Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě děvčata by mě zajímalo budete mít klasické bílé boty a nebo barevné?...já totiž mám jentak tak ty šaty na zem a hlavně oni mají průhlednou sukni tak nevím pokud by vykukovaly dost výrazně tak zda by to nebylo blbé, jelikož budeme mít červeno zlatou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: drž se.. Jinak holky, já budu mít pod šatama silonky nebo samodržky...jsem prostě zvyklá nosit silonky i když je venku docela vedro. Budu mít uzavřené botičky a pak balerínky na přezutí a ani do jedněch bych prostě bez silonek vůbec nešla..Když jsem nervózní (a je mi jasné že nervózní budu), tak se mi dost potí nohy a kdybych byla na boso, tak to je tak pořadně si odřít nohy..a to bych nerada..Je to zkrátka o pocitu - já se cítím dobře v tomhle a proto si to taky obleču a je mi jedno jestli se to někomu bude líbit nebo ne..je to přece moje svatba ;-) A botičky budu mít nejspíš bílé..původně jsem chtěla modré, ale sehnat pěkné modré botičky na moji sloní nohu je nemožné :-( I sehnat bílé mi dalo docela zabrat..
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h je, my budeme mít taky červeno-zlatou :-) s barvou bot záleží, jestli chceš být výrazná nebo ne, prtože to asi bude vidět...já budu mít barevné, ael budu mít barevné i šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna já právě budu mít bílé šaty a tak nevím zda to nebude blbé, kdyby to moc nebylo vidět tak by mi to nevadilo, ale jestli to bude pěst na oko tak to též není dobré :-/ a jak to máš s výzdobou?
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h chtělo by to s něčím sladit, třeba kytka nebo ještě něco...a nešlo by třeba koupit oboje, zkusit s šatům a jedny vrátit jestli se nemůžeš rozhodnout? výzdobu budeme mít hodně jednoduchou...nelíbí se mi organza, takže uvidím, co budou mít v restauraci...asi jsem pro čistě bílé ubrusy, pár drobností a třeba barevné ubrousky....a na druhou hostinu ještě nevím, ale tam hlavně hodně svíček (není tam elektřina)...
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna no asi určo budu mít červenou kytku, jelikož ta by měla být v barvě svatby ne?...ale musí být i barevně sladěné oznámení? my taky budeme mít hodně svíček na hostině, jelikož máme hostinu v takovém sklípkovém salonku, kde nejsou okna a trošku tmavo, ale tak aspoň bude romantika, že :-) a taky jsem zvědavá jak se s touhle kombinací v restauračce poperou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h :-) no, já budu mít kytku bílou, abych nebylka přeplácaná...takže vlastně ani nevím, v jaké barvě budu mít svatbu...ale šaty mám zlato-červené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna no já nevím jak jsou různé ty pověry a zvyka a tak trošku na to prdím, budu si to dělat tak jak se mi to líbí :-) ale vidím, že my to máme takové opačné, co? :-) a oznámení už máte?
Odpovědět
@kofik.h Jojo, taky si říkám, asi si je fakt koupím, protože lepší jsem nikde neviděla a hlavně já nemám ráda zbytečný věci, tak budu mít radost i z toho, že ty botky pak budu moct ještě využít.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h jj, máme...chtěla jsem si ho dát i sem do alba, ale mám ho jenom v pdf a to sem nejde dát....je udělané z fotky - naše botičky a prstýnky... vy už oznámko máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna jéé tak to zní dobře :-) ne my ho ještě nemáme, jelikož se nemůžem dohodnout jaké, zvažovali jsme, že ho uděláme z fotky, ale nejsme snad ani s jednou fotkou oba spokojeni, že bychom ji dali, sice máme od fotografky slíbené předsvatební fotky, ale to chce muž před svatbou, aby si na to zvykl, že ho někdo fotí, jelikož se mooooc stydí :-) No a teď zvažujem zda si nějaké neobjednáme, ale když se líbí mě tak jemu ne a nebo se nám nelíbí cena :-P tak ještě budu muset hledat :-)
Odpovědět
Ahoj holky já budu mít taky barevné botičky (růžové) a budu k tomu ladit akorát kytku jinak šaty mám čistě bílé, myslím že to bude vypadat dobře a efektě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já budu mít bílý krajkovaný šaty, takže boty můžu mít jedině bílý, ale zítra si jdu koupit ty páskovaný, lodičky jsem vážně vzdala! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Taky jsem chtela barevné,ale jsem prstě debil,zaváhala jsem a už je nemaj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka a budou ti vidět ty boty i když půjdeš a nebo budeš stát? Já totiž nevím zda to bude blbé, když budou prosvítat :-(
Odpovědět
@kofik.h no podle mě moc vidět nebudou jen pokud si pozvednu trošku šaty, uvidíme na zkoušce šatů jak to bude vypadat :-) @patynecka to mě mrzí ale určitě ještě něco najdeš, teď bude záplava letních bot tak snad se něco najde... Holky já mám teď problém sehnat látku svědkyním na šaty, chtěli jsme s přítelem aby měli podobný ale sehnat nějakou látku která by aspoň trošku barevně ladila to je fakt děs, nevíte někdo ještě o nějakým obchůdklu s látkama v Brně?? ale aby metr nestál 500 :-( to je hrůza.... Nebo kdybych aspoň tak sehnala dvoje podobný šaty tak do 1000 Kč.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Tak já jedny už mám stříbrné,ale pořád přemýšlim nad těma růžovýma,hodně něst to ted tak má :-) a když tady ctu ze i ty a dalsí a dalsí,mno zkusim hledat treba jeste najdu :-) budu mít dvoje a rozmyslim se,ale na druhou stranu si rikam,co na to reknou ostatní az uvidí že mám tm.ruzové botky? maminka a tak? tu svihne :-D a nevim,jestli se to hodí na zámek,nebo si vzít ty stříbrné a na focení ty růžové?? :-)
Odpovědět
@chanellka Já jsem dneska byla s mamkou na nákupech a myslím, že sehnat dvoje stejné nebo podobné šatky v té záplavě letních šatů nemůže být takový problém..pokud teda nechceš nějaký joo speciální! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka jo to já si aky říkám co si budou říkat ostatní, když budu mít pod bílýma šatama červené boty :-) asi by se jím to nelíbilo a nebo by říkali, že je to divné,a le je to dobrý nápad si je vyměnit na focení, ještě uvidím, ale problém je v tom, že my se budeme hned fotit po obřadu a boty budu mít nejspíš v autě na parkovišti u restaurace a to kdybych ze zahrady odešla dříve tak myslím, že by mě pak nepustili :-(
Odpovědět
@kofik.h @patynecka Je pravda že se to nemusí někomu líbít ty barevné botičky ale můžu říct že moje mamča byla z toho nadšená :-) říkala že se to tak oživí a že to bude moc pěkné, já se budu vdávat v katedrálne na Petrově v Brně a nemyslím si že by se to nehodilo nebo to bylo divné, je to na každé z nás jak si to rozmyslíme :-) a hlavně na co se cítíme :-) Pokud by si se v barevných botech necítila tak bych do toho nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h No mi se taky fotíme hned po obřadu, mám naprosto stejný problém,taky budu mít botky v autě před restaurací,ale říkám si,že musim právě vymyslet kam je na tu dobu obřadu schovat? přemýšlím,že bych poprosila,aby mi je nechali v restauraci,tam je vchod z nádvoří kde se budem fotit a je to :-)) Jo a na jednu stranu může být každýmu fuk jaký botičky si vezmem,třeba i černý,ale vzít si je na focení je takový pěkný kompromis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka O necítění se nejde,spíš,aby když půjdu,musim si přizvednout sukni abych se nezabila,tak aby to nebylo blbé,když me budou koukat barevné špičky,jinak se v nich budu cítit určo dobře,jsem ráda když něčim vynikám,mamka má 65let,tak jsem zvědavá,jak bude na můj napad reagovat,ale spíš zůstanu u kompromisu a vezmu si je až na focení :-D
Odpovědět
@patynecka je to taky možnost :-) a určitě to bude vypadat dobře na fotkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže děvčata, řekla jsem svému muži a své svědkyni o tom, že bych chtla mít červené boty :-P Muž : tak to teda jako ne to je divné, jediné co můžeš mít červené je kytka, tak ale slíbil, že mu můžu ukázat fotky jak to vypadá, ale moc nadšený z toho není.....svědkyně: nevymýšlíš si nějak moc? :-D ta není vůbec ze své funkce nadšená, jelikož chci po ní proslov, nemám tátu a byla bych ráda, kdyby někdo z mé strany řekl proslov, jí beru jako rodinu, je to kamarádka ze střední a i když es nevídáme každý den tak jsme si hodně blízké, tak snad bude dobrou sv ědkyní i když nevím co má vše za funkce :-( nemáte nějaké typy? a taky není blbé, když budu mít drůžičky v jedné barvě a svědkyni v druhé? já plánuji mít svatbu červeno zlatou(žlutou) a tak mě napadlo, že by drůžičky byly červené (i když tu barvu holky moc ne musí) a svědkyně zlatá(žlutá) :-) no sladit je je opravdu problém :-(
Odpovědět
Ahoj holky nemáte nějaký tip jak udělat jmenovky a kartičky s pozváním ke svatebnímu stolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami většina z nás bude dělat klasiku. Na barevný karton nalepí kartičku s tisknutým jménem nebo pozváním. Já to mám také tak, ale hlavně proto, že celkově máme oznámení nalepené na stříbrném kartonu :-)
Odpovědět
Ahoj no já taky přemýšlím, že to tak udělám. Natisknu si na obyč papír jména pak je dekoračníma nůžkama vystřihnu a nalepím na barevný tvrdý papír. Jen nevím když si je vytisknu na obyč papír jestli nebude lepidlo dělat neplechu.
Odpovědět
@pajami Ahoj,já bych to s tím obyč papírem a lepidlem moc neriskovala,hrbatilo se mi to,tak jsem použila oboustrannou izolepu a jsem spokojená
Odpovědět
@guesska88 aha, to mě nenapadlo s tou oboustranou izolepou. Moc děkuju za radu :-)
Odpovědět
@pajami S tou izolačkou je to i rychlejší a nic nebude opatlané a opravdu neni na papíře nic poznat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?