Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@pajami já jdu na zkoušku účesu, líčení a finální zkoušku šatů ve stejný den, tak to uvidím komplet jak to bude vypadt, jde semnou i moje vizážistka tak to doladíme rovnou :-) ale myslím si že to bude ladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klid, já stresovala minulý týden a teď jsem nějak nezvykle klidná..Ono to prostě nějak dopadne..Na zkoušku účesu a líčení jdu až v pondělí před svatbou..Minulý týden jsem konečně vyřešila cukroví a odnesla poslední papír na matriku (teda tam jsem se dost naštvala kvůli hudbě,ale už mě to přešlo)..dneska odpoledne jdu kvůli kytkám, zítra jedeme do hotelu domlouvat menu na oběd a raut, ve Čt jedeme zase do Prostějova-vyzvednout oblek pro ženicha a koupit oblek tchánovi a v So se jdeme s fotografem podívat na místo obřadu a uděláme pár fotek v parku..Prostě každý den něco..K tomu jedeme na 14 dnů pryč a když se vrátíme, bude čas akorát na rozlučku a objednání dortů..Já si to začínám konečné užívat..:-)
Odpovědět
@petulkavt Ahojky Peti, mohla bych tě poprosti jestli by si mohla dát echo, jestli náhodou u koutnýho nemají mějaký slevy?? Potřebujem koupit oblek pro tátu ale on ho pak nevynosí tak jsme si říkali s mamkou že nemá moc cenu mu kupovat nějakej drahej :-) Díky moc :-) Já už nasštěstí mám taky za sebou ten kolotoč kolem cukroví a jsem ráda že už to nemusím řešit... Spíš teď pořád řeším tu výzdobu v katedrále :-( je to pořád dokolečka.....
Odpovědět
@petulkavt ježišiii no jo hudba na obřad. Na to jsem úplně zapomněla :-(
Odpovědět
Holky, která máte ženicha v bílém obleku? Já si představovala do bílého obleku barevnou košili(světle zelenou, fialkovou...) a bílou kravatu. chlapík co ženichovi šije oblek tvrdí, že i košile má být bílá a kravata a kapísníček do barvy. Já si to teda úplně nedovedu představit.
Odpovědět
Profilova fotka
a zajímalo by mě, která máte ženicha v bílém jak jste řešily bílé boty? kupovali a pak prodali? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Jela bys ke Koutnýmu do PV? Pokud ano, celkem hezké obleky mají ve Vespě (objekt bývalé Galy). Byly do 5 000,-, značkové. Zkrácení kalhot je v ceně.
Odpovědět
@zpevanda Ahoj tak mi ještě boty pro ženicha nemáme a obávám se, že to bude problém je sehnat takže budeme muset vzít co bude. Už teď si říkám, že to nebyla dobrá volba, aby byl ženich v bílém. Je to složité.Ale zase na druhou stranu bude zářit spolu s nevěstou.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami řekla bych že skoro nemožné, ženich má číslo 45 ale protože jsou ty slavnostní boty mírně do špičky potřebuje 46 :-( jo mají je tam kde půjčujeme oblek ale za 2200,- což mě na jedno použití přijde hrůza, jsem už tak zoufala že uvažuju o bílých plátěných teniskách :-D ale zase mu to strašně sluší :-D takže to za to asi stojí :-D
Odpovědět
@zpevanda tak to je mazec částka :-( nekoukla jsi někde u vietnamců na boty?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami no vidis, byla jsem vsude, ale tam jeste ne, zkusim - diky za napad :-D prijde mi skoda zkazit cely ten dojem cernyma botama :-|
Odpovědět
@zpevanda no to jo.Musíme ty bílé boty prostě někde sehnat. Kdybych na ně někde narazila tak na tebe budu myslet.
Odpovědět
Článek se načítá
@leiladelly Ahojky u Koutnýho jsme kupovali oblek příteli ale taťku někam dostat to je fakt mazec :-D on nesnáší nakupování a navíc oblek by měl podruhé v životě (poprvé když se ženil) tak se nám právě do toho nechce moc investovat... chtělo by to nějakou slevičku vyšpekulovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vcera jsme byli domlouvat jidlo na hostinu a na vecerni raut a jako musim rict, ze se mi to nejak nezda... za menicko sunkova rolka+klasika polevka+svickova nam rekli 250 kc na osobu, bude tam 35 lidi, takze jen obed 10tis kc. A vecerni raut 500 kc na osobu krat 65 lidi je pres 30 tis kc. Jsou to normalni ceny nebo vysiluju opravnene? a to v tom neni zapoctene piti, to uz me omejva uplne... a podotykam, ze to neni zadna 5ti hvezda restaurace, ale hospoda na vesnici...
Odpovědět
@anorien Ahojky, bohužel si myslím že to jsou normální ceny, normálně za celou dobu hostiny se počítá 800-1000 na osobu, to je prostě normální cena... :-( Dokonce jsem se setkala i 1500 na osobu... Prostě mazec... ]-(
Odpovědět
@anorien Vy jste si nezjišťovali ceny při rezervaci místa? To bylo téměř první, co nás zajímalo – kalkulace. Těch 250 je celkem normální. Ten raut je dost drahý, ale záleží, co tam je. Pokud jsou tam nějaké extra speciality, tak pak jo. Nám nabízeli raut za 250-350 dle náročnosti. Nakonec jsme zvolili cateringovou společnost, která vychází levněji, takže nám to vykompenzuje nájem, který budeme platit za místo hostiny. Ale budeme mít vlastní pití, čímž se nám zase sníží hodně náklady.
Odpovědět
my jsme si vybrali restauraci podle prostředí a ne podle cen. nebudu se vdávat v prostředí, které se mi nelíbí jen kvůli tomu, že jídlo vyjde levněji. Máme kalkulaci 1.000 - 1.200 za osobu (předkrm,polévka, svíčková, na večeři panenka s bramborami a večer raut). Každá sranda něco stojí. A myslím, že na prostředí hodně záleží. Taky se mi některé věci na svatbu teď zpětně zdají drahé, ale co je to jednou za život :-)
Odpovědět
@pajami Jasně, my se taky nedívali jen na cenu a nevybírali jsme to nejlevnější za každou cenu, ale volili jsme místo i dle atmosféry, dostupnosti a dalších kritérií. Na cenu jsme se ovšem dívali taky.
Odpovědět
@jancip a taky hlavně ještě, aby byla obsluha příjemná. Zažila jsem svatbu, kde byla oblsuha hrozně pomalá a otrávená. Tak to je taky mazec narazit na něco takovýho.Ale bohužel s tím člověk nic neudělá ať má sebelepší restauraci.
Odpovědět
@pajami No, právě to neovlivníš. Protože když to jdeš domlouvat, tak tam může být úplně někdo jiný. To stejný kuchař. Když jdeš ochutnávat jídlo, tak může vařit jiný kuchař než ten, co bude na svatbě.
Odpovědět
@jancip my jsme právě proto ani jídlo neochutnávali. Mám v záloze svobodné kamarádky, které budou popř.koketovat s čísníkama a dají si s nima panáka a další záloha je nějaká bankovka do kapsy pro obsluhu :-D snad něco z toho zabere, ale doufám, že oblsuha bude příjemně naladěna. I když jsme se min týden dozvěděli, že v pátek před náma je svatba takže budou mít šrumec, aby to pro nás v sobotu dopoldne připravili. čekám, že ne všechno bude o.k. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
diky za nazory, musime to promyslet, mozna se pokusime domluvit na 400 kc za hlavu s moznosti vypusteni nejakych laskominek
Odpovědět
@anorien my máme klasický raut, protože máme kromě obědu i teplou večeři takže jsme raut pojali jednouduše - řízečky, maso, salámové a sýrové mísy, zelenina a tak. Do nějakých exotičtějších potravin jsme se ani nepouštěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami No to my tam taky nemame, presne minirizecky, nejake roladky, spizky, syry, salaty a ovoce po stole. Pak by se mela venku delat kurata a krkovice... takze taky myslim nic extra, my jsme trvali na presnem rozpisu mnozstvi a cen, ale oni nam porad tvrdi, ze proste vi, jak maji udelat raut pro 65 lidi, aby moc nezbyvalo, je fakt, ze tam jsou svatby jak na bezicim pase, ze to asi maji v oku. Ale stejnak bych chtela mit papir v ruce, jeste tam musime dojit.
Odpovědět
@anorien my máme raut asi pro 70 lidí a máme tam dvě kýty, gulášek s bramboráčkama, řízečky sýrový mísy, 15 kg ovoce a pak nečer na grilovaní ještě panenku, krkovičku, kuřecí maso, zeleninu a rybu k tomu salátový bar 6 druhů salátu + pečivo a vyjde nás to asi na 25.000 :-)
Odpovědět
@chanellka Ahoj nebudete mít čoko fontánu?
Odpovědět
@pajami ještě nevíme, my ji totiž máme doma, dostala jsem ji od přítele k narozkám, tak se rozmýšlime jestli ji vezmem nebo ne... Vy budete mít??
Odpovědět
@chanellka No právě o tom přemýšlím, mám ji už zamluvenou, ale nevím kolik pořídit ovoce. Přočetla jsem si tady pár diskuzí a většinou fontánka jela tak dvě hodiny pak už byl každý přeslazený, ale o tom kolik ovoce nikde ani zmínka. S čokoládou když zbyde tak není problém, ale co s ovocem? rozdávat to potom do výslužky je blbý. a když toho bude málo je ještě blbější. My jsme totiž původně neměli v plánu vůbec dávat na stoly ovoce. Ale vy když máte už naplánovaných 15 kg ovoce tak tohle řešit nemusíte. To máte dobrý.
Odpovědět
@pajami já jsem právě chtěla hodně ovoce, protože jsem byla u kamarádky na svatbě a tam se snědlo hafo ovoce, jeli hlavně jahody a meloun tak si myslím že u nás se to taky spotřebuje....
Odpovědět
@chanellka No to jo. a právě když to ovoce máte v plánu tak bych tam tu fontánu klidně k tomu dala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?