka: my jsem na matrice nic neplatili - máme to nakonec v den kdy mají vypsaný termín a taky v oficiální obřadní síni..
Odpovědět
@petulkavt aha tak třeba taky nebudeme nic platit :-) uvidíme i když v tom rozpočtu ta 1000 už by se nějak ztratila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka: já mám taky trvalé bydliště v jiném městě a nic jsme neplatili
Odpovědět
@petulkavt tak to my budeme mít asi stejné jak vy, a přítel mi teď taky říkal že asi nic platit nebudeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : nám matrikářka říkala, že teď už je úplně jedno kde má kdo bydliště..Že platíš jen za svatbu na jiném místě než je oficiální obřadní síň + za svatbu s cizincem..
Odpovědět
Taaak za kolik že to máme? 1 měsíc a 24 dní......... tak to už nejsou dva měsíce ;-) Co už máte hotovo a koupené? nebo spíš co ještě nemáte? Nám schází ještě pořádně domluvit večerní grilování, protože se nám stalo, že na té střelnici bude z pátka na sobotu akce myslivců :-. takže jsme přemýšleli že posuneme hodinu obřadu až na odpoledne abysme to mohli ráno všechno nachystat ale s tím by byly další potíže kvůli fotografovi, který odpoledne už nemá čas, už jsem zaplatila i zálohu, takže asi problém, ještě shánět dalšího. Další varianta je, že bysme to nachystali ve čt třeba už a nechali to tam přes tu akci myslivců?? co myslíte, to je asi rozumější nápad, podle mě ne tak stresující než doufat, že to myslivci nepřeženou a třeba ráno v 8 už budem moct zdobit a chystat sál........ Jinak vše zařízeno!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem, tak dnes rozdáme oznámení další části rodiny a od pondělka můžeme začít rozdávat kamarádům..Měla jsem strach, že nebudeme stíhat, ale zatím to jde přesně podle plánu - do konce dalšího týdne snad budou všechna oznámení rozdaná..Fotku oznamka sem dám zítra - nejdřív ho musí vidět rodina ;-)
Odpovědět
@petulkavt fííha letíto co?? Mě se to zdá tak neuvěřitelný že už se budu za měsíc a něco vdávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : no já byla teď o svátcích s našima na menším rodinném výletu a když mi došlo, že je to asi poslední rodinný výlet - za svobodna, tak mi nějak začaly slzet oči..Už se vidím na svatbě - budu jak angorák.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt já nejspíš taky, je to hrozně dojemný, jen když si na to pomyslím tak už se mi zalívají oči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oznámení celé rodině konečně rozdáno..měla jsem trochu strach, že se nebude naše domácí výroba líbit, ale mělo to úspěch.. Holky odkdy sakra stojí obyčejný dopis 10,- Kč..Jsem se nějak nestačila na poště divit?! Když jsem naposledy něco posílala tak to byla za 4.60,- :-o
Odpovědět
@petulkavt :-D taky jsem se divila když jsem za doporučené psaní ve které jsem posílala oznámení do Švýcarska platila 75 kč :-D to je masakr co?? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : tak to je teda pálka :-o mě čeká poslat ještě pár oznámení na Slovensko, tak doufám že to bude stát míň než tebe do Švýcarska..
Odpovědět
@petulkavt to asi jo, ale stejně za obyčejný dopis 10 korun to už přehání!!
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : tak vše na Slovensko taky posláno a obyč dopis stál "jen" 20,- Kč..Dneska jsem teda dala České poště pěkně vydělat..
Odpovědět
Profilova fotka
chanellka: jsem si nikdy nemyslela, že z té naší svatby budu tak "magořit". Mám pocit, že když se mi konečně podaří něco zařídit, tak se zase objeví něco dalšího co "hoří"..Zvládli jsme udělat oznamka a začali jsme je rozdávat - nejdřív rodině a pak i kamarádům..Takže jsem měla pocit, že vše stíháme..A teď zase problémy s cukrovím..Nemluvě o tom, že Karel má sice obek, ale nějak neví kdy si ho pojede vyzvednout a že by si měl taky koupit i boty..K tomu domluvit v hotelu menu na oběd a večerní raut a taky konečně se dohodnout na kytkách..Času málo a já do svatby asi zešílím..
Odpovědět
@petulkavt no ani mi nemluv, já su z teho taky trochu magor hlavně z teho cukroví, to jsem objednávala na dvakrát protože poprvé jsem to objenala špatně, furt to počítám jak magor :-D no a v restauraci domluvit se na menu na oběd jsme taky ještě nebyli, naštěstí ten odpolední a večerní raut už máme zajednanej tak je to o starost míň ale zdá se mi že jak bylo vše do teď celem v klidu teď se to nějak kupí... No hrůza, aby jsme se těch našich svateb vůbec dožily aby nás z toho nekleplo :-D
Odpovědět
Holky v klidu, abych vás uklidnila, tento týden teprve budeme domlouvat kytky a prstýnky, raut jedeme domlouvat v sobotu, oznámení teprve dodělávám, nemám boty ani závoj, ženich nemá košili ani kravatu....prostě klídek. Někdo zvládá celou svatbu zařídit za 2 měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip přesně jsem na tom stejně jak ty, kytky jsem obstarala včera :-) nemáme též kravatu, košili, boty pro mě, dort, cukroví, krabičky nebo talířky na cukroví, oznámení jsme ještě neposlali, a ještě je toho hafec,jo a ani ještě zálohu do hospody jsme nedali a nemáme ani vymyšlené jednohubky :-D trošku šílím, protože mi ostatní z toho dělají peklo a nechápou co řeším a chtějí to mít podle sebe,a le jinak pohoda ne? :-) Doufám, že ten den bude klid a bude to krásné, aby to za ty "nervy" a "hádky" stálo
Odpovědět
@jancip hmmm taky dobrý :-D Holky my to teda vedem ty přípravy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?